Nie no to jest żenada kompletna. Ja bojkotuje oglądanie tego cyrku sorry not sorry. Wiecie że nie jestem fanem Sławusia ale kurde organizują debatę dla 2 kandydatów (ok nawet powiedzmy że mają prawo jeśli KO za to płaci) nagle robi się cyrk że się zjeżdżają prawie wszyscy a chłop jest na drugim końcu Polski, chce się uczciwie zachować w stosunku do wyborców którzy na niego czekają, nie przyjeżdża i okazuje się że w debacie bierze udział 8/11 kandydatów a nie ma tego który może "w miarę realnie" (powiedzmy) walczyć o drugą turę.
@Joe_Pesci teoretycznie to prawda ale złoto kupuje się na lata, raczej na emeryturę albo dla dzieci a nie dla chwilowego zysku. A patrząc na historię i fakt że złoto jednak jest potrzebne w przemyśle to można zakładać że będzie rosło w dającej się przewidzieć przyszłości
@michal26 hmm no dobra ale na wiecach i tak są ludzie którzy go słuchają jak baranki zapatrzone w rzeźnika a w necie i tak nikt go nie bierze na poważnie oprócz jego własnych wyborców. To co to za wygrana? @Kgorecki2500 typowy nastolatek? xD ci goście jeszcze mutacji nie mieli
@norbi77 bo jest niepisana zasada że nigdy nie można mówić o złodziejstwie 15krotnego zdobywcy LM :D a przynajmniej mam wrażenie że istnieje taka zasada wśród komentatorów
@MesQueUnClub_87 no chyba nawet bardziej mi się podobała ta akcja niż ta z główką Lewego. Jasne tam też to super wyszło ale tutaj nie dało się nic lepiej zrobić. Świetny press Lewego, delikatne podprowadzenie Raphini, idealne podanie w tempo i wspaniały finish młodego, fajnie Ćwiąkała powiedział, w stylu Suareza. Perfekcja
@Safrani bardzo dobrze to jakiś ekonomista podsumował :D szachy? Z Trumpem to jest jak gra z mewą, najpierw przewróci figury, potem nasra na szachownicę a potem odleci
5
Nie no to jest żenada kompletna. Ja bojkotuje oglądanie tego cyrku sorry not sorry. Wiecie że nie jestem fanem Sławusia ale kurde organizują debatę dla 2 kandydatów (ok nawet powiedzmy że mają prawo jeśli KO za to płaci) nagle robi się cyrk że się zjeżdżają prawie wszyscy a chłop jest na drugim końcu Polski, chce się uczciwie zachować w stosunku do wyborców którzy na niego czekają, nie przyjeżdża i okazuje się że w debacie bierze udział 8/11 kandydatów a nie ma tego który może "w miarę realnie" (powiedzmy) walczyć o drugą turę.
0
@kamiVeB Szymek Senyszyn Stanowski Jakubiak Nawrocki i kogoś mi brakuje ale nie wiem kogo
@ProMILs o właśnie jakiś Maciak xD
0
@Commando nie oglądać tego syfu zagłosować na Rafała i essunia
1
@Safrani myślę że dla każdego człowieka który ma co najmniej dwie szare komórki ślub jest ważniejszy :D
1
@Joe_Pesci teoretycznie to prawda ale złoto kupuje się na lata, raczej na emeryturę albo dla dzieci a nie dla chwilowego zysku. A patrząc na historię i fakt że złoto jednak jest potrzebne w przemyśle to można zakładać że będzie rosło w dającej się przewidzieć przyszłości
0
@Dieselzor na pewno nie dał bym pieniędzy ;)
0
@Astad oj :D faktycznie haha
No to w czterech trochę ciężej ale ale. Patrząc na średnią w tym sezonie nie ma co przekreślać szans
2
@Astad zakładając optymistycznie 5 meczów do końca to jest realna szansa na pobicie rekordu
0
@damian16161212 wiadomo że Rafał. Mentzen im więcej mówi tym ma mniejsze szanse na drugą turę a Nawrocki jest tak cienki jak sik pająka
0
@Natenczas no tutaj się muszę ze Sławusiem zgodzić.
3
@Arden no fakt, niesamowita jest :)
0
@FcPortoFan1999 nie to żeby mi było jakoś szkoda. Kopciuszki niech wygrywają
0
@FcPortoFan1999 no tak ale chociaż o niej słyszałem kiedyś :D wiem że to słaby wyznacznik xD
0
Czemu Lazio przegrało z jakimś Bodziem? :D
1
@July_6_BcN mi się zdaje że próbują ratować piłkę która traci atrakcyjność dla młodych pokoleń
1
@July_6_BcN dlaczego? :D doskonała zmiana. Jakby to mieli piłkarze dopiero by można docenić kunszt przerzutów na centymetry
5
@michal26 hmm no dobra ale na wiecach i tak są ludzie którzy go słuchają jak baranki zapatrzone w rzeźnika a w necie i tak nikt go nie bierze na poważnie oprócz jego własnych wyborców. To co to za wygrana?
@Kgorecki2500 typowy nastolatek? xD ci goście jeszcze mutacji nie mieli
1
@norbi77 bo jest niepisana zasada że nigdy nie można mówić o złodziejstwie 15krotnego zdobywcy LM :D a przynajmniej mam wrażenie że istnieje taka zasada wśród komentatorów
8
@Kgorecki2500 wiadomo trafił ale nie ma sensu walczyć z systemem xD ale stolik wywrócony
0
@norbi77 nie ma się co oburzać, taka prawda że by nie było
0
@gumaz pamiętam. Wróciłem do domu z Wrocławia i siedziałem z mamą przy śniadaniu
1
@MesQueUnClub_87 no chyba nawet bardziej mi się podobała ta akcja niż ta z główką Lewego. Jasne tam też to super wyszło ale tutaj nie dało się nic lepiej zrobić. Świetny press Lewego, delikatne podprowadzenie Raphini, idealne podanie w tempo i wspaniały finish młodego, fajnie Ćwiąkała powiedział, w stylu Suareza. Perfekcja
3
@Faro nie ma błyszczeć. Ma pokazać że mu zależy
7
@Safrani bardzo dobrze to jakiś ekonomista podsumował :D szachy? Z Trumpem to jest jak gra z mewą, najpierw przewróci figury, potem nasra na szachownicę a potem odleci
1
Nie ma miękkiej gry, młody jest ma biegać do końca, niemiecka szkoła xD
0
@PeterMaro pewnie znowu go Flick pocisnal w przerwie że ma strzelić dwie bo jak nie to wpierdziel
0
@Hosh xD ale mieli chociaż bramkarza któremu się chciało. Temu już się nie chce :D
0
Ale jesteśmy zajebiście ałuu
0
No tutaj to bym powiedział że by nie wpadła i dobita była potrzebna :D
0
@MaVii nie tylko ty :D