0

@Criss18Barca cola zero. Pepsi max mi nie smakuje nie wiem czemu

1

@MichuZ44 myślę że byłoby bardzo dziwnym gdyby nie było. Czy podobne do naszej? Ciężko stwierdzić ale pewnie tak, na tyle na ile znamy chemię, biologię i fizykę

1

@Mankind Oczywiście. Tyle, że nie ma co kalkulować bo nie wiadomo kto które miejsce zajmie niżej w tabeli

7

@Pawlak1992 kojarzysz film Nietykalni? Tam główny bohater dowiedział się że obrazy są kosmicznie drogie i namaział parę kresek a potem wkręcili typowi że to wschodząca gwiazda francuskiego malarstwa i dał im za to 11 koła euro :D #sztuka jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy

5

@Majkel34 a tymczasem wielcy patrioci z naszej społeczności broniący hailującego Elonka xD i tak to się kręci

0

@July_6_BcN nie jestem do końca niewinny bo tam użyłem słowa "morda". Pewnie jednak nie wypada tak o głowie państwa choćby memicznej :D

2

@Kgorecki2500 a do tego podobno jest dramatycznie niedobra :D

1

@norbi77 o matko jedyna. Mi dzisiaj zdjęli komentarz bo śmiałem się z mimiki wielmożnego pana prezydenta. Także może kandydat też jest objęty ochroną uważaj :D

1

Komentarz usunięty

3

@MichuZ44 i tym prostym sposobem Leclerc ma 3.5 mistrzostwa świata. Można iść na emeryturę :D

0

@Roobo bardzo mi przykro bo Bodnara lubię ale co to jest kurnia za tłumaczenie xD no realizuje program wsparcia policji jako prezydent Warszawy, fajnie. A PiS jako partia rządząca realizowała program wsparcia straży.

0

@Roobo ale do najbliższych wyborów parlamentarnych mamy jeszcze 3 lata xD przy tym tempie rozkładu to może konfy już nie być.

1

@Roobo Miejże litość :D 18% to Konfa może dostać na przestrzeni dwóch kolejnych wyborów jak się z sumuje głosy xD

1

@Eklerek O to u mnie na rejonie :D Jak zwykle jedyne czym się można "pochwalić" na skalę ogólnopolską to incydenty po wódzie xD

2

@Awtameok_Klana No nie ma przypadku xD Lobby myśliwskie jak zwykle górą, chcą sobie do czegoś postrzelać to nagle stanowi zagrożenie. Szkoda, że nie chcą odstrzeliwać sami siebie bo powodują dużo większe zagrożenie i dużo więcej wypadków w lesie niż wilki

2

@AxelF Nie no oczywiście że to drapieżniki tylko że do tego bardzo mądre jak na zwierzęta. Doskonale zdają sobie sprawę że człowiek to dużo groźniejszy drapieżnik. Wilki w porównaniu do jadowitych pająków, nie pchają się ludziom do domów :D Ba, nawet w lesie, czyli w ich domu, unikają ludzi i co najwyżej obserwują z daleka. Jasne, że nie chciałbym iść pod wiatr i przez przypadek wpaść na watahę wilków, ale to są ultra rzadkie przypadki. Wilki są największym zagrożeniem dla bezdomnych psów i kotów.

1

@AxelF od 2002 do 2020 na świecie było zawrotne 26 ataków wilków na ludzi :D to chyba te kapibary co wymieniłem są już groźniejsze

1

@Kgorecki2500 ja bym podpisał wszystkim. Jak chcą to niech sobie kandydują. Chyba dla budżetu nie jest to większy wydatek pod warunkiem że wszyscy się na jednej kartce zmieszczą

0

@Kgorecki2500 problem w tym że wy na przykład nazywacie Trzaskowskiego lewicowcem xD a on po prostu światopoglądowo popiera LGBT itd. tymczasem cała prawdziwa społeczna lewica po nim ciśnie że jest pro biznesowy a nie ludzki w Warszawie

0

@Koorsik tak wiem :D nie da się oczywiście tego obiektywnie ocenić. Chyba że ktoś zaproponuje jakąś mierzalną skalę ale wątpię

5

@NeroTFP1 o wilki też sztos. Dodatkowe punkty dostają za to że ludzie są kretynami i się ich boją nie wiedzieć czemu

1

@Szklaner piąteczka. Uważam że obiektywnie najrozsądniejsze ułożenie ale oczywiście każdy ma swoją obiektywność.

7

@MesQueUnClub96 z domowym psy i koty
Tak ogólnie kapibara jest kozacka :D

1

@NeroTFP1 Kwaśniewski - Kaczyński - Komorowski - Wałęsa - Duda
Kurde jakoś mi umyka z pamięci ta prezydentura Kaczyńskiego ale nie pamiętam wielkich wpadek więc tak zostawię

1

@Sulimo no to prawda ale to jest perspektywa chyba 3 mld lat jeśli dobrze pamiętam :D jeśli nasz gatunek przetrwa tyle czasu to będziemy niezniszczalni :D

2

@Ojciec5tkidzieci jak zmiany dalej będą tak szybkie to niestety zwierzęta tak samo jak ludzie nie zdołają się dostosować. Ludzie sobie jeszcze będą migrować do przyjaźniejszych warunków a zwierzaki w dużej części nie będą miały takiej możliwości

0

@LeoMessiiBarcaPepa tzn ja rozumiem że to tylko jakiś anegdotyczny przykład ale wiem na 100% że taka sytuacja ma miejsce, czyli jest możliwa i to bez większych problemów. W zasadzie żadnych. Pytałem je kiedyś co jakby policja zatrzymała np za głupie przekroczenie prędkości. Nic się nie stanie xD mandat i tyle

1

@CLS63AMG mhm i do tego nałożyli 50% cła ale kto by się tym przejmował :D

1

@LeoMessiiBarcaPepa oczywiście że się da. Moje dwie koleżanki pracują tam od 10 lat, jedna wyszła za mąż ma dziecko i nic to nie zmienia w kwestii legalności jej pobytu :D

1

@partymaker nie za bardzo rozróżniam ale nie lubię żadnych. Ewentualnie w sałatce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?