@MessiSuarezNeymar prawdziwie niezależny kandydat jest niemożliwy w tym momencie w Polsce. Dlatego i tak ostatecznie trzeba będzie wybrać między Nawrockim i Trzaskowskim
@esem91 mi się dopiero ściągnęła. Po dializie dzisiaj siadam ogarniać. Sądzę że wizualnie nie będzie aż takich fajerwerków bo mi komputer nie uciągnie ale jestem mocno nakręcony na grę
@jacobFCB uu nie zazdroszczę. Ja mam z WAMu takie sobie wspomnienia. Jestem team Barlicki :D zdrówka Ps. Ze swojej jazdy karetkami we Wrocławiu pamiętam tylko tyle że im się zrzygałem na podłogę bo mi nie wierzyli że nie wytrzymam
@BezglutenowyPedri tu się zgadzam z @Ojciec5tkidzieci że immunitet to w ogóle jest kiepski pomysł. Ja również po ludzku się zgadzam że chłop powinien dawno dostać w ryjka ale w ciemnej uliczce bez kamer i najlepiej przez nieznanego sprawcę. Uważam że w tej sytuacji nie było innego wyjścia żeby dalej nie kontynuować szkodliwego procederu braku odpowiedzialności polityków (czy to jazda po pijaku czy to bójki w samolocie czy inne ekscesy).
@BezglutenowyPedri ale to w ogóle nie ma nic do rzeczy. Też jestem niezadowolony z obecnego rządu mimo że na nich głosowałem ale jeśli policja i prokuratura postawiły zarzuty to nie mogli nie rozpatrzeć tego na komisji. Jaki to byłby poza tym przykład dla obywateli...
@BezglutenowyPedri widocznie każdy ma inne granice :D dla mnie granicą jest że nie bije się ludzi ;) według prawa również. Oczywiście sąd może odstąpić od wymierzenia kary biorąc pod uwagę okoliczności ale to sąd musi to zrobić. A żeby mógł to zrobić Jarosław musiał stracić immunitet. Nie wiem w ogóle gdzie tu kontrowersje w tej sprawie. Gość jest nagrany jak stara się pobić drugiego człowieka. O czym my tu w ogóle dyskutujemy xD
@LOPEZ16 ja również nie. O ile w jakichś serialach czy filmach które są tylko wymysłem scenarzystów mi to w ogóle nie przeszkadza i każda postać może być homoseksualna czy czarna (o ile samo dzieło jest dobre) tak na podstawie książki nie znoszę żadnych zmian
@Ojciec5tkidzieci no ja się zgodzić nie mogę. Oczywiście prowokacja była obrzydliwa ale no właśnie to była prowokacja nastawiona na wywołanie reakcji. 75 letni starszy pan całe życie zajmujący się polityką powinien wiedzieć lepiej. A już to porównanie przygłupa Suskiego do Tuska i grobu dziadka jest pożałowania godne. Wyobrażasz sobie żeby Tusk publicznie zaczął kogoś bić? No ja nie. Niestety dla starszego 75 letniego pana Jarka na wszystko są niepodważalne dowody w formie nagrania więc nie odebranie mu immunitetu byłoby skandaliczne. I oczywiście chciałbym się zabezpieczyć na wypadek argumentu "aaa bo na tego i tego też były dowody a nie odebrali". Być może, ale również powinni
@BezglutenowyPedri Tak, dokładnie tak. Niektóre grupy są uprzywilejowane z różnych względów. W tym np rodzice (chociaż nie wiem czy to takie uprzywilejowanie siedzieć z chorym dzieckiem w domu) albo osoby z niepełnosprawnościami. Na kolegów którzy mają orzeczenie też się denerwujesz bo pracują 7h zamiast 8 i mają 10 dni urlopu więcej za te same pieniądze?
@BezglutenowyPedri chłop jaka krucjata :D zrób sobie dziecko i chodź na L4 skoro to takie fajne i proste. Powiem Ci że 100 razy bardziej wolę iść do pracy ale żeby moje dziecko było zdrowe
@Foton to że w przetargu biorą udział dwie firmy polskie i jedna niemiecka a rozstrzygnięcie jest w drugiej połowie przyszłego roku też Cie nie przekonało? xD
@Foton w gorących było to dementowane milion razy ale widzę że kolega pokusił się o zielone od ludzi którym nie chce się nic sprawdzać a wiedzę biorą z memów
@wyrek jeden robi ustawkę pod kopalnią lamentując że kilkanaście tysięcy ludzi straci pracę a nawet mu się nie chce sprawdzić że tam i tak się kończy węgiel i to nie wymył rządu że kopalnia idzie do zamknięcia. Drugi robi ustawkę że niby troszczy się o sprzedawców na małych bazarkach. Obie akcje są kampanią wyborczą. Z tym że ta Trzaska ogłupia tylko starszych a w słowa Memcena wierzą też młodzi którym się nie chce weryfikować informacji.
@wyrek Memcen lepszy jak robi filmik spod elektrowni w Bełchatowie i nie ma pojęcia o czym mówi xD takie akcje nie są raczej kierowane do młodych ludzi... Każdy kandydat to robi ale targetem jest raczej starszy elektorat
1
@MessiSuarezNeymar prawdziwie niezależny kandydat jest niemożliwy w tym momencie w Polsce. Dlatego i tak ostatecznie trzeba będzie wybrać między Nawrockim i Trzaskowskim
1
@gumaz pewnie bym spał
0
@esem91 mi się dopiero ściągnęła. Po dializie dzisiaj siadam ogarniać. Sądzę że wizualnie nie będzie aż takich fajerwerków bo mi komputer nie uciągnie ale jestem mocno nakręcony na grę
1
@jacobFCB uu nie zazdroszczę. Ja mam z WAMu takie sobie wspomnienia. Jestem team Barlicki :D zdrówka
Ps. Ze swojej jazdy karetkami we Wrocławiu pamiętam tylko tyle że im się zrzygałem na podłogę bo mi nie wierzyli że nie wytrzymam
0
@BezglutenowyPedri tu się zgadzam z @Ojciec5tkidzieci że immunitet to w ogóle jest kiepski pomysł. Ja również po ludzku się zgadzam że chłop powinien dawno dostać w ryjka ale w ciemnej uliczce bez kamer i najlepiej przez nieznanego sprawcę.
Uważam że w tej sytuacji nie było innego wyjścia żeby dalej nie kontynuować szkodliwego procederu braku odpowiedzialności polityków (czy to jazda po pijaku czy to bójki w samolocie czy inne ekscesy).
2
@BezglutenowyPedri ale to w ogóle nie ma nic do rzeczy. Też jestem niezadowolony z obecnego rządu mimo że na nich głosowałem ale jeśli policja i prokuratura postawiły zarzuty to nie mogli nie rozpatrzeć tego na komisji. Jaki to byłby poza tym przykład dla obywateli...
2
@MesQueUnClub96 w ogóle całkiem ładne imiona
@Hosh właśnie mam to samo wrażenie :D
1
@wawrzyn1 teoretycznie z każdego. Praktycznie jak nie robisz z portfela dużych przelewów to jest mała szansa że ktoś się do tego przypieprzy
4
@BezglutenowyPedri widocznie każdy ma inne granice :D dla mnie granicą jest że nie bije się ludzi ;) według prawa również. Oczywiście sąd może odstąpić od wymierzenia kary biorąc pod uwagę okoliczności ale to sąd musi to zrobić. A żeby mógł to zrobić Jarosław musiał stracić immunitet. Nie wiem w ogóle gdzie tu kontrowersje w tej sprawie.
Gość jest nagrany jak stara się pobić drugiego człowieka. O czym my tu w ogóle dyskutujemy xD
0
@Foton xD co może pójść nie tak. Hmm sprawdźmy :D
1
@fcbarcafan19 dokładnie ;)
1
@fcbarcafan19 ta no wiem ale nic dobrego z tego nie wyszło :D
1
@fcbarcafan19 Briatore
0
@CLS63AMG i po co to komu było. Tylko dymy niepotrzebne od tamtego czasu
1
@mekston wątpliwe mocno fakt ;) nie życzę źle Lando ale trzymam kciuki za emocje
1
@mekston szykują się pod vice mistrza i mistrza Ferrari chyba :D założył byś się że Lando czegoś nie odwali? Bo ja nie :D
0
@Zbyszard serio pytasz? :D
4
@LOPEZ16 ja również nie. O ile w jakichś serialach czy filmach które są tylko wymysłem scenarzystów mi to w ogóle nie przeszkadza i każda postać może być homoseksualna czy czarna (o ile samo dzieło jest dobre) tak na podstawie książki nie znoszę żadnych zmian
0
@ferdas_rawa ale to że złamał prawo jest oczywiste bo jest na nagraniu... To że sąd może odstąpić od wymierzenia kary to zupełnie inna sprawa
1
@blakkudium o i kroczek bliżej do Messiczka w LM by był :D jokes jokes, ambasado miej litość
0
@ferdas_rawa SĄD. Rozumiesz znaczenie tego słowa? A Jarosław Kaczyński nie może stanąć przed sądem żeby ten mógł orzec brak winy jeśli ma immunitet
0
@Ojciec5tkidzieci no ja się zgodzić nie mogę. Oczywiście prowokacja była obrzydliwa ale no właśnie to była prowokacja nastawiona na wywołanie reakcji. 75 letni starszy pan całe życie zajmujący się polityką powinien wiedzieć lepiej. A już to porównanie przygłupa Suskiego do Tuska i grobu dziadka jest pożałowania godne. Wyobrażasz sobie żeby Tusk publicznie zaczął kogoś bić? No ja nie.
Niestety dla starszego 75 letniego pana Jarka na wszystko są niepodważalne dowody w formie nagrania więc nie odebranie mu immunitetu byłoby skandaliczne. I oczywiście chciałbym się zabezpieczyć na wypadek argumentu "aaa bo na tego i tego też były dowody a nie odebrali". Być może, ale również powinni
0
@BezglutenowyPedri Tak, dokładnie tak. Niektóre grupy są uprzywilejowane z różnych względów. W tym np rodzice (chociaż nie wiem czy to takie uprzywilejowanie siedzieć z chorym dzieckiem w domu) albo osoby z niepełnosprawnościami. Na kolegów którzy mają orzeczenie też się denerwujesz bo pracują 7h zamiast 8 i mają 10 dni urlopu więcej za te same pieniądze?
8
@BezglutenowyPedri chłop jaka krucjata :D zrób sobie dziecko i chodź na L4 skoro to takie fajne i proste. Powiem Ci że 100 razy bardziej wolę iść do pracy ale żeby moje dziecko było zdrowe
0
@Foton to że w przetargu biorą udział dwie firmy polskie i jedna niemiecka a rozstrzygnięcie jest w drugiej połowie przyszłego roku też Cie nie przekonało? xD
0
@wyrek pełna zgoda. Pierwsze wybory na myśl o których chce mi się puścić pawia :D
1
@Lahey brawo :) oby licznik się nie zatrzymywał
6
@Foton w gorących było to dementowane milion razy ale widzę że kolega pokusił się o zielone od ludzi którym nie chce się nic sprawdzać a wiedzę biorą z memów
0
@wyrek jeden robi ustawkę pod kopalnią lamentując że kilkanaście tysięcy ludzi straci pracę a nawet mu się nie chce sprawdzić że tam i tak się kończy węgiel i to nie wymył rządu że kopalnia idzie do zamknięcia. Drugi robi ustawkę że niby troszczy się o sprzedawców na małych bazarkach. Obie akcje są kampanią wyborczą. Z tym że ta Trzaska ogłupia tylko starszych a w słowa Memcena wierzą też młodzi którym się nie chce weryfikować informacji.
1
@wyrek Memcen lepszy jak robi filmik spod elektrowni w Bełchatowie i nie ma pojęcia o czym mówi xD takie akcje nie są raczej kierowane do młodych ludzi... Każdy kandydat to robi ale targetem jest raczej starszy elektorat