0

@Kamil689 ale to nie ja zacząłem ten temat :D mi to wisi stary. Stwierdzam tylko że to według mnie głupie. Tak samo było z Neymarem tak samo jest teraz z Lewym.

4

@mekston no właśnie. Dla mnie karne były dużo bardziej ekscytujące jak sytuacja była odwrotna. A i tak byli piłkarze którzy mieli 85%+ skuteczności

37

@Kamil689 nie no dobra ale chłop ma rację. Bramkarz ma stać na linii i nie może nic dynamicznie zrobić a napastnik może świrować pawiana.

4

Austria z pierwszego z takiej grupy wow

2

@bartekvisca nie mam jakichś preferencji ale jeśli już to odwrotnie :D mam wrażenie że słucham dużo więcej kobiecych głosów muzycznych

2

@MesQueUnClub96 skąd on ma to info? Nigdzie w necie nie widzę

0

@RosjaninBut ja zasadniczo uważam że należy zwiększyć kary za mowę nienawiści/hejt i wprowadzić aparat realnego wyłapywania najgorszych jednostek. Ale jak się czyta takie historie to nóż się w kieszeni otwiera

0

@Janas11224 zgadzam się :D wczoraj jak to oglądałem to miałem niezły ubaw jak się załatwili. Jak zaczęli puchnąć na twarzy to myślałem że zaraz będą sceny ze szpitala. Fajnie się czasami pośmiać z czyjegoś cierpienia :D

0

@Kidd przepraszam za brak uczestnictwa w tym roku :/ skleroza.
Para Verstapen Perez w ogóle nie powinna dawać punktów w tym roku :D

1

@negreanu bestia. Długa przerwa do tej 11tej bransoletki ale to głównie przez to że mało grał w turniejach WSOP

0

@mordini123 zdecydowanie przesada. Jestem w ogóle ogromnym sceptykiem cenzurowania sztuki. Drażni mnie np przemilczanie przekleństw w piosenkach.
Jak już jesteście takimi purystami w tych radiach to w ogóle nie puszczajcie takich utworów

1

@maroon to zasadniczo nie ma znaczenia dla oceny prawdziwości tej wypowiedzi. Jest ona częściowo prawdziwa bo faktycznie w 1940 był to nadal obóz pracy, ale również częściowo falszywa bo oczywistym jest że powstanie obozów zagłady nie było skierowane tylko w kierunku Żydów. Oczywiście głównie oni byli pierwszym i najważniejszym celem, ale nie jedynym.

3

@Kgorecki2500 nie da się pozbawić obywatelstwa ;)

0

@Herato no tak było do czasu Dino. Teraz te wszystkie wypizdowy przejęło Dino i Biedra ma problem. Dlatego tak agresywnie zaczęli walczyć z Lidlem o większe miasteczka i miasta

0

@RoberDzik ja bym się względnie zgodził. Zamieniłbym tylko Węgry z Holandią

2

@Encore jako heteroseksualny 33letni mężczyzna mogę z czystym sumieniem powiedzieć że siada. Kiedyś trochę bardziej niż teraz ale dalej czasami sobie czegoś posłucham.

0

@mordini123 ależ ekologiczne pomysły :D

1

@IrekPOL sam jesteś skandaliczny xD promowanie tego oślizgłego typa na eksperta jest żenujące

1

@Zoker mi również. Jasne czasami wybierze jakąś dziwną drogę ale to wystarczy spojrzeć na mapę i mieć trochę zdrowego rozsądku żeby np nie wjechać w las dziurawą drogą :D

3

@adambądkowski93 ja nie widzę takiej potrzeby. Korzystam z gpsa na każdej trasie praktycznie.

0

@BorzyKrzys masakra. No właśnie słuchałem teraz u Fitfarmera że w niektórych miejscach nie padało od miesięcy a w niektórych stoi woda

0

@BorzyKrzys o a to ciekawostka z tą wodą :D u nas susza aż się kurzy

3

@Aferzysta a po co ci takie upały? Jesteś wyborcą Konfy i masz wolne wakacje?

1

@Criss18Barca tu nie chodzi o żadną dojrzałość. Chodzi o to że rozwiązania proponowane przez Konfederację są dobre dla młodych bogatych i zdrowych ludzi (głównie mężczyzn). Starsi ludzie najczęściej rozumieją że nie znajdą się w tym 1% społeczeństwa (no chyba że akurat się w nim znajdują to wiadomo że niezależnie od wieku będą na nich głosować) więc Konfa z ich bajaniami nie jest dla nich atrakcyjna. Już pomijam kompletnie aspekty odrzucania od tej formacji przez spiskowców, agentów i innych foliarzy. Zdecydowana większość osób patrzy na to z uśmiechem albo zażenowaniem

4

@Bobo25 otóż to. Niestety życie nie jest kolorowe, nie wszyscy mają warunku mieszkaniowe żeby mieszkać z rodzicami. Nie każdy ma czas pieniądze i przede wszystkim wiedzę żeby opiekować się ciężko chorą osobą. Co innego pomoc w codziennym życiu, w zakupach, w sprzątaniu, a co innego musieć być przy kimś 24/7 jak przy niemowlaku. Niestety mimo najszczerszych chęci nie da się tego pogodzić z pracą i swoim życiem rodzinnym

13

@hefaj6 wydaje mi się że powiedzą Ci że nie mają wiedzy co się działo z towarem przez pół roku. Mógł być niewłaściwe przechowywany na słońcu albo w wilgoci i nic z tego nie będzie.

0

@kigani PSL jest tak skończony od 35 lat :D i jakoś niemal cały czas rządzą w koalicjach przeróżnych

1

@kigani jak bardzo można jednym krótkim postem pokazać że nie ma się pojęcia o polityce :D nie rozumiesz że w wyborach parlamentarnych i samorządowych PSL znowu będzie miał więcej głosów? :D nie rozumiesz dlaczego się tak dzieje? Nie ma to nic wspólnego z tym że "wykonują rozkazy PO". Wiadomo było że są Koalicjantem mniejszościowym

0

@Tomason a jak to mieli zablokować jak Dudu ich ułaskawił

1

@Kamilos84 o fuck ale gratka :D moja młodzieńcza ulubiona artystka :D niestety do Puli się nie wybieram w tym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?