1

@Kidd xD w związku z tym jeszcze dzisiaj na została wysunięta teoria że może będą chcieli podkupić Sainza. Osobiście uważam że sci-fi no ale

0

@mkord no i jeśli jesteś we wspólnocie mieszkaniowej które są w większości bloków to te wszystkie opłaty płacisz w ramach czynszu do wspólnoty (oprócz prądu zazwyczaj)

1

@Gronek nie no bez jaj :D nie ma takiej możliwości chyba że to ze 120m mieszkanie

2

@Kinginiesta dokładnie, Tusk Niemcom chociaż hołd po cichu składa :D PiS jak zwykle w tańcu się nie szczypie

0

@Fido66 w sezonie 95/96 miałem już koszulkę Barcy na sobie ale ciężko mnie nazwać kibicem 5 letnim :D

0

@Gronek czynsz płaci się wszędzie. A odnośnie TBS to zależy od miasta. Czasami czynsze są rozsądne a czasami kosmiczne.

0

@KrychaFCB jakkolwiek kiedyś do Lisa miałem ogromny szacunek, tak również uważam że to chyba po pijaku pisane :D wiadomo że większość ludzi najbardziej obchodzi ile płacą w sklepie, o geopolityce czy ekonomii nie mają pojęcia

3

@Kgorecki2500 to jest wyjątkowo celne porównanie pomijając kolor skóry :D

2

@Zoker nie no ktoś musiał wygrać :D co nie oznacza że oba wybory nie były żenujące jak na taki naród. A może właśnie to jest obraz tego narodu? nie jest to mój wymarzony wybór ale też daleko mi do fatalistów którzy twierdzą że to koniec świata i zaraz ruscy będą w Warszawie ;)

11

@Mezocyklon87 ??? Musisz mi wytłumaczyć bo nie mogę obecnie włączyć tv. Tylko politycy na państwowych stanowiskach mogą występować w tv?

1

@Zoker obie partie wybrały kandydatów godnych wyścigu o nagrodę Darwina a nie fotel prezydencki USA :D

7

@BorzyKrzys nie wiem skąd aż tak wielka potrzeba ludzi żeby usłyszeć co celebryci mają do powiedzenia na tematy na których się kompletnie nie znają.

1

@Rifek otóż to xD nie kumam jakim cudem można mieć tak głupi system wyborczy i to jeszcze działający inaczej w zależności od stanu

1

@Pedri16Future land of the free mówili xD

1

@messi33 to zacznie się polowanie na ręce w polu karnym :D to akurat głupota

1

@CLS63AMG żywa wjedzie koło 10-12 grudnia pewnie. Na razie sztuczna ;) niby żeby córka się cieszyła xD a tak naprawdę ja już chciałem :D

14

@MichuZ44 cześć ludzkości cofa się w rozwoju przysięgam. Chmur się boją xD

1

@CLS63AMG ja już mam choinkę w domu stary :D

0

Na tą taktykę nie ma rady? Wystarczyłoby żeby Mbappe użył mózgu w meczu z Barceloną i strzeliłby ze dwie na luzie. Nie czarujmy się, mimo że nasza obrona grała świetnie to dało się urwać bez spalonego bez problemu, tylko trzeba było się wykazać rozsądkiem

0

@BorzyKrzys przecież mógł zostać i spróbować się utrzymać na torze :D
A skoro mistrza i tak już przegrał to niech sobie zrobi challenge w Las Vegas i startuje z dajmy na to 15 pozycji i wygra. To będzie pokaz siły

1

@mekston trochę szkoda bo mogła być jeszcze fajna walka do końca. Ale niestety wiele osób mówiło że Lando nie dojeżdża jeszcze mentalnie do tytułu i jak się okazuje chyba mieli rację. Plus trochę wcześniejszego wahania się McLarena plus no co tu dużo mówić genialny Max wczoraj po dwóch wyścigach gdzie jemu też trochę nerwy puszczały. Game over

0

@misterio nie. Staram się nie jeździć po takich drogach rowerem. Jednak nadal uważam że w części klipów nie ma żadnego łamania przepisów. Czy ja bym umknął rowerzystę z większym odstępem? Pewnie tak. Czy było tam mniej niż metr? Nie jesteś w stanie tego ocenić po takim nagraniu

5

@Safrani niektóre to faktycznie wyprzedzają na czołówkę ale w niektórych nie widzę niczego złego? Czy ja tu czegoś nie wiem? Linia przerywana wydaje się że można wyprzedzić

0

@Lionel_Messi10 szok jaki to jest przykład zmarnowanej kariery. Tak wiem wiem że dużo piłkarzy by o takiej marzyło a i liczby w kadrze świetne ale bez jaj. Potencjał był na dużo więcej

0

@Azazel_Pazuzu nie miej złudzeń to Tusk kazał zamknąć a Jarkowi otworzyć.

1

@sergio5 no i bardzo słusznie. Żeby potem nie wychodziły takie głąby, już nie będę mówił kogo mam na myśli, bez szkoły, które myślą że wszystko im wolno i są najmądrzejsi

1

@Fake69 właśnie miałem napisać że zobaczą jak będą mieć małe dzieci :D ich nie obchodzi jaka godzina jest na zegarku.

0

@mariosss20 po tym jak poszło info że nie lecą gwarantuje Ci że na Flightradar24 siedziała masa zapaleńców którzy śledzili czy czasem jednak nie polecieli

0

@Katalończyk 99 no dobra może troszkę :D

2

Wiecie co? A mnie dalej nie interesuje Złota Piłka :D Zupełnie tak jak godzinę temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?