@norbi77 mi się wydaje że to co innego. Tak jak ja ma telefonie np rozwijam powiadomienie z górnego paska i przeczytam treść bez klikania w powiadomienie. Chyba tak samo to działa u niej na zegarku. Bo na telefonie normalnie widać jak odczytuje
@Danny Gaucho trzeba przyznać że ta skuteczność Leo się wyróżnia w tym zestawieniu. Ale trzeba również przyznać że ilość karnych jaką strzelał Ronaldo jest kosmiczna. Taka deklaracja do drugiego w kolejce
@norbi77 nie no już nie róbmy z siebie nie powiem kogo xD już byłeś tak blisko z tym czerwonoskórym że myślałem że sam się ogarniesz i skasujesz ten wywód xD Tak jak czarnoskóry powie do mnie "białasie" to jest to obraźliwe. Jak ja powiem do Azjaty "żółtku" czy "skośnooki" to jest to obraźliwe... Czarnoskóry może do drugiego mówić "nigger" tak samo jak ja mogę do Ciebie powiedzieć "białasie" na zasadzie slangu i nikt się nie obrazi. Jeśli natomiast te określenia są stosowane w kierunku innej rasy niż twoja to wtedy są obraźliwe. Wydawało mi się że dla każdego inteligentnego człowieka jest to klarowne i czytelne. A jak masz ochotę pisać "murzynie" to sobie przecież pisz, mi nic do tego, mnie to nie obraża.
@Faro ja się nie zgadzam z Pedrim. Co innego pomocnik typu Busiego który liczb nie miał bo byl DMem a co innego Pedri które gra bardziej na pozycji takiego Xaviego powiedzmy. A Xavi jednak liczby miał. Wiadomo że to porównywanie do jednego z najlepszych w historii no ale chyba do tego poziomu aspiruje Pedri @Danny Gaucho a to też prawda. Trzeba wziąć pod uwagę skuteczność napastników
@FCB_dimiC Ja naprawdę nie wiem co was tak dziwi :D Ma perspektywicznego całkiem niezłego 25 latka i chłopa który został ściągnięty z emerytury w razie awarii. Wiadomo, że Pena jest bramkarzem nr 1
@michal26 Braun się nie nadaje na polityka to przede wszystkim. Polityk nie może bezwarunkowo mówić tego co myśli :D Jest wiele osób które tego nie rozumieją. Bosak i Mentzen to rozumieją. I mimo że czasami się też z nich śmieje jak unikają odpowiedzi na pytanie czy zagłosowaliby za wyjściem z UE to niestety ale tak trzeba w polityce. Trochę lawirować trochę kalkulować.
0
@norbi77 mi się wydaje że to co innego. Tak jak ja ma telefonie np rozwijam powiadomienie z górnego paska i przeczytam treść bez klikania w powiadomienie. Chyba tak samo to działa u niej na zegarku. Bo na telefonie normalnie widać jak odczytuje
1
@norbi77 moja żona jak przeczyta wiadomość na zegarku to zostają szare
0
@Kitek1640 gdybym nie był już wtedy z obecną żoną to nie wiem czy bym poszedł, nie piłem już wtedy a tańczyć nie lubię :D no ale w zasadzie było ok
0
@Danny Gaucho trzeba przyznać że ta skuteczność Leo się wyróżnia w tym zestawieniu. Ale trzeba również przyznać że ilość karnych jaką strzelał Ronaldo jest kosmiczna. Taka deklaracja do drugiego w kolejce
0
@norbi77 nie no już nie róbmy z siebie nie powiem kogo xD już byłeś tak blisko z tym czerwonoskórym że myślałem że sam się ogarniesz i skasujesz ten wywód xD
Tak jak czarnoskóry powie do mnie "białasie" to jest to obraźliwe. Jak ja powiem do Azjaty "żółtku" czy "skośnooki" to jest to obraźliwe...
Czarnoskóry może do drugiego mówić "nigger" tak samo jak ja mogę do Ciebie powiedzieć "białasie" na zasadzie slangu i nikt się nie obrazi. Jeśli natomiast te określenia są stosowane w kierunku innej rasy niż twoja to wtedy są obraźliwe.
Wydawało mi się że dla każdego inteligentnego człowieka jest to klarowne i czytelne.
A jak masz ochotę pisać "murzynie" to sobie przecież pisz, mi nic do tego, mnie to nie obraża.
1
@kubix05 szkoda że nie ma też święta heroinki albo koksu
0
@Danny Gaucho jakby jeszcze Robercik tego Neymara przeskoczył to byłoby optymalnie ;)
0
@Nieznajomy 4 od razu. Dobra no faktycznie potem mógł Szczęsny wyjąć tego wolnego. Niech będzie. I tak dobra decyzja Wojtka o wyjściu
1
@Objectivo łączę się w bólu. Jak dziecko płacze w nocy i człowiek ledwo żywy rano to nawet zwycięstwo Realu by nie pomogło, jedynie lekko osłodziło
0
@ElKamil i wolałabyś w tej sytuacji 5:3 zamiast czerwonej? :D świr
2
@bartekvisca ja myślę że taki był plan od początku ;) opcja awaryjna na wypadek jakiejś tragedii ze zdrowiem Peni
0
@WiecekFCB nic się nie zmieni w planie na resztę sezonu. Będzie bronił Pena a Wojtek może dostanie Puchar Króla
1
@Miszak właśnie miałem napisać bo obejrzałem powtórkę. Messi style totalnie :D
3
@takisobiektos technicznie rzecz biorąc to nikt go personalnie nie zaprosił ;)
0
@maroon w punkt. Winić piłkarzy że uciekają z tego burdelu...
0
@Rastafarnianin to grube kości :D
0
@Faro ja się nie zgadzam z Pedrim. Co innego pomocnik typu Busiego który liczb nie miał bo byl DMem a co innego Pedri które gra bardziej na pozycji takiego Xaviego powiedzmy. A Xavi jednak liczby miał. Wiadomo że to porównywanie do jednego z najlepszych w historii no ale chyba do tego poziomu aspiruje Pedri
@Danny Gaucho a to też prawda. Trzeba wziąć pod uwagę skuteczność napastników
0
@AlexDark00 chce dodać że mamy bardzo odmienne zdanie na temat wieku gdzie emerytalnego ;)
1
@michal26 kurde a trzeba było brać tą plejke jak się z żoną wahaliśmy. Głupi człowiek :D
0
@michal26 kupcie mi nowy komputer ;(((((( mam kupiony access a laptop mi wybucha :(
4
@AlexDark00 o kurde a to twist bezpieczeństwo a wiek emerytalny :D
4
@FCB24 nie no już nie popadajmy w paranoję :D ale nie wiem na kogo działają takie ustawki :D
1
@MesQueUnClub96 wada wzroku.
1
@norbi77 ja również ;)
0
@FCB_dimiC Ja naprawdę nie wiem co was tak dziwi :D Ma perspektywicznego całkiem niezłego 25 latka i chłopa który został ściągnięty z emerytury w razie awarii. Wiadomo, że Pena jest bramkarzem nr 1
2
@FCB_dimiC żartujesz nie? Wiadomo że w lidze i LM będzie bronił Pena
1
@michal26 Braun się nie nadaje na polityka to przede wszystkim. Polityk nie może bezwarunkowo mówić tego co myśli :D Jest wiele osób które tego nie rozumieją. Bosak i Mentzen to rozumieją. I mimo że czasami się też z nich śmieje jak unikają odpowiedzi na pytanie czy zagłosowaliby za wyjściem z UE to niestety ale tak trzeba w polityce. Trochę lawirować trochę kalkulować.
2
@ACMaldini3 bo się ludziom podoba jak się niby mądrze wypowiada tym swoim zmanierowanym tonem głosu.
0
@betonito znana metoda - nie idzie to do sejfu po szmal i na zakupy :D
0
@tomek8756 chyba w każdej pracy na ty mówiłem. Czasami mówiłem szefie/szefowo ale to tak bardziej żartobliwie