Obejrzałem właśnie skrócik Realu wow. O wolnych to już nie ma co pisać bo chyba najlepiej wykonane jakie widziałem w ostatnich latach. Ale gdyby nie Czibo Kurtynka to ten mecz by się skończył totalnym blamażem. Jasne Mbappe znowu miał setki ale Arsenal powinien na luzie manitą to skończyć
@ProMILs@D10SLEO ale koledzy to czy ktoś jest legalnym czy nielegalnym imigrantem można bardzo prosto zweryfikować. Więc jeśli faktycznie zapraszał nielegalnych to Sławuś nie musi się niczego bać
@MesQueUnClub96 a to już po tym jak S&P spadło z ponad 6000 punktów na niecałe 5000. Ludzie odkładający na emerytury w parę dni stracili 17% swoich oszczędności
@Uukasz_93 taka wypowiedź jest tylko potwierdzeniem że nie każdy powinien mieć prawa wyborcze xD zagłosujmy na szaleńca bo może ma magiczny plan zaprzeczający co prawda całej nowoczesnej ekonomii ale co tam
@damian16161212 no ale to spodziewałeś się że na początku kwietnia już będziemy mieli coś wygrane? :D przecież tak to działa zawsze, aż do finałów zawsze można przegrać
@zadafcb niby bym się pośmiać i że siara amerykańska pod komercję czysto ale chociaż nudy nie ma. W piłce też by się jakieś eventy przydały jak mecz zamula :D
@lithotripter bardzo chętnie już bym nie kradł waszych składek no ale co zrobić :D chyba że ktoś ma nerkę grupa 0+ do przetestowania to zgłaszać się :D
@michal26 tam nie ma wszystkiego ale nie wiem czy to przez jakieś błędy czy nie wszystko sczytuje. No u mnie 350 i w tym roku będzie prawie pół bańki :D Dzięki chłopaki za składeczki!
0
@FCB_dimiC xD piłka nie leciała nawet blisko słupka
0
Jakby przez to nie uznali bramki powinni go wyrzucić poza granice Katalonii żeby musiał wracać na czworaka
0
Yamal na razie lepiej kiwa niż ostatnio ale noga do strzału kiepsko ułożona. Lewy natomiast na pewno coś ukąsi
0
@aldewir Powiedział Gugała że grają w półfinale Ligi Europy :D
1
@Azi to nawet nie jest półfinał :D
0
O właśnie w Wydarzeniach na Polsacie - Jutro dwa polskie kluby zagrają w półfinale Ligi Europy xD
0
@cules100pro poprawi wynik z sondaży? xD wow wonderland ci się włączył kolego
1
@D10SLEO a im się zmieściło :D
0
@KidusFCB dobrze Ćwiąkała powiedział, to właściwie stawiał byś pieniądze na to że Mbappe albo Vini odpalą jakimś cudem. Jako zespół Real nie istnieje
0
@Matheu12 to prawda. przez ostatnie lata Łódź tak się na plus zmieniła a dalej wszędzie te gówniane "graffiti". Żeby to jeszcze ładne było
0
@NorbiTBOB opuści swój klub życia miłość forever and ever? Nie może być
1
@Torto to w weekend bo na razie szpital :D chciałem sobie chociaż wieczór umilić zwycięstwem Barcelonki
1
Kurde obejrzał bym sobie dziś ten mecz ale 69 złoty płacić za 90 min to jest kurde lekka przesada xD
1
@Safrani nie wiem chociaż się domyślam :D
0
Obejrzałem właśnie skrócik Realu wow. O wolnych to już nie ma co pisać bo chyba najlepiej wykonane jakie widziałem w ostatnich latach. Ale gdyby nie Czibo Kurtynka to ten mecz by się skończył totalnym blamażem. Jasne Mbappe znowu miał setki ale Arsenal powinien na luzie manitą to skończyć
0
@michal26 a skąd ja mam to wiedzieć? :D nawet nie wiem o kogo się rozchodzi. Mówię tylko że to czy są legalnie czy nie da się zweryfikować
0
@ProMILs @D10SLEO ale koledzy to czy ktoś jest legalnym czy nielegalnym imigrantem można bardzo prosto zweryfikować. Więc jeśli faktycznie zapraszał nielegalnych to Sławuś nie musi się niczego bać
0
@MesQueUnClub96 a to już po tym jak S&P spadło z ponad 6000 punktów na niecałe 5000. Ludzie odkładający na emerytury w parę dni stracili 17% swoich oszczędności
0
@Criss18Barca zlikwidować to gónwo i problem z głowy
6
@fart najlepsze że czerwone stany wprowadzają zakaz makijażu dla facetów :D ciekawe co na to Trump i J.D.
15
@Uukasz_93 taka wypowiedź jest tylko potwierdzeniem że nie każdy powinien mieć prawa wyborcze xD zagłosujmy na szaleńca bo może ma magiczny plan zaprzeczający co prawda całej nowoczesnej ekonomii ale co tam
14
@fart czyżby genialny strateg mistrz polityki i ekonomii który dał radę zbankrutować kasyno, nie przewidział że giełda spadnie na ryj? Niemożliwe :D
0
@robsesh to znajdź i zagłosuj na lepszych xD typowe narzekanie Polaków
0
@robsesh mogłoby być też dużo gorzej :D
2
@ranger3120 jakoś od 30 lat politycy tacy fatalni a dobrobyt coraz większy :D
2
@damian16161212 no ale to spodziewałeś się że na początku kwietnia już będziemy mieli coś wygrane? :D przecież tak to działa zawsze, aż do finałów zawsze można przegrać
1
@michal26 Tak :D Dializy, szczególnie otrzewnowe są strasznie drogie :D Z tych 350k większość w dwa ostatnie lata (290)
1
@zadafcb niby bym się pośmiać i że siara amerykańska pod komercję czysto ale chociaż nudy nie ma. W piłce też by się jakieś eventy przydały jak mecz zamula :D
1
@lithotripter bardzo chętnie już bym nie kradł waszych składek no ale co zrobić :D chyba że ktoś ma nerkę grupa 0+ do przetestowania to zgłaszać się :D
5
@michal26 tam nie ma wszystkiego ale nie wiem czy to przez jakieś błędy czy nie wszystko sczytuje. No u mnie 350 i w tym roku będzie prawie pół bańki :D
Dzięki chłopaki za składeczki!