0

@FcPortoFan1999 xD kategoria open najwyraźniej

0

@gumaz też bym poprosił o szybki brief. Chwilowo Cocomelon oglądam i nie mogę włączyć Polsat news :D

1

@wojopancer w zasadzie to już oglądam bardzo sporadycznie. W tym sezonie i tak wyrabiam ponad normę bo obejrzałem już kilka całych spotkań. Piłka stała się zbyt nudna nawet jak gra Barca. Dalej śledzę wyniki ale żeby wysiedzieć 90min patrząc w tv to ciężko.
Ostatecznym ciosem byłoby wykupienie Barcy przez jakiegoś prywatnego inwestora

4

@LOPEZ16 nikomu nie będę na siłę zdania zmieniał :) dla mnie jak już przeszedłem na napoje zero to te z cukrem są nie do wypicia

8

@ShawnC teorie spiskowe :D nie ma żadnych naukowych podstaw do stwierdzenia że napoje zero są gorsze od tych słodzonych. To wszystko się wzięło z nagonki na aspartam że taki tragiczny a dawno zostało to obalone

5

@Safrani ja rozumiem że napoje zero też nie są tak dobre jak woda ale dużo lepsze niż cukrzaki. Zastosujmy tu jakąś logikę i podnieśmy ceny tych najgorszych żeby ludzie się przerzucili na zero a może niektórzy na wodę... Jak damy podatek na wszystko to i tak nic się nie zmieni tylko wzrosną ceny a kto kupował i tak kupi. Nie będzie żadnego bodźca do próby zmiany

1

@michal26 no i powinien mieć na tyle oleju w głowie żeby wiedzieć że odpowiedź na to pytanie to typowy korwinowski protokół 5%... Zwykła pułapka w którą wszedł i teraz wszyscy grillują o to konfederatów którzy mniej lub bardziej robią z siebie pośmiewisko tym tematem

3

@michal26 I akurat poczuł, że na to pytanie musi koniecznie odpowiedzieć? xD Jak go pytali o 5 Mentzena to mógł zgrywać debila i mówić że już sprawa była wyjaśniana milion razy, a jak dostał akurat to pytanie to nagle przemówił? xD Nie rozśmieszaj mnie. Myślał że tym zyska tylko zapomniał, że on już nie walczy o betonowy elektorat z Braunem tylko o centrum które właśnie stracił

4

@mekston a no. A potem w półfinale z Interem nieuznana bramka Bojana na 2:0. Kompletna kradzież

0

@NeroTFP1 no to chociaż nie "nieumyślne spowodowanie śmierci". Chociaż i tak uważam że zabicie kogoś będąc za kółkiem po pijaku to zwykle morderstwo. Nikt mnie nie przekona że jest inaczej

0

@Gall no tak to może być problem faktycznie. No to niestety wprowadzić ograniczoną ilość wydawanych obiadów i tyle. Szkoda takiego dobrego (ponoć) jedzonka.

1

@Stinger_ no właśnie :/ w sensie życzę nam jak najlepiej i naszym napadziorom jak najwyższych pozycji ale pomocnicy nawet tak spektakularni, zawsze są dyskryminowani przy tego typu nagrodach

2

@SelloutCrowd Malte powinien ograć trzydziesty piąty skład naszej reprezentacji xD czepianie się o odpoczynek dla Lewego to zwykły brak mózgu

1

@ferdas_rawa a dlaczego żadnym księdzem nie jest kobieta a na naukach przedmałżeńskich czy kazaniach uczą że kobieta musi być poddana mężczyźnie i mu usługiwać np w łóżku? To doskonałe uwypukla jaki jest katolicyzm
Poza tym pisanie że rządzi lewica atakująca kościół podczas gdy praktyczni cały rząd to zagorzali katolicy xD

1

@Kondziubarca nie od dziś wiadomo że Komorowski to prawicowe katolickie skrzydło Platformy. Kogoś to szokuje? :D

1

@Stinger_ ja się oczywiście zgadzam ale Pedri myślę nawet nie będzie blisko nawet jeśli wygramy LM. Zdziwił bym się gdyby był w pierwszej 10. I nie dlatego że uważam że nie zasługuje. Jak na swój wiek jest wybitnym pomocnikiem. Ale po pierwsze nie ma liczb a już widzieliśmy jaki to miało wpływ przy ocenach wielu piłkarzy (Iniesta, Busi) i jego medialność kończy się na Europie gdzie i tak są niestety bardziej hajpowani zawodnicy

0

@barcelonaLM czyli jak katolik zabija z zimną krwią człowieka za poglądy to wyciera sobie mordę religią a jak muzułmanin zabija to nie wyciera sobie mordy religią tylko to właśnie przez religię? xD aha :D dla mnie każda religia to ścierwo. Szczucie na jedną konkretną to zwykłe zaślepienie i fanatyzm. Jeszcze te teksty o tym że "katolicy się nie wysadzają" xD zgadnij w imię której religii było więcej przestępstw popełnionych w ostatnich 50 latach. Podpowiem że nie jest to islam :D

0

@cules100pro Xavi czy Iniesta nigdy nie dostali ZP. Danie Pedriemu w tym momencie w tym kontekście wyglądało by niestety trochę śmiesznie. Mimo że chłop jest genialny to nie dostanie tej ZP prawdopodobnie nigdy

1

@maroon zgadza się i czasami np konkurencja zaniża opinie albo była jakaś akcja właśnie revue bombingu o której możemy nie wiedzieć. No ale niestety jak jestem gdzieś na chwilę to i tak pójdę po opiniach. U siebie w mieście mogę mieć czas i chęci na testowanie.

1

@LOPEZ16 jak jedziesz na wakacje to szukasz knajp na chybił trafił tracąc kasę i czas czy polegasz na opiniach żeby np przez tydzień pojeść dobre jedzonko a nie turystyczny chłam?

2

@LambiPL google też się czepiasz że można opinie wystawiać? Jak knajpa ma opinie poniżej 4 przy rozsądnej liczbie ocen to w życiu nie stracę czasu żeby tam iść :D

3

@Criss18Barca Polska myśl biznesowa xD idzie za dobrze to trzeba zamknąć zamiast zatrudnić kogoś do pomocy. Eh

1

@clyde ja nie jestem człowiekiem który lubi w życiu codziennym szukać konfrontacji. Pewnie dalej byśmy się spotykali w ramach grupy znajomych ale miałbym o takiej osobie dużo gorsze zdanie. Są kwestie zbyt ważne żeby je ignorować. Tak jak np o mnie mogli mieć znajomi gorsze zdanie bo zawsze opowiadałem się za zmniejszeniem nakładów na siły zbrojne. A dla kogoś to może być idiotyzm.
Oj a twój edit już jest kompletnie chory jak dla mnie sorki :D jak sam swojej kobiety nie zmusi to może mieć poglądy które zmusza do tego inne kobiety? To tym bardziej byłby skreślony u mnie za hipokryzję

1

@clyde hmm mam znajomych którzy różnie głosują i spoko. Ale jeśli ktoś nie głosuje jedynie dla beki to za tym głosem najczęściej kryją się jakieś konkretne poglądy. A są poglądy z którymi nigdy nie będę się utożsamiał i nigdy nie będę szanował osób które je ucieleśniają. I spoko mogę mieć bardzo dobrego kumpla który głosuje na Konfe ale robi to na zasadzie mniejszego zła bo bardzo mu zależny na niższych podatkach, prywatyzacji ochrony zdrowia itd. I spoko. Ale jakby mi powiedział że jest zwolennikiem zmuszania kobiet do rodzenia dzieci z gwałtu vel "nieprzyjemności" to byśmy nie byli kumplami.

0

@Prorokk każdy na inną definicję super zabawy widocznie ;)

3

@Rysiu ta błędem to jest założenie skarpetek do sandałów a nie wsiadanie za kierownicę z 2 promilami. To jest przestępstwo a w tym wypadku podwójne morderstwo... Chociaż oczywiście będzie sklasyfikowane jako nieumyślne spowodowanie śmierci

1

@Prorokk "bawili się pięknie" xD

1

@Safrani Mi ten trzeci sezon jakoś nie podszedł

1

@jacobFCB no niestety. Wiadomo że te filmy teraz wymagają dużo więcej pracy i researchu ale bez przesady :D nie o takiego sci-funa walczyliśmy :D

2

@jacobFCB uwielbiam ten kanał szkoda że częstotliwość wrzucania filmów stała się już memem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?