3

Ferrari jest komiczne xD

0

Williams jak feniks z popiołów :D

0

@Azi to prawda xD chłop w tym sezonie totalnie zero błysku po prostu sobie jeździ i ciągle dojeżdża na podium jakimś cudem

0

Według mojego radaru wszystko poszło dołem :/ czyli nuda do końca

1

@adi7adi8 dawać więcej tego dżdżu

1

Max robi co może ale kurde Piastri odjeżdża po ponad sekundę na okrążeniu xD to że tak długo walczyli to jest w ogóle hit

1

@AssisMoreira Inter ale pragmatycznie. Uważam że u nich nie ma zawodnika który zakręci się koło ZP. A jak wygra PSG to Bombelek może wygrać a nie nasi

0

@MysticCat ja tankowałem dziś diesla za 5.60 w łódzkim

4

@AssisMoreira strasznie trudny wybór. Bardzo nie lubię Interu :/ ale PSG to rak :/ chyba bojkot finału

1

@barcelonaLM Rosja w opałach

0

@mekston Na radarze to wygląda na pełnoskalową burzę :D

7

@OrangeFcb nie widzę żeby ktokolwiek cokolwiek pompował. Raczej wszyscy podchodzą z dużą ostrożnością do tego rewanżu

1

Kurde jaki ten Olmo jest dobry technicznie

0

@Joe_Pesci no i mamy to. Śmiało można wysnuć wniosek że Mateusz Borek jest idolem morderców

12

@Ojciec5tkidzieci niestety w tym momencie wszystko podciąga się pod spór polityczny

0

@Deathwing112 dla mnie sprawa jest prosta. Wyszedł no ok rozumiem że taki miał wyrok i wyjść musiał w końcu. Ale w momencie kiedy pierwszy raz ktoś go zauważył w okolicy szkoły/przedszkola/placu zabaw, jak się patrzy na dzieciaki, od razu powinni go z powrotem zawinąć

2

@Lionel_Messi10 na tysiąc miliardów procent miała być na jesień 2025 xD
"To ma największy sens. Nie ma wielkich premier. Tuż przed świętami"

2

@piasqnfcb ale żeś wrzucił content xD nie wiem co tam nawymyślał o Trzaskowskim akurat ale ten twórca to jest skończony kretyn powielający teorie spiskowe i nienaukowe bzdury

0

@DeXt3rVeB dokładnie tak. Troszeczkę bardziej w stronę centrum i byłby ideolo. A i tak chyba na niego zagłosuje w pierwszej w ramach protestu przeciwko fatalnej kampanii Trzaskowskiego
@wyrek gówno prawda :D

1

@Wojciech123 najlepszy polski sędzia sędziuje finał. Co w tym dziwnego?

1

Ale meczycho ulala :)

1

@kaamil1910 to na pewno. Pytanie czy znowu nam nie wrzucą jakiś bramek z tyłka :/ ta obrona jest do kitu

1

@KamQiX a no tak. Dobra to remis uczciwy xD

0

@Messi96_96 chyba kpisz :D w życiu autobus Mourinho nie dałbym sobie strzelić 3 bramek
To były prawdziwe autobusu. To to popierdółka

7

3:3 + poprzeczka + spojenie. Dla mnie moralne zwycięstwo xD

0

@JiXSaw ja nie wiem o co się ludzie spinają. którą bramkę niby dzisiaj pokpił Wojtek?

3

Yamal jaki Ronaldinho xD ale trzeba przyznać że Inter te kontry rozklepuje bardzo ładnie

2

@MateS imienia buta Roberta Lewandowskiego* :D

1

@Jakchcesz albo Yamal to nasz Cubarsi ataku ha :D

1

@Xxxbarca4ever witajcie w naszej bajce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?