0

@BarcaFan20048989 no ta. Tylko że za te 4 mecze ligowe które chcesz uciąć też jest kasa ;)

0

@Criss18Barca aż się boje spytać skąd masz porównanie

0

@BarcaFan20048989 myślisz że Barcelona chciała by 4 mecze w sezonie mniej w zamian za mniej kasy? xD Barcelona akurat jest ostatnia która by tego chciała. Jak tak bardzo są przemęczeni to może nie jeździć na pucharu do Arabii albo na tournee do Stanów czy Azji? Myślę że to męczy piłkarzy dużo bardziej niż mecze z jakimś Leganes

3

@BarcaFan20048989 nie a komu to potrzebne, a po co?

0

@Safrani okupados już zacierają rączki :D

1

@ranger3120 nie będzie :D nawet jak się nienawidzi Tuska to wystarczy logicznie pomyśleć

3

@Jojek jeśli chcesz nowy ze sklepu to przeglądarka ci będzie nawet zamulać. Jakaś używka to jedyne rozwiązanie w tej cenie

0

@gumaz Przez jeden dzień byłem w wodociągach. Miała być robota przed kompem, analizowanie tabelek, a okazało się, że to ciężka fizycznie robota przy śluzach i pompach xD

0

@BorzyKrzys no i tak się robi z szurniętej babki grożącej komuś w necie męczennika. Wjeżdżają jej na chatę i robią przeszukanie bez nakazu hmm ciekawe jaka będzie reakcja połowy Polski? Niestety poziom przewidywania ameby... Zamiast po prostu ją znaleźć i dopieprzyć srogą grzywnę to robią szopkę

4

@Roobo oczywiście reakcja jest szybka i stanowcza z wiadomych powodów. Niestety poziom konfliktu jest na takim poziomie że nie wiadomo co ludziom do łbów strzeli. Fajnie jakby to nie była pojedyncza akcja pod rozgłos tylko normalny sposób działania służb

0

@D10SLEO ja tam nie znam tematu. Jeśli mówił takie rzeczy publicznie nie będąc pewnym tzn że jest głupkiem :D Nie wiem dlaczego Mentzen jako relatywnie bogaty człowiek miałby robić takie rzeczy ale on jest po prostu głupi więc kto wie

2

@Kgorecki2500 widzę że już wszyscy pewni zwycięstwa przed sądem :D

4

@Lionel_Messi10 no ta a potem "ja nie jestem alkoholikiem ja piję tylko okazjonalnie" xD

0

@CLS63AMG powiem ci tak, logika, ekonomia i rozsądek podpowiada że diamenty laboratoryjne są lepsze i nie da się znaleźć różnicy w wyglądzie. Ja jednak lubię żonie kupować biżuterię z prawdziwymi, mino że malutkimi :) @joloskyy ja kupiłem w małym zakładzie lokalnym ale to właściwie przypadek. Tam mi się spodobał najbardziej i byl w stylu jaki chciała żona. Większość biżuterii kupuje w Aparcie i nie miałem też do tej pory wtopy.

0

@Cygan BRC nie grałeś nigdy w kalambury? :D

5

@barcanawieki szok i niedowierzanie :D

0

@RomanGroza nie no miej litość :D w sumie nie wiem którą generację masz na myśli ale jeśli tą co myślę to nie jest nawet blisko

0

@jedrek7000 no ciekawe jak miał dolar zareagować na wypowiedzenie wojny handlowej z 3 największymi partnerami handlowymi :D

1

@Nazio_87 a jak to zrobiłeś? Przecież tam są jakieś obostrzenia, wypłaty na raty i inne badziewie

3

@MichuZ44 mało realny? xD chłopie ludzie są chorzy psychicznie. Z resztą widać to również tutaj na forum po niektórych turbo fanach niektórych piłkarzy. Lepiej chyba że ochroniarz czuwa w razie czego. Jak jest wszystko ok to nie raz już za zgodą Leo pozwalał na przytulasy

8

@MichuZ44 przeginka bo sam byś chciał tak wbiec co? :D taka jego praca. Jakby chłop miał nóż to inaczej byś śpiewał

1

@MesQueUnClub96 o kolejny spektakularny sukces Trumpa :D niemal tak wielki jak największy do tej pory czyli Zatoka Amerykańska

3

@MesQueUnClub96 MAGA!! Ale będą piszczeć Amerykanie xD ale za to nie mają już T w LGBT. Wielkie zwycięstwo

1

@Encore Neymar był bardziej zjawiskowy ale to co wyprawia Salah na przestrzeni kariery też jest chore :D ja się nie podejmuje oceny. Większość świata piłkarskiego wybierze Neymara raczej

1

@AlexDark00 no i git, nasi politycy też są za to rozliczani. Zobaczymy co powiedzą wyborcy Trumpa na gospodarcze konsekwencje jego działań bo boje się że wykreślenie T z LGBT może nie wystarczyć

0

@AlexDark00 zanim rozkręcą to wydobycie to 3 stany zależne od prądu z Kanady będą miały blackout. fajna perspektywa. Jajka już dzisiaj są najdroższe w historii a to dopiero niecałe 2 tygodnie jego idiotycznych decyzji

2

@AlexDark00 ciekawe jak zyskanie światopoglądowej normalności zderzy się z cenami wywalonymi w kosmos i brakiem prądu :D myślę że mogą cienko piszczeć

0

@Eklerek jak jeansy wszystkie wyglądają tak samo. Ciemne albo jasne to jest mój jedyny wybór :D

0

@clyde jak City się nie ogarnie to Real będzie miał spacerek.

7

@bartekvisca nie no trochę przesadzasz :D właśnie tym wygrywają że się otwierają tam gdzie biedra stwierdziła że się nie opłaca. U mnie w 50tys mieście są 4 Dino raptem a biedronek z 7-8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?