0

@Prorokk jest to rozwiązanie ale dalej nie idealne. Bo oni dalej nie mają jak sprawdzić czy chłop oświadczył prawdę
Ludzie szukają winnego w InPost ale ja tu widzę tylko jakąś dziwną krucjatę

0

@Prorokk no niby tak ale w zasadzie jak to sprawdzisz? Pokażę Ci plastik i tyle. Albo nawet może mieć prawko i stracić już w trakcie pracy i się nie przyznać.

3

@DTMisTheBest no nie jak jestem na swoim to nie. Na wynajmowanym szczerze nie pamiętam ale jeśli już to dzwoniłem do właściciela żeby to ogarnął.
Nie no mówię że spróbował bym wymienić ale nie wiem czy by mi się udało ani czy by nie sprawiło problemu. Nigdy nie musiałem wymieniać sam

0

@pt9 no to prawda na reszcie coś ciekawego :D

1

@RichardWinters to będę dzwonił po fachowców. Nie widzę problemu serio ;) nie są to dla mnie umiejętności które potrzebuje posiadać. Powiem więcej myślę że u mnie w domu to żona więcej umie takich typowo manualnych rzeczy. Nie przeszkadza mi to zupełnie

1

@RichardWinters nie jest :D nie wiem w jakich wy warunkach wszyscy mieszkacie ale przez 34 lata życia nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło xD

0

@Criss18Barca nie przyjmuje ale u mnie jest różnie w zależności od roku nie wiem od czego to zależy. Czasami przychodzą ministranci i pytają, a w tamtym roku nie spytali i od razu przyszli z księdzem :D u mnie jest dodatkowo dziwnie bo piętro wyżej mieszkają przesympatyczni ludzie którzy prowadzą przedszkole przykościelne i często u nich w mieszkaniu księża mają imprezkę :D no niemniej nie przyjmuje i kulturalnie odmawiam ;)

5

@22_LR ale to krytykujesz za to właściciela firmy wartej biliony? xD no chłopie bez jaj. Ten wpis na X obrzydliwy. Jasne że ktoś kto go zatrudniał dał dupy i pewnie poniesie konsekwencje. Nie ma to nic wspólnego z właścicielem

10

@insp1re ja tam mam w nosie "męskość". Dla mnie męskość to dbanie o żonę i córkę a nie zmiana koła w aucie. Nie zmieniam opon, nie wymieniam filtrów ani żarówek. Jak mi się coś zepsuje na chacie to dzwonię po fachowca. Z narzędzi mam śrubokręt do składania mebli i tyle :D ale nie uważam też że mądre jest śmianie się ze starszych osób ze nie ogarniają technologii. Oczywiście w dzisiejszych czasach uważam to za dużo większą niedogodność niż nieumiejętność wymiany koła no ale im człowiek starszy tym ciężej się uczyć nowości.

2

@kubix05 ja dzisiaj gołąbki bez zawijania od teściowej, mniam :D smacznego!

0

@abram3k bo to głupie? xD jak jest niezdolny do gry to lepiej się kurować a nie jeździć jako emocjonalne wsparcie

4

@Ojciec5tkidzieci zamiast się cieszyć że Polak coś osiągnął i wprowadził rewolucyjną technologię to opluwanie :D

4

@Hosh nie wiem czy oni to uważają za śmieszne? Kanadzie grożą że będzie 51 stanem, Danii chcą odebrać Grenlandię... Przecież to chory psychicznie człowiek by tego nawet nie wymyślił

2

@Danny Gaucho i tak najbardziej mi się jego asysty podobają w tym sezonie. No przekozak jest

2

@GeneralXavi no już było tak ładnie 2 dni i się znowu musiało zesrać... Jaki jest sens śniegu jak za chwilę +8...

0

@Filipem Na pewno żadna z tych dwóch wymienionych, mimo że w obu mam mnóstwo godzin spędzonych :D

4

@Lewy952468xx nikt nam nie kazał niczego sprzedawać xD

0

@Arden ale to nie ma znaczenia bo będą musieli to zaksięgować już teraz... Czytałeś w ogóle cokolwiek o tej sprawie czy tak sobie naiwnie wierzyć w Laporte?

2

@Arden na pewno wrócą do zasady 1:1 jak będą musieli zaksięgować 100mln pensji Olmo z 5 lat do przodu xD

0

@Fake69 a na jakiej podstawie uważasz że wrócą?

0

@AlwaysBlaugrana to chyba też chodzi o to że one są jakoś lipnie sprzedane. Tzn niby sprzedane w kasy nie ma

6

@Azazel_Pazuzu bo takie są przepisy. Lubię tę teorie spiskowe bez pokrycia

3

@Antimadridista~ ja to się już śmieje z tego :D

25

@Pitinho ludzie się podniecają bo wydaliśmy na niego 55mln i będziemy musieli mu jeszcze wypłacić ponad 100mln pensji za 5 lat xD fajnie co?

1

@Objectivo tak te terminy to od czapy czasami podają ;) my myśleliśmy że się urodzi Mała koło urodzin żony 22.05 a może nawet będą miały razem. A okazało się że przyszła przez cesarkę 03.06

2

@Objectivo powiem z doświadczenia żeby nie czekać na siłę na poród naturalny. Żona bardzo bardzo chciała urodzić naturalnie i czekaliśmy troszkę za długo. Ostatecznie nic się nie stało ale mogło. Zdrówka dla żony i malucha jak już się urodzi!

29

Szatnia Barcelony otoczyła Daniego Olmo żeby nie spieprzył z klubu xD

1

@Stinger_ co to znaczy głupie przepisy? To nie jest sprzedawca w Biedronce :D klub mu płaci ale również zapewnia możliwość gry na najwyższym poziomie. Tym między innymi Barcelona zawsze przyciągała najlepszych piłkarzy. Najwyższy poziom i renoma. Nie może być tak że kupujemy sobie Olmo i sadzamy go na trybunach na 6 lat bo przecież płacimy mu pensję

4

@PatrychoO można się było spodziewać że jakaś większą głębia się tam nie kryje ;)

5

@DTMisTheBest dlatego masz nick po angielsku? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?