@krzywy no pewnie nie bo to powinno być jak na studiach, każdy sobie wybiera co chce robić na wfie. w granicach rozsądku oczywiście. Jest x nauczycieli ustawiamy x różnych aktywności i niech się zapisują
@Criss18Barca nie wiem o co jest takie oburzenie w komentarzach pod tym postem. Ważne żeby dzieciaki aktywizować. Nie muszą koniecznie uprawiać klasycznych sportów
@Rastafarnianin daj spokój... W sensie znam dwie strony tej sytuacji. Moja teściowa pracowała na linii pakowała perfumy, fizycznie mordęga ciężko po 60stce. Ale np moja mama pracuje w urzędzie przed komputerem. Jasne jest to wymagająca praca intelektualnie ale spokojnie jeszcze popracuje parę lat po 60stce. Niemniej bottom line jest i tak niezmienny, system emerytalny jest nie do utrzymania z takim wiekiem emerytalnym. A to że kobiety przechodzą tak dużo wcześniej jest kompletną patologią dla nich samym
@MaziFCB ale on ma rację jako obiektywny kibic całej ligi :D dla postronnego kibica odpały zawodników to odpały zawodników i nic więcej. A jednak płacenie przez klub byłemu szefowi sędziów śmierdzi na całą Europę
@zuang1995 ale to tak nie działa. Dużo ludzi to robi dla atencji a nie żeby być zamkniętym w oddzielnej zakładce. Dużo ludzi też pisze bo akurat zobaczą i coś ich wkurzy albo chcą coś sprostować. Mnie tam bardziej wkurzają jakieś argentyńskie telenowele wymyślanie sobie jakichś relacji na forum. Zupełnie jakbym się przeniósł o 25 lat na czaterie. To jest taka dziecinada że hej
@Stinger_ nie no po prostu to jest straszenie chochołem. Przecież z PSLem i Holownią nigdy nie przejdą jakieś małżeństwa homoseksualne czy inne tego typu rzeczy którymi straszy prawica. Macie rząd z partią centro-prawicową, centro-lewicową i lewicą a wy straszycie że w Polsce będą jakieś ultra lewicowe zmiany. No nie, nie będzie. Trzaskowski to jest jedyna szansa żeby trochę odgruzować syf jaki zostawił po 8 latach PiS. Każdy inny wygrany plus 3partyjna koalicja to będzie paraliż jak do tej pory i próba zmieniania prawa uchwałami
@Stinger_ jak jeden człowiek jak on nawet nie ma większości samodzielnej w Sejmie xD przecież to nie jest sytuacja jak z Kaczorem który kompletnie nie musiał brać poprawki na nikogo. Zero koalicjantów prezydent kukła. Tutaj trzeba się dogadać z PSL Szymkiem i Lewica. Wiadomo że nic skrajnego nie przejdzie A no i wy Konfiarze ciągle mówicie że nic się nie zmieni na lepsze xD to w ogóle dla mnie śmiech. Od 30 lat w Polsce nie jest idealnie ale jest coraz lepiej, coraz mniejsza różnica między nami a Europą Zachodnią. Nie wiem czego wy oczekujecie, szczególnie po populistach
@LeoMessiiBarcaPepa Sam pare komentarzy zgłosiłem które wprost obrażały piłkarzy... Ale trzeba przyznać że też miałem to wyłączyć w pizdu. Grali fatalnie przez te 30min
@Losiex nie no gość jest wybitny WYBITNY. Tu nie ma żadnej dyskusji. To jakie podania daje to jest niebywale. Jeszcze wczoraj powinien mieć bramkę tylko Kurtynka jest pieprzoną ośmiornicą. Wiadomo że nad głową trzeba pracować ale chłopak kocha ten klub, myślę że będzie dobrze. Wczoraj to akurat Raphinia ze swoim nurkowaniem mi bardziej Neymara przypominał
1
Mecz sezonu :D ale brama ja pierdole
0
Ciekawe czy w Canale+ cieszą się który mecz wybrali xD
1
Dobra panowie remontada będzie tylko bardziej spektakularna xD
0
Ludzie przecież to specjalnie żeby remontade walnąć xD
0
@krzywy no pewnie nie bo to powinno być jak na studiach, każdy sobie wybiera co chce robić na wfie. w granicach rozsądku oczywiście. Jest x nauczycieli ustawiamy x różnych aktywności i niech się zapisują
0
@Slazzy trzeba canal+ na miesiąc wykupić za 6 dych bodajże jeśli chcesz obejrzeć legalnie
0
@Criss18Barca nie wiem o co jest takie oburzenie w komentarzach pod tym postem. Ważne żeby dzieciaki aktywizować. Nie muszą koniecznie uprawiać klasycznych sportów
0
@Rastafarnianin daj spokój... W sensie znam dwie strony tej sytuacji. Moja teściowa pracowała na linii pakowała perfumy, fizycznie mordęga ciężko po 60stce. Ale np moja mama pracuje w urzędzie przed komputerem. Jasne jest to wymagająca praca intelektualnie ale spokojnie jeszcze popracuje parę lat po 60stce.
Niemniej bottom line jest i tak niezmienny, system emerytalny jest nie do utrzymania z takim wiekiem emerytalnym. A to że kobiety przechodzą tak dużo wcześniej jest kompletną patologią dla nich samym
1
@wojopancer mam dwie. Belletti z Arsenalem na 2:1 i Iniestazo. Nigdy nie zapomnę tych emocji
0
@MaziFCB ja nie twierdzę nawet że tam był jakieś ogromne nieprawidłowości w może nawet nie było w ogóle. Chodzi mi o odbiór w środowisku piłkarskim :/
6
@MaziFCB ale on ma rację jako obiektywny kibic całej ligi :D dla postronnego kibica odpały zawodników to odpały zawodników i nic więcej. A jednak płacenie przez klub byłemu szefowi sędziów śmierdzi na całą Europę
0
@Safrani majstersztyk :D ale dla Bombelka dobrze, rozwinął skrzydła ewidentnie
1
@betonito wydaje mi się że to my mieliśmy płacić BVB bonus za ZP nie wiem czy tutaj jest taki zapis
0
@takisobiektos ŻE NA DA ;((
0
Sam jesteś spalony :(( eh :(
0
Dobrze let's go :D
0
@matirix20 hmm na flashscore jest normalnie rozpisana na jutro transmisja w tvp
0
@zuang1995 ale to tak nie działa. Dużo ludzi to robi dla atencji a nie żeby być zamkniętym w oddzielnej zakładce. Dużo ludzi też pisze bo akurat zobaczą i coś ich wkurzy albo chcą coś sprostować.
Mnie tam bardziej wkurzają jakieś argentyńskie telenowele wymyślanie sobie jakichś relacji na forum. Zupełnie jakbym się przeniósł o 25 lat na czaterie. To jest taka dziecinada że hej
1
@zuang1995 to generuje ruch na stronie a tym samym przychód :D nikt polityki nie wrzuci w oddzielną zakładkę
0
@Stinger_ nie no po prostu to jest straszenie chochołem. Przecież z PSLem i Holownią nigdy nie przejdą jakieś małżeństwa homoseksualne czy inne tego typu rzeczy którymi straszy prawica. Macie rząd z partią centro-prawicową, centro-lewicową i lewicą a wy straszycie że w Polsce będą jakieś ultra lewicowe zmiany. No nie, nie będzie. Trzaskowski to jest jedyna szansa żeby trochę odgruzować syf jaki zostawił po 8 latach PiS. Każdy inny wygrany plus 3partyjna koalicja to będzie paraliż jak do tej pory i próba zmieniania prawa uchwałami
0
@Stinger_ no to odpowiedz merytorycznie w no jaki sposób człowiek w koalicji 3 partii ma rządzić samodzielnie?
0
@Nazio_87 ja byłem ale z 15 lat temu :/ było całkiem spoko, dużo ludzi
1
@Stinger_ jak jeden człowiek jak on nawet nie ma większości samodzielnej w Sejmie xD przecież to nie jest sytuacja jak z Kaczorem który kompletnie nie musiał brać poprawki na nikogo. Zero koalicjantów prezydent kukła. Tutaj trzeba się dogadać z PSL Szymkiem i Lewica. Wiadomo że nic skrajnego nie przejdzie
A no i wy Konfiarze ciągle mówicie że nic się nie zmieni na lepsze xD to w ogóle dla mnie śmiech. Od 30 lat w Polsce nie jest idealnie ale jest coraz lepiej, coraz mniejsza różnica między nami a Europą Zachodnią. Nie wiem czego wy oczekujecie, szczególnie po populistach
0
@kibic1899 Stanowski nie przekroczy procenta o ile się nie wycofa a Biejat i Zandberg będą mieli razem z 6% lekko
1
@Prorokk jest takie mądre powiedzenie że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D
0
@Dieselzor No ta ale jak jesteś chory to co Ci po majówce szczególnie że ma być chłodno :D
0
@Matheu12 Mentzenowcy głównie nie pójdą na drugą turę
0
@Azazel_Pazuzu huehuehue 21 przegrany finał PK
1
@LeoMessiiBarcaPepa Sam pare komentarzy zgłosiłem które wprost obrażały piłkarzy... Ale trzeba przyznać że też miałem to wyłączyć w pizdu. Grali fatalnie przez te 30min
2
@Losiex nie no gość jest wybitny WYBITNY. Tu nie ma żadnej dyskusji. To jakie podania daje to jest niebywale. Jeszcze wczoraj powinien mieć bramkę tylko Kurtynka jest pieprzoną ośmiornicą.
Wiadomo że nad głową trzeba pracować ale chłopak kocha ten klub, myślę że będzie dobrze. Wczoraj to akurat Raphinia ze swoim nurkowaniem mi bardziej Neymara przypominał