1

@norbi77 też tak uważam i uważałem wczoraj na gorąco. Co za różnica która minuta? To co pierwsze powiedzmy 15 minut obrońcy mogą grać jak rzeźnicy?

0

@MesQueUnClub_87 a ja uważam że póki w lidze jeden mecz może zadecydować o wszystkim to musimy grać chociaż pierwsze połowy ma maksa. Jak wynik zabezpieczony albo Real się potknie to można trochę zluzować. Nie róbmy też z nich jakichś emerytów. Młode chłopaki niech biegają

1

@ProMILs ja długo broniłem Simeone bo chociaż tym gównem osiągał wyniki... Ale to jest przegięcie pały

0

Dobrze że Atletico jest takie beznadziejne... Sędzia próbował wszystkiego żeby nas przekręcić

0

Ale podanko. :) niby proste w genialne. Typowy Yamal
Wykończenie i wyjście na pozycję oczywiście też petarda

0

@MysticCat ten co po wojaku chyba xD atak wyprostowaną nogą od tyłu, czerwona bez żadnych wątpliwości

0

@Mankind poglądy mieszkaniowe są dla mnie zbyt radykalne. Nie wierzę w hasło mieszkanie prawem a nie towarem. Poza tym mam ten sam problem co z Mentzenem, wiele propozycji brzmi bardzo dobrze jak wsparcie żłobkowe, minimalna jako 2/3 średniej pensji itd ale nie widzę za bardzo możliwości finansowania tych propozycji.
Uważam natomiast że byliby dobrym koalicjantem, ubolewam nad tym że Zandberg nie chciał brać udziału w obecnym rządzie. Z jednej strony rozumiem bo nie miałby wiele do powiedzenia a z drugiej może udałoby się przeforsować jakieś mniejsze rzeczy typu jawność płac

4

@gaucho104 bo jesteś młodym i zdrowym człowiekiem. Mnie jako osobę przewlekle chorą która nie bardzo może pracować przerażają wizję Mentzena

0

@D10SLEO tak to na pewno też. Nie skupia się nikt na nim więc go nie grillują za mocno.

4

@gaucho104 całe twoje rozważania wychodzą z błędnego założenia że jest bardzo źle xD otóż obiektywnie jest bardzo dobrze w naszym kraju. Pewnie mogłoby być lepiej ale na 100% mogłoby być dużo gorzej
Patrz chociażby co się stało na Węgrzech Orbana czy w Turcji Erdogana.

1

@tomek8756 bez kitu jako człowiek stojący niejednokrotnie w kolejkach do lekarzy to jest takie prawdziwe. Prawie każda stara baba "na którą pan ma?" "Na 9:10" "to ja mam na 9:05" xD

5

@BorzyKrzys wiesz co jak go słucham to mam parę wniosków. Niestety jest niewybieralny dla mnie tak jak Mentzen bo jednak część poglądów ma turbo skrajnych. Uważam że to nie jest kandydat na prezydenta tylko dużo bardziej na premiera/vice. A po trzecie to jest mega inteligentny gość, który bardzo fajnie się wypowiada. Na mnie robi bardzo pozytywne wrażenie (oczywiście dopóki nie odpali się za mocno ideowo)

0

@TAN ta bo Laporta jest genialny xD

0

@KierownikLucas jemu się jakoś zmieściło :D

0

@Batys u nas w reprezentacji? Nigdy raczej nie będzie takiego za naszego życia :D

0

@Deathwing112 a pomijając moją osobistą sytuację to odpowiedź na twoje pytanie jest banalnie prosta. Większości ludzi w Polsce dobrze się żyje. Jesteśmy bogatym i bezpiecznym krajem, przez ostatnie 30 lat bardzo się zbliżyliśmy poziomem życia do krajów Zachodu a przy tym nie mamy wielu ich problemów. Po co ludzie mają ryzykować?

0

@Deathwing112 mi NFZ od 8 lat ratuje życie, 350tys refundacji, żyje, leczę się, mam się nieźle i nie zbankrutowałem. Żyje mi się dobrze, przed 8 lat rządów PiS było lepiej no ale co zrobić

18

@Mankind dobra tam mówił nie mówił co za różnica, wyrwane z kontekstu xD

0

@FcPortoFan1999 xD kategoria open najwyraźniej

0

@gumaz też bym poprosił o szybki brief. Chwilowo Cocomelon oglądam i nie mogę włączyć Polsat news :D

1

@wojopancer w zasadzie to już oglądam bardzo sporadycznie. W tym sezonie i tak wyrabiam ponad normę bo obejrzałem już kilka całych spotkań. Piłka stała się zbyt nudna nawet jak gra Barca. Dalej śledzę wyniki ale żeby wysiedzieć 90min patrząc w tv to ciężko.
Ostatecznym ciosem byłoby wykupienie Barcy przez jakiegoś prywatnego inwestora

4

@LOPEZ16 nikomu nie będę na siłę zdania zmieniał :) dla mnie jak już przeszedłem na napoje zero to te z cukrem są nie do wypicia

8

@ShawnC teorie spiskowe :D nie ma żadnych naukowych podstaw do stwierdzenia że napoje zero są gorsze od tych słodzonych. To wszystko się wzięło z nagonki na aspartam że taki tragiczny a dawno zostało to obalone

5

@Safrani ja rozumiem że napoje zero też nie są tak dobre jak woda ale dużo lepsze niż cukrzaki. Zastosujmy tu jakąś logikę i podnieśmy ceny tych najgorszych żeby ludzie się przerzucili na zero a może niektórzy na wodę... Jak damy podatek na wszystko to i tak nic się nie zmieni tylko wzrosną ceny a kto kupował i tak kupi. Nie będzie żadnego bodźca do próby zmiany

1

@michal26 no i powinien mieć na tyle oleju w głowie żeby wiedzieć że odpowiedź na to pytanie to typowy korwinowski protokół 5%... Zwykła pułapka w którą wszedł i teraz wszyscy grillują o to konfederatów którzy mniej lub bardziej robią z siebie pośmiewisko tym tematem

3

@michal26 I akurat poczuł, że na to pytanie musi koniecznie odpowiedzieć? xD Jak go pytali o 5 Mentzena to mógł zgrywać debila i mówić że już sprawa była wyjaśniana milion razy, a jak dostał akurat to pytanie to nagle przemówił? xD Nie rozśmieszaj mnie. Myślał że tym zyska tylko zapomniał, że on już nie walczy o betonowy elektorat z Braunem tylko o centrum które właśnie stracił

4

@mekston a no. A potem w półfinale z Interem nieuznana bramka Bojana na 2:0. Kompletna kradzież

0

@NeroTFP1 no to chociaż nie "nieumyślne spowodowanie śmierci". Chociaż i tak uważam że zabicie kogoś będąc za kółkiem po pijaku to zwykle morderstwo. Nikt mnie nie przekona że jest inaczej

0

@Gall no tak to może być problem faktycznie. No to niestety wprowadzić ograniczoną ilość wydawanych obiadów i tyle. Szkoda takiego dobrego (ponoć) jedzonka.

1

@Stinger_ no właśnie :/ w sensie życzę nam jak najlepiej i naszym napadziorom jak najwyższych pozycji ale pomocnicy nawet tak spektakularni, zawsze są dyskryminowani przy tego typu nagrodach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?