@Deathwing112 dla mnie sprawa jest prosta. Wyszedł no ok rozumiem że taki miał wyrok i wyjść musiał w końcu. Ale w momencie kiedy pierwszy raz ktoś go zauważył w okolicy szkoły/przedszkola/placu zabaw, jak się patrzy na dzieciaki, od razu powinni go z powrotem zawinąć
@piasqnfcb ale żeś wrzucił content xD nie wiem co tam nawymyślał o Trzaskowskim akurat ale ten twórca to jest skończony kretyn powielający teorie spiskowe i nienaukowe bzdury
@DeXt3rVeB dokładnie tak. Troszeczkę bardziej w stronę centrum i byłby ideolo. A i tak chyba na niego zagłosuje w pierwszej w ramach protestu przeciwko fatalnej kampanii Trzaskowskiego @wyrek gówno prawda :D
3
Ferrari jest komiczne xD
0
Williams jak feniks z popiołów :D
0
@Azi to prawda xD chłop w tym sezonie totalnie zero błysku po prostu sobie jeździ i ciągle dojeżdża na podium jakimś cudem
0
Według mojego radaru wszystko poszło dołem :/ czyli nuda do końca
1
@adi7adi8 dawać więcej tego dżdżu
1
Max robi co może ale kurde Piastri odjeżdża po ponad sekundę na okrążeniu xD to że tak długo walczyli to jest w ogóle hit
1
@AssisMoreira Inter ale pragmatycznie. Uważam że u nich nie ma zawodnika który zakręci się koło ZP. A jak wygra PSG to Bombelek może wygrać a nie nasi
0
@MysticCat ja tankowałem dziś diesla za 5.60 w łódzkim
4
@AssisMoreira strasznie trudny wybór. Bardzo nie lubię Interu :/ ale PSG to rak :/ chyba bojkot finału
1
@barcelonaLM Rosja w opałach
0
@mekston Na radarze to wygląda na pełnoskalową burzę :D
7
@OrangeFcb nie widzę żeby ktokolwiek cokolwiek pompował. Raczej wszyscy podchodzą z dużą ostrożnością do tego rewanżu
1
Kurde jaki ten Olmo jest dobry technicznie
0
@Joe_Pesci no i mamy to. Śmiało można wysnuć wniosek że Mateusz Borek jest idolem morderców
12
@Ojciec5tkidzieci niestety w tym momencie wszystko podciąga się pod spór polityczny
0
@Deathwing112 dla mnie sprawa jest prosta. Wyszedł no ok rozumiem że taki miał wyrok i wyjść musiał w końcu. Ale w momencie kiedy pierwszy raz ktoś go zauważył w okolicy szkoły/przedszkola/placu zabaw, jak się patrzy na dzieciaki, od razu powinni go z powrotem zawinąć
2
@Lionel_Messi10 na tysiąc miliardów procent miała być na jesień 2025 xD
"To ma największy sens. Nie ma wielkich premier. Tuż przed świętami"
2
@piasqnfcb ale żeś wrzucił content xD nie wiem co tam nawymyślał o Trzaskowskim akurat ale ten twórca to jest skończony kretyn powielający teorie spiskowe i nienaukowe bzdury
0
@DeXt3rVeB dokładnie tak. Troszeczkę bardziej w stronę centrum i byłby ideolo. A i tak chyba na niego zagłosuje w pierwszej w ramach protestu przeciwko fatalnej kampanii Trzaskowskiego
@wyrek gówno prawda :D
1
@Wojciech123 najlepszy polski sędzia sędziuje finał. Co w tym dziwnego?
1
Ale meczycho ulala :)
1
@kaamil1910 to na pewno. Pytanie czy znowu nam nie wrzucą jakiś bramek z tyłka :/ ta obrona jest do kitu
1
@KamQiX a no tak. Dobra to remis uczciwy xD
0
@Messi96_96 chyba kpisz :D w życiu autobus Mourinho nie dałbym sobie strzelić 3 bramek
To były prawdziwe autobusu. To to popierdółka
7
3:3 + poprzeczka + spojenie. Dla mnie moralne zwycięstwo xD
0
@JiXSaw ja nie wiem o co się ludzie spinają. którą bramkę niby dzisiaj pokpił Wojtek?
3
Yamal jaki Ronaldinho xD ale trzeba przyznać że Inter te kontry rozklepuje bardzo ładnie
2
@MateS imienia buta Roberta Lewandowskiego* :D
1
@Jakchcesz albo Yamal to nasz Cubarsi ataku ha :D
1
@Xxxbarca4ever witajcie w naszej bajce :D