0

@MessiForeverTheBest no nie :D tacy się mocno poczuliśmy że na dwa baty chcieliśmy walczyć

3

@Rhaan czyli publiczne słowa prezydenta USA to nie są faktyczne działania? Hmm

1

@RoberDzik no to jest jasne ale w jaki sposób to płaszczenie pomoże na polu chińskim? Pokazuje jedynie słabość. A chyba nikt nie jest tam aż tak naiwny żeby wierzyć że Putin nagle odwróci się od Chin

0

Już powinno być luźno ze 3:1 a skończy się 1:1 tak jak wczoraj przewidziałem. Cała czołówka dała ciała to i Barca nie może być gorsza

0

Kurde Joga Bonito :D

0

@AmigoBlancos niestety ale gra dramatycznie dziś :/

11

Jaki ten Pedri jest zjawiskowy :)

0

@Arden hahaha xD no zaślepiony jak madryciok. Dwa dni sracie na nich że da odklejeni a sami nie lepsi

0

@Barceloniarz987 widzę że ty również skoro uważasz że ten gol został prawidłowo cofnięty xD

6

Jaki spalony xD ci sędziowie to mają jednak nasrane na oczy i głowy

0

Piłka co prawda tam nie doleciała więc się pewnie będą madrycioki pluć znowu ale ewidentny faul

0

Oglądam meczyk pierwszy raz od dawna. Ciekawe czy to będzie klątwa. Jak coś to na mnie :D

0

@Destroyer_of_Worlds a to tylko których wyborców można nazwać tymi popierającymi niepodległość? Żebym wiedział na przyszłość i się nie wygłupił że podoba mi się niepodległość czy coś xD

1

@szela1899 15 i faktycznie mimo licznych kontrowersji to jest to wynik niewyobrażalny

2

@Kgorecki2500 Trump taki wspaniały

1

@Criss18Barca nie wiem ale stawiał bym że jeśli np w deblu jest para mieszana to mogę to tak liczyć. Nadal uważam że byłoby to głupie

2

@Rastafarnianin nie mówię bo te -15 dziś jest trochę niewygodne ale jest przyjemnie na dworze wreszcie. Bez tej zgnilizny. Wczoraj -2 słoneczko i spacerek idealny

0

@Ziemny a ja myślę że dostosujemy się poziomem do stawki i też remisik 1:1

0

@maciar teoretycznie słabszy rywal hmm. Oni są na 6 miejscu w tabeli :D

3

@MesQueUnClub_87 w liceum pff. W liceum to my już mieliśmy wystarczająco dużo mózgu żeby się tak do siebie nie odzywać :D gimbaza max chociaż teraz to pewnie w podstawówce gorzej do siebie mówią

3

@bartekvisca tym bardziej tak. Zwłaszcza że twoje "płaska jak deska" to pewnie normalne ładne B

1

@Safrani u nas są jeszcze pod Łodzią Leśne Odpadki

1

@okiemtypera_lucaxx95 jeśli wygra swój mecz jutro to jak najbardziej

3

@Piotrek1993 no szkoda tylko jakbyśmy te pozostałe 4 dostali oklepy :D

1

@MesQueUnClub96 na ten moment to nic wielkiego. Chciałbym dostać przeszczep

7

@Commando xD nie wiem jak można coś takiego napisać na serio ale ok niech będzie

0

@norbi77 już pomijając wszystkie idiotyzmy które się zadziały w związku z tą sprawą od wczoraj, to jak można z jednej strony mówić o real politic o kunszcie Trumpa a z drugiej strony wierzyć w tą brednie że chce to zrobić żeby dalej krwi nie przelewali xD przecież gdyby mógł na tym zarobić pół złamanego dolara to by na ten front własną żonę wysłał

0

@Uukasz_93 ale gdzie ja stwierdziłem że to nie jest żenada? Umiesz czytać ze zrozumieniem? :D skoro tak szybko sprawdziłeś że tyle inwestują w Nigerii to dlaczego w poście podałeś tylko 5 krajów? ;)

1

@D10SLEO ale ja nie bronie ani nie atakuje Tuska xD nawet słowem o nim nie wspomniałem w swoim wpisie. Wspomniałem jedynie o bazowaniu na żenująco niepełnych informacjach i próbie manipulacji ;)

0

@Uukasz_93 hmm jestem prawie pewien że nie śledzisz polityki Danii Tajlandii Niemiec i Finlandii żeby wiedzieć czy to ogłaszali :D poza tym można też oczywiście spojrzeć inaczej tzn że jesteśmy jednym z 5 krajów na świecie gdzie Google ostatnio zainwestowało :D no ale wtedy narracja by się średnio spinała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?