0

@Kazragore wiele razy było tłumaczone że dużo taniej jest go w Stanach utrzymać do końca życia niż skazać na śmierć. Tak wiem nie wierzysz, super. Poczytaj, jest multum statystyk które to potwierdzają. Poza tym ja np uważam że taka kara jest duuuuzo surowsza. Szczególnie że chłop anonimowy nie jest i już go dźgali nożami w więzieniu. Niech cierpi całe życie

3

@PatrychoO no fajnie ale współczuję oczom :D

0

@tadzik447 nieeee. Ale mi się osobiście bardzo podobała
W sensie gra jest naprawdę mega dobra ale uważam że najlepsza gra wszechczasów powinna być rewolucyjna. Wiedźmin to było po prostu bardzo dobre dopracowanie już istniejącego gatunku, nie odkryli nic nowego

4

@reloaded ale w zasadzie skąd wiesz jakby wypadł piłkarsko w rywalizacji z normalnymi obrońcami? W sensie nie twierdzę że jakoś słabo ale czy na poziomie topki? Nie wiem po prostu

14

@reloaded nie no nie róbmy popeliny :D i on i Cristiano grają sobie z farmerami no i spoko ale to nie jest poziom do oceny na złotą piłkę

0

@Kamilos84 ale ludzie nie mają gdzie sensacji szukać xD

1

@pt9 taa. Jeszcze te Węgry to bym nawet przebolał mimo że to głupoty, ale taka kumulacja co on odwalił to za dużo

2

@kigani a czyli Ty trollem jesteś po prostu i piszesz dla atencji xD no to wszystko jasne. Już się bałem że ktoś na prawdę może tak myśleć

3

@urbipl no jak ktoś nie rozumie ekonomii to się cieszył ze sztucznie zaniżonych cen

2

@Prorokk gówno prawda :D ceny powinny już dawno wzrosnąć ale zostały sztucznie obniżone. Ale co ja się będę produkował. I tak wiesz swoje

1

@urbipl tak się kończy sztuczne regulowanie cen

0

@JohnA o miło :)
@Radioactive9705 mi na myśl od razu przychodzi @michal26 i @Eto'o9 R10 z dwóch totalnie różnych powodów i żeby pogadać o zupełnie innych rzeczach ;)

3

@Pawlak1992 to się zgadza ale wiesz jak z książką zaśniesz to ci się samo nie czyta dalej :D a audiobook leci i ciężko stwierdzić czasami gdzie się skończyło

3

@Pawlak1992 audiobooki są niby spoko ale ja się potrafię wyłączyć. Szczególnie jak jestem dość zmęczony

0

@Rl9k1nG na razie na urodziny żony Jelitkowo w Trójmieście a reszta się zobaczy. Zależy od zdrowia

0

@bartekvisca możesz gdyby to było złe to Bóg by na to nie pozwolił :D
A tak serio to nie jestem pewien ale sam mam zasłonięte żeby dziecka słońce nie raziło

1

@kaamil1910 ludzie są ułomni :D 2024 a dalej uważają że hobby ma płeć

2

@tomek8756 ja uważam że w takim przypadku jak gość sądzi że zbyt wysoka kara sędzia powinien mówić "tak ok, nie ma problemu, zmieniamy wymiar kary. Proszę zawieść skazanego na 4 piętro okolicznego bloku i wy**bać go przez okno"
W momencie wylądowania na ziemi karę uznajemy za odbytą

4

@derus pan już z naszej strony wylatuje :D dziękuję za miło spędzony czas

0

@speed1 no w sensie że przegraliśmy. Nie wiem jak faktycznie graliśmy bo jak się przyznałem nie oglądałem. Te błędy sędziów które widziałem na powtórkach mnie jakoś nie bulwersują, zwykle sytuacje stykowe.

1

@SinMistico ja dokładnie tak zrobiłem. Powiem szczerze może z małym wstydem a może i nie, że nawet tego Klasyku już nie oglądałem. Po co ja mam się denerwować. Chce się zrelaksować po pracy i całym dniu a nie podnosić sobie ciśnienie

0

@Antimadridista_WR o kurde jaki szkic sytuacyjny :D no to może faktycznie naciągają kurwie niedobre :/

41

Mam w nosie czy Xavi zostanie czy nie. Już generalnie niczego się po tym klubie nie spodziewam, a już na pewno niczego mądrego.
Ale jaki my wysyłamy przekaz medialny w świat, jak ktoś może nas traktować jak poważnego partnera. Prezydent mówi że każdy inny trener za takie wyniki by poleciał. Trener mówi że niezależnie od okoliczności i ewentualnych wygranych rezygnuje ze stanowiska pod koniec sezonu.
A teraz kompromitacja w LM, wpierdziel od Realu, przegrana na każdym froncie i nagle tadam Xavi zostaje xD nie ma pieniędzy na porządny sztab szkoleniowy a są na bezsensowne transfery. Żenujące to się zrobiło już dawno, teraz jestem już po prostu obojętny

1

@Antimadridista_WR daj link do google mapa ocenimy. To że ludzie parkują gdzieś latami to nie znaczy że jest to legalne

0

@maroon mi nic nie przychodzi do głowy. Pszczoły sobie np produkują pokarm z tego co uzyskają w otoczeniu ale to dalej nie hodowla :D

2

@jacobFCB o kur** :D kosmos. No ale na studiach opowiadała babka trochę o Indiach. Ze to się w głowie nam nie mieści jak to wygląda

0

@jacobFCB jak spalone zwłoki z krematorium? xD po krematorium nie ma żadnych zwłok

1

@Derean ale Bernardo Silva wleci jak złoto w tą fatalną sytuację finansową

0

@cules100pro dobra widzę już dojechałem dzięki ;)

0

@Szreko w punkt :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?