0

@D10SLEO teraz już mniej herbaty bo muszę ograniczać płyny. Kawy natomiast nigdy. Piłem ze 3 w życiu i to bardziej z grzeczności niż z wyboru

1

@MesQueUnClub_87 ta no ja tak Diablo II ma giełdzie kupiłem na 3 płytkach po 2 dychy za każdą :D

1

@NeroTFP1 super :) będziemy słuchać na pewno

0

@NeroTFP1 a i żona pyta czy będzie na bookbeat :D

0

@NeroTFP1 39zl a szanowny autor z tego dostanie stawiam że max te 9zl :D

4

@July_6_BcN ja wiem że to wszystko fajne memy ale na swoje obozy przywozi :D to i do Warszawy by przywiozła

2

@Pawlak1992 Silmarilion bezapelacyjnie

3

@heniusss piękne to jest co? :D niewykluczone że w tym momencie na planecie którą już od dawna znamy i obserwujemy już istnieje jakaś cywilizacja a my możemy się o tym nigdy nie dowiedzieć bo unicestwimy się zanim ten obraz do nas dotrze :D

4

@jeonek nie od dziś wiadomo że nasz sztab szkoleniowo-medyczny był pożałowania godny. Wszyscy piłkarze którzy przychodzili z poważnych klubie narzekali na małą intensywność treningów

2

@MesQueUnClub_87 o tak to podanie do Mbappe stadiony świata.

1

@leomessi1710 czy ja wiem? Po pierwszej powtórce to mi się akurat wydawało że faul był minimalnie poza polem karnym

0

@ProMILs tak mi to właśnie wyglądało na powtórkach. No ale pytam bo wiadomo że obejrzenie 5min może trochę zakłamywać

0

@esem91 a czy to prawda że Yamal zagrał źle i samolubnie? Bo ze skrótu to kurde wyglądało jako stadiony świata

4

@Safrani również widzę. Taka nowoczesna tylko nie memiczna. Wolność gospodarcza i wolność światopoglądowa :)

1

@MesQueUnClub96 ze mnie tak szczerze to żaden podróżnik. Już "dzikość" Gruzji to było dla mnie dużo a co mowa a naprawdę hardcorowych krajach ;)

0

@Roobo oczywiście że działa zgodnie z przepisami. Wprowadzonymi przez legalnie wybrane władze xD Trump w pierwszym tygodniu już mówił o możliwości wprowadzenia trzeciej kadencji. Putin vibe totalnie :D

1

@norbi77 City w takiej formie to ich może posmyrać po Vinim

0

@Roobo co? xD większość dyktatorów została wybrana w demokratycznych wyborach... Wystarczy spojrzeć na historię i tą starszą jak np Hitler, jak i nowszą jak Putin czy Maduro

2

@Roobo xD większość dyktatur i totalitaryzmów również działa zgodnie z przepisami co to za naiwne tłumaczenie?
Niemniej dopóki nie wyrzucą wszystkich innych redakcji to dalej jest to w jakichś tam granicach normy

2

@Faro jejku ale mam nadzieję że to żart :D

0

@4drian0 ale co się czepiasz. Edukacja w USA jest zakazana xD common sense też nie występuje :D

0

@Eklerek to na szczęście prawda ;) ale u nas też społeczeństwo jest trochę inne jednak. Myślę że nie grozi nam taka sytuacja jak we Francji czy w Szwecji

1

@Marian_Pazdzioch międzynarodowo może i tak ale przez to nie jest bardziej niebezpiecznie na szczęście ;)

2

@Eklerek nie należymy do najbogatszych? xD jesteśmy bogatsi od 90% świata

0

@zadafcb to super deal powiem szczerze :D ale ta amerykańska kultura jest cudowna xD ludzie się cieszą że mogą reklamy obejrzeć :D

0

@zadafcb czekaj czyli mam zapłacić kasę za możliwość zobaczenia reklam? :D

2

@maroon znam. Alternatywa? Hmm myślę że patrzenie na szambo w ogródku byłoby porównywalne jakościowo

2

@Jakchcesz no właśnie dziś dzień pizzy :D

1

@clyde ja dziś objadam teściową ;) rosołek i sosik z wołowinki z ziemniaczkami

3

@MesQueUnClub96 tak chociaż oczywiście twierdzi że nie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?