1

@MatBac1991 chcemy oddać gościa z potencjałem na światową topkę w cenie jakiegoś randoma z premier league? Dlaczego my zawsze musimy być frajerem na rynku transferowym. Jak Araujo odbiła palma to powinien iść na trybuny, może po pół roku grzania ławy rozsądek wróci.

0

@Criss18Barca efektywny czas gry i możliwość wzięcia challenge'u raz lub dwa razy na mecz - to wystarczy żeby uzdrowić ten sport i nic nie kosztuje.

0

Mam wrażenie, że wpadliśmy w błędne koło
Mamy problemy finansowe, wszystkie kluby i agenci to wiedzą, chcą to wykorzystać, a my się po prostu zgadzamy. Gdybyśmy byli “normalnym” pod względem zarządzania klubem, to za takiego Araujo nie powinniśmy nawet zacząć słuchać ofert poniżej 80 baniek w gotówce bez żadnych kruczków. W piłce płaci się dzisiaj w dużej mierze za potencjał, a ten gość potencjalnie przy ogarnięciu zdrówka może być top 1 na świecie. Jakiekolwiek wypożyczenie i potem transfer za 30-50 milionów do przeciętnego Juve to będzie z naszej strony totalna kompromitacja i kolejny sygnał dla innych, że Barcelona jak zwykle zapłaci Ci tyle ile sobie zaśpiewasz (tylko w ratach), ale opuści cenę tak nisko jak chcesz.

5

Śniło mi się, że w finale SPH trafiamy na real, remis w regulaminowym i Szczęsny wchodzi na karne, broni karnego viniciusa i odpala szluga.
Ze wszystkich snów, które chciałem żeby się spełniły - tego chcę najbardziej.

1

@JordiAlbion oczywiście że ma, tylko mi nie chodzi o jeden mecz, bo w ostatnich latach takich występów naliczysz z 10 z innymi topowymi przeciwnikami. Nie odbieram im tych pucharów, po prostu dla mnie nie różnią się niczym od drużyn Simeone czy Mourinho, których nie da się oglądać i chodzi tylko o wynik.

3

Niesamowite jak media po wczorajszym meczu mówią o szczęściu i jednocześnie totalnym betonie Simeone, że Barcelona była zdecydowanie lepsza, ale zawiodła skuteczność itp. A kiedy rządowi takimi meczami wygrywają regularnie LM to mówi się o królach Europy i niesamowitym mentalu. To co oglądaliśmy wczoraj niewiele się różniło od finału Liverpool - Real. Tylko narracja zawsze jest odpowiednio dopasowana.

0

@Danny Gaucho Omar i Gyokeres automatycznie półka niżej z racji na to w jakich klubach grają.

0

@kaamil1910 patrząc na ten sezon o ZP na razie rywalizuje z nim Salah i Lewandowski

0

@PaPo zgadzam się, sufit Lamine jest gdzieś w kosmosie, ale nie wierzę że przy całej jego jakości to będzie jeszcze genialny goleador. Dla mnie taki w pełni rozwinięty Lamine w prime za kilka lat robi raczej 25 bramek i 25 asyst niż 50-60 bramek jak Messi.

1

@Derean mam wrażenie, że nie opłacało nam się wygrywać tego klasyku, bo po tym jak ich rozjechaliśmy i napluliśmy na czepek byli zmuszeni od nową uruchomić machinę Pereza.

0

Nie znam chyba drugiej takiej pary w pucharach jak real i Liverpool, gdzie już przed meczem wiadomo, że jedni będą grać w piłkę a drudzy wygrają. Od kilku dobrych lat Liverpool przepięknie na zamówienie marnuje setki, a potem w odpowiednim momencie rozkłada nóżki, kiedy już realowi znudzi się przesuwanie w obronie.

0

@Miczek1 BTTS + real win, można singla grać, bardzo prawdopodobne, a kursik piękny

1

@PW27 już kilka źródeł podało, że zagra Żerard, więc szkoda twojej ręki bracie

2

@Kengo Ostatnie zdanie jest prawdą, ale co znaczy "powinien" mieć 5 złotych piłek? Okej, Neymar to była czysta magia, ale zasłużenie nie dostał ani jednej, bo będąc u szczytu formy wypisał się z poważnej piłki żeby imprezować w Paryżu i grać na 100% chyba tylko w reprezentacji - doceniajmy wybitnych technicznie piłkarzy, ale pamiętając o tym, że właśnie to co robił Messi czy Cristiano jest bardziej niezwykłe i wymagające. Każdy umie wymienić kilku fantastycznych dryblerów, ale ilu wymienisz gości, który rypią po 50 bramek na sezon przez dekadę?

1

Po tym co dzisiaj zagrali rządowi + wybory w USA na Twitterze jest taki ogień, że chyba się nie opłaca iść spać

0

Miałem dzisiaj tego nawet nie oglądać, ale po tych doniesieniach wypada rozsiąść się wygodnie na kanapie z jakimś dobrym piwkiem w ręce.

0

Jeżeli Szczęsny poważnie jeszcze nie był gotowy, to mogliśmy postawić tam zawodnika z pola, który by sobie śmigał jako lotny. Nadal nic nie obroni, ale o jedna osoba więcej w ataku pozycyjnym mogłaby pomóc.

1

@abram3k moje marzenie (raczej nierealne) to Olmo i Szczęsny od 1 minuty. Ale widocznie Hansi musi się nauczyć na błędzie, bo dzisiaj z Inakim szanse na czyste konto są zerowe - musimy po prostu strzelić więcej niż oni.

0

Jak zawsze kiedy sytuacja się tak pięknie ułoży, kuponik na prześcieradła, albo idę spać bogatszy albo biedniejszy z dobrym humorem.

9

@AnsuLamine niestety Dortmund to frajerzy, do tego mecz na Bernabeu. Real to bierze nawet jakby się kopali po czole cały mecz, jedna kontra z kapelusza albo karny się musi znaleźć.

0

@Azazel_Pazuzu w Hiszpanii nie ma dobrych sędziów, a tym bardziej nie ma ich na Bernabeu, gdzie VAR się postara o to żeby interweniować w jedną stronę.

2

@Sebastian7 bez Raphy i Pedriego da się to jeszcze jakoś ustawić, Lewy i Kounde są dosłownie niezastąpieni i bez nich jesteśmy w kompletnej dupie.

3

Yamal wychodził po meczu kulejąc. Mam nadzieję, że jest po prostu poobijany, ale jak on nam teraz wypadnie to ja już serio mam dosyć. Ile można mieć pecha do cholery

9

@Kgorecki2500 no I zajebiście, a kolega chce tablet - co wnosi twój komentarz? XD

0

Naprawdę nie ma drugiego klubu z taką społecznością jak Barcelona - wyobrażacie to sobie w jakimkolwiek innym miejscu? Przecież gdyby Courtois się połamał a Łunin w ubiegłym sezonie grał kaszanę to real w życiu by nie wyciągnął Szczęsnego. Nasza społeczność fanów w Polsce i robota dziennikarzy to jest coś niesamowitego. Mes que un club.

2

@wojopancer ja z wiekiem coraz bardziej mam gdzieś tę nagrodę. Ludzie za X lat będą wspominać takiego Neymara, De Bruyne czy Suareza, pomimo tego, że skończą karierę bez ZP - Vini już teraz zapracował sobie na miano gościa, który jest dobry, robi liczby, ale jest pajacem, którego cały piłkarski świat oprócz rządowych i garstki kibiców United nie znosi.

0

Przypominam, że co mecz kurs na karny prześcieradeł w okolicach 3-3.50. W tym sezonie wygląda jak podobna żyła złota co stawianie w ubiegłym sezonie na live, że Leverkusen strzeli w końcówce.

0

@norbi77 tylko jak wygrać ligę mając taką plagę kontuzji i prześcieradła, które mają na papierze zagwarantowany minimum 1 karny na mecz?

0

@FcPortoFan1999 z tego co wyczytałem na taki mecz jest sprzedaż dla Socio i dopiero przed samym meczem są bilety dla turystów. Myślisz, że będzie szansa dostać coś normalnego czy w takiej sytuacji siedzę albo na dachu albo wydaje majątek na VIP?

1

Droga Ramblo, czy ktoś kupował może kiedyś bilety na mecz Benfici? Najlepiej na jakiś duży - poluję na mecz z Porto 10.11 i wiem, że jest duże zainteresowanie, ale oni faktycznie zapełniają 64 tysięczny stadion?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?