@RoberDzik no to jest jasne ale w jaki sposób to płaszczenie pomoże na polu chińskim? Pokazuje jedynie słabość. A chyba nikt nie jest tam aż tak naiwny żeby wierzyć że Putin nagle odwróci się od Chin
@Destroyer_of_Worlds a to tylko których wyborców można nazwać tymi popierającymi niepodległość? Żebym wiedział na przyszłość i się nie wygłupił że podoba mi się niepodległość czy coś xD
@Rastafarnianin nie mówię bo te -15 dziś jest trochę niewygodne ale jest przyjemnie na dworze wreszcie. Bez tej zgnilizny. Wczoraj -2 słoneczko i spacerek idealny
@MesQueUnClub_87 w liceum pff. W liceum to my już mieliśmy wystarczająco dużo mózgu żeby się tak do siebie nie odzywać :D gimbaza max chociaż teraz to pewnie w podstawówce gorzej do siebie mówią
@norbi77 już pomijając wszystkie idiotyzmy które się zadziały w związku z tą sprawą od wczoraj, to jak można z jednej strony mówić o real politic o kunszcie Trumpa a z drugiej strony wierzyć w tą brednie że chce to zrobić żeby dalej krwi nie przelewali xD przecież gdyby mógł na tym zarobić pół złamanego dolara to by na ten front własną żonę wysłał
@Uukasz_93 ale gdzie ja stwierdziłem że to nie jest żenada? Umiesz czytać ze zrozumieniem? :D skoro tak szybko sprawdziłeś że tyle inwestują w Nigerii to dlaczego w poście podałeś tylko 5 krajów? ;)
@D10SLEO ale ja nie bronie ani nie atakuje Tuska xD nawet słowem o nim nie wspomniałem w swoim wpisie. Wspomniałem jedynie o bazowaniu na żenująco niepełnych informacjach i próbie manipulacji ;)
@Uukasz_93 hmm jestem prawie pewien że nie śledzisz polityki Danii Tajlandii Niemiec i Finlandii żeby wiedzieć czy to ogłaszali :D poza tym można też oczywiście spojrzeć inaczej tzn że jesteśmy jednym z 5 krajów na świecie gdzie Google ostatnio zainwestowało :D no ale wtedy narracja by się średnio spinała
0
@MessiForeverTheBest no nie :D tacy się mocno poczuliśmy że na dwa baty chcieliśmy walczyć
3
@Rhaan czyli publiczne słowa prezydenta USA to nie są faktyczne działania? Hmm
1
@RoberDzik no to jest jasne ale w jaki sposób to płaszczenie pomoże na polu chińskim? Pokazuje jedynie słabość. A chyba nikt nie jest tam aż tak naiwny żeby wierzyć że Putin nagle odwróci się od Chin
0
Już powinno być luźno ze 3:1 a skończy się 1:1 tak jak wczoraj przewidziałem. Cała czołówka dała ciała to i Barca nie może być gorsza
0
Kurde Joga Bonito :D
0
@AmigoBlancos niestety ale gra dramatycznie dziś :/
11
Jaki ten Pedri jest zjawiskowy :)
0
@Arden hahaha xD no zaślepiony jak madryciok. Dwa dni sracie na nich że da odklejeni a sami nie lepsi
0
@Barceloniarz987 widzę że ty również skoro uważasz że ten gol został prawidłowo cofnięty xD
6
Jaki spalony xD ci sędziowie to mają jednak nasrane na oczy i głowy
0
Piłka co prawda tam nie doleciała więc się pewnie będą madrycioki pluć znowu ale ewidentny faul
0
Oglądam meczyk pierwszy raz od dawna. Ciekawe czy to będzie klątwa. Jak coś to na mnie :D
0
@Destroyer_of_Worlds a to tylko których wyborców można nazwać tymi popierającymi niepodległość? Żebym wiedział na przyszłość i się nie wygłupił że podoba mi się niepodległość czy coś xD
1
@szela1899 15 i faktycznie mimo licznych kontrowersji to jest to wynik niewyobrażalny
2
@Kgorecki2500 Trump taki wspaniały
1
@Criss18Barca nie wiem ale stawiał bym że jeśli np w deblu jest para mieszana to mogę to tak liczyć. Nadal uważam że byłoby to głupie
2
@Rastafarnianin nie mówię bo te -15 dziś jest trochę niewygodne ale jest przyjemnie na dworze wreszcie. Bez tej zgnilizny. Wczoraj -2 słoneczko i spacerek idealny
0
@Ziemny a ja myślę że dostosujemy się poziomem do stawki i też remisik 1:1
0
@maciar teoretycznie słabszy rywal hmm. Oni są na 6 miejscu w tabeli :D
3
@MesQueUnClub_87 w liceum pff. W liceum to my już mieliśmy wystarczająco dużo mózgu żeby się tak do siebie nie odzywać :D gimbaza max chociaż teraz to pewnie w podstawówce gorzej do siebie mówią
3
@bartekvisca tym bardziej tak. Zwłaszcza że twoje "płaska jak deska" to pewnie normalne ładne B
1
@Safrani u nas są jeszcze pod Łodzią Leśne Odpadki
1
@okiemtypera_lucaxx95 jeśli wygra swój mecz jutro to jak najbardziej
3
@Piotrek1993 no szkoda tylko jakbyśmy te pozostałe 4 dostali oklepy :D
1
@MesQueUnClub96 na ten moment to nic wielkiego. Chciałbym dostać przeszczep
7
@Commando xD nie wiem jak można coś takiego napisać na serio ale ok niech będzie
0
@norbi77 już pomijając wszystkie idiotyzmy które się zadziały w związku z tą sprawą od wczoraj, to jak można z jednej strony mówić o real politic o kunszcie Trumpa a z drugiej strony wierzyć w tą brednie że chce to zrobić żeby dalej krwi nie przelewali xD przecież gdyby mógł na tym zarobić pół złamanego dolara to by na ten front własną żonę wysłał
0
@Uukasz_93 ale gdzie ja stwierdziłem że to nie jest żenada? Umiesz czytać ze zrozumieniem? :D skoro tak szybko sprawdziłeś że tyle inwestują w Nigerii to dlaczego w poście podałeś tylko 5 krajów? ;)
1
@D10SLEO ale ja nie bronie ani nie atakuje Tuska xD nawet słowem o nim nie wspomniałem w swoim wpisie. Wspomniałem jedynie o bazowaniu na żenująco niepełnych informacjach i próbie manipulacji ;)
0
@Uukasz_93 hmm jestem prawie pewien że nie śledzisz polityki Danii Tajlandii Niemiec i Finlandii żeby wiedzieć czy to ogłaszali :D poza tym można też oczywiście spojrzeć inaczej tzn że jesteśmy jednym z 5 krajów na świecie gdzie Google ostatnio zainwestowało :D no ale wtedy narracja by się średnio spinała