13

Wszedłem tylko na Flashscore, zobaczyłem ponad 1.0 xG dla Stuttgartu, czyli zaraz jakaś brameczka dla prześcieradeł.

0

@RoberDzik ja bym to wziął, tytuł ligowy w 1 sezonie Flicka z dzieciakami w składzie to by było coś pięknego, a te LM prześcieradeł już od dawna mnie nie ruszają.

3

Dzisiaj potężna presja na rządowych, nie mogą stracić więcej punktów + grają u siebie - wyczuwam, że jeżeli mapet z fawelarzem będą sobie znowu przeszkadzać, to sędziowie będą musieli stanąć na wysokości zadania i wyczarować 3 punkty.

0

@vangoor Mambeppe był droższy od Alvareza + dużo większe oczekiwania, więc też zdecydowanie większy flop.

11

Pivot był potrzebny na przedwczoraj, a szwagry się teraz biorą do roboty, bo rozwalił nam się gość, który by jeszcze w Polsce nie mógł legalnie kupić redbulla. Ten klub to jeden wielki burdel.

0

@Linnox wybitny soundtrack i scena rozmowy w restauracji

0

@cules100pro to dlatego nie mógł chodzić, cały sztab go pocieszał i teraz jest pełno info o poważnej kontuzji?

1

@norbi77 spokojnie, coś wcisną psim swędem po 70 minucie i będzie mógł wyć z zachwytu, że to znowu ten mental.

1

@Pnog37 U mnie w FM 22 po 2 sezonach Fati ze złotą piłką, trzymamy kciuki.

3

Sami to sobie zrobiliśmy - każdy piłkarz, a przede wszystkim agent wie, że u nas dostaje się x2 pensję w porównaniu do innych klubów, potem jak tupniesz nóżką (patrz Lenglet) to Ci jeszcze przedłużą kontrakt żeby to rozłożyć w FFP i sobie żyjesz wesoło w pięknym mieście, gdzie przez większość roku masz 30 stopni słoneczka.
To klub z siebie zrobił finansowego frajera i największą dojną krowę dla agentów i piłkarzy z zerowymi ambicjami. Brawa dla Gundo, że poszedł nam na rękę, a oprócz tego bardzo tutaj nie pasował, bo potrafił głośno powiedzieć o myśli.

13

@PIWOSZ89 Zaryzykuję stwierdzenie, że wypadł najważniejszy piłkarz w naszej defensywie obok Kounde.

36

Ciekawostka: gdyby przed startem tego okienka Barca dostała zakaz transferowy to mielibyśmy aktualnie lepszą sytuację kadrową.

2

@krefi10 myślę, że jednak większość ludzi narzeka (słusznie), że potrzebując na wczoraj topowego LS i solidnego ŚPD wywaliliśmy cały hajs na ofensywnego pomocnika (tak jakby w kadrze nie było Fermina, Torre, Gundo, Pedriego i aktualnie Raphinhi który ostatnio gra w środku) przez co zniszczyliśmy sobie okienko, nie kupimy już nikogo konkretnego, a wyrzuciliśmy z klubu najlepszego piłkarza ubiegłego sezonu i teraz myślimy nad oddaniem za grosze jednego z najlepszych obrońców LaLiga.

9

@Pnog37 Araujo może być naszym najlepszym stoperem jak się wyleczy a jego mózg wróci na pełne obroty, ubiegły sezon w kratkę, a jego faul zabrał nam finał ligi mistrzów.

0

Tak zupełnie poważnie, mieliśmy kiedyś gorsze okienko transferowe?

1

Bycie totalnym pośmiewiskiem na rynku transferowym - W końcu jesteśmy w czymś najlepsi, chociaż i w tej kategorii, co prawda w trochę inny sposób, tempa dotrzymuje nam Chelsea.

0

@blakkudium A Lenglecik dalej czilera XD

0

@mate92 "zmiennik" Gundo w tym sezonie zrobi więcej minut niż szklanka Pedri i szklanka Olmo - zakład?

23

Usprawiedliwianie wypchnięcia (bo inaczej tego nazwać nie można) Gundo to już jest totalna odkleja. Za darmo przyszedł do nas jeden z najlepszych pomocników na świecie, był najlepszym piłkarzem ubiegłego sezonu, robił liczby, zapierdzielał po 90 minut co mecz bez żadnych kontuzji czy narzekania, jeden z niewielu potrafiących w wywiadzie pomeczowym powiedzieć prawdę, a nie "musimy wyciągnąć wnioski" i teraz odchodzi za darmo. Jak słyszę argument, swoją drogą 100% plota wypuszczona przez grubasa żeby się usprawiedliwić, że Gundo niechciany przez Flicka, bo nie dojedzie fizycznie, to naprawdę już ręce opadają - naprawdę ktokolwiek z was, tytani intelektu, uważa że Gundo nie dojedzie fizycznie w Barcelonie, ale dojedzie w City u Pepa?
Możliwe, że jesteśmy świadkami najgorszego okienka od nie wiem kiedy, a jedyne co nas trzyma przy życiu to ostatnimi czasy niesamowita seria talentów z La Masii.

0

@KrwawiaceoczyVEB piękny był to transfer i piękna przygoda w Barcelonie. Ważne, że przedłużamy na 4 lata Lengleta.

2

@KrisVEB81 jeden wpis z losowego źródła i już wiesz czego chce Flick XD
Na pewno to on nalegał na kupno Olmo kiedy potrzebujemy lewego skrzydła, a teraz wypycha najlepszego pomocnika w kadrze.

4

Naprawdę podziwiam ludzi, którzy oglądają ten mecz a jeszcze bardziej nie rozumiem cieszenia się z tego, że prześcieradła nic nie grają. Przecież i tak każdy zna końcowy efekt.

0

Trzymam kciuki za Hiszpanów, ale po cichu liczę na jak najlepszy wynik Niemców, bo to ostatnia nadzieja żeby ani przehajpowany brytol, ani opóźniony w rozwoju fawelarz nie dostali złotej piłki.

14

@TaleOfUs to pewnie dlatego u Flicka debiutował 17 letni Musiala XD

0

@dafik85 real gra w 12 w pucharach i to może być decydujące w takim starciu.

0

@FinNin dopiero co słabszym składem zrobiliśmy mistrza, w tym sezonie rządowi grają zdecydowanie lepiej, ale nikt nie wie co będzie w następnym. Jakby drużyny będące na papierze mocniejsze zawsze dominowały to piłka by nie miała sensu, ja uważam, że jeżeli nie wydarzy się kolejny cios w stylu więzadeł Gaviego, to spokojnie powalczymy o mistrza i CDR.

7

Jeszcze niedawno Marciniak nienawidzony przez rządowych za dobrze posędziowany finał MŚ. Teraz w końcu odkupił swoje winy robiąc wał na ich korzyść w LM.

0

Większość osób będzie pisać o niesamowitych dwóch słupkach i poprzeczkach, ale ja nie jestem zaskoczony ani trochę - postawiłem btts.

4

@VegetaPolska Hazard to był gość, który grał z zajawki, mentalnie bardziej Brazol, któremu w pewnym momencie po kontuzji się po prostu odechciało.
Kimmich całe życie gra w maszynie, w której jest nauczony dyscypliny i ma dobre zdrowie, oprócz tego presja byłaby dużo mniejsza, bo Hazard przychodził jako „następca CR7”

5

@Deviler przede wszystkim takie auta mają nieporównywalnie lepsze hamulce - to kierowca jest winny wypadku, a nie auto. Większa moc i lepsze hamulce są zaletą dopóki ktoś umie jeździć, niestety często ktoś jeździć nie umie ale ma kasę i po zdaniu prawka na yarisie dostaje od starych M3 i wtedy przepis na tragedię jest gotowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?