CZAJUN_119
Dołączył/a: maj 2019
Bydgoszcz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Wszedłem tylko na Flashscore, zobaczyłem ponad 1.0 xG dla Stuttgartu, czyli zaraz jakaś brameczka dla prześcieradeł.
0
@RoberDzik ja bym to wziął, tytuł ligowy w 1 sezonie Flicka z dzieciakami w składzie to by było coś pięknego, a te LM prześcieradeł już od dawna mnie nie ruszają.
3
Dzisiaj potężna presja na rządowych, nie mogą stracić więcej punktów + grają u siebie - wyczuwam, że jeżeli mapet z fawelarzem będą sobie znowu przeszkadzać, to sędziowie będą musieli stanąć na wysokości zadania i wyczarować 3 punkty.
0
@vangoor Mambeppe był droższy od Alvareza + dużo większe oczekiwania, więc też zdecydowanie większy flop.
11
Pivot był potrzebny na przedwczoraj, a szwagry się teraz biorą do roboty, bo rozwalił nam się gość, który by jeszcze w Polsce nie mógł legalnie kupić redbulla. Ten klub to jeden wielki burdel.
0
@Linnox wybitny soundtrack i scena rozmowy w restauracji
0
@cules100pro to dlatego nie mógł chodzić, cały sztab go pocieszał i teraz jest pełno info o poważnej kontuzji?
1
@norbi77 spokojnie, coś wcisną psim swędem po 70 minucie i będzie mógł wyć z zachwytu, że to znowu ten mental.
1
@Pnog37 U mnie w FM 22 po 2 sezonach Fati ze złotą piłką, trzymamy kciuki.
3
Sami to sobie zrobiliśmy - każdy piłkarz, a przede wszystkim agent wie, że u nas dostaje się x2 pensję w porównaniu do innych klubów, potem jak tupniesz nóżką (patrz Lenglet) to Ci jeszcze przedłużą kontrakt żeby to rozłożyć w FFP i sobie żyjesz wesoło w pięknym mieście, gdzie przez większość roku masz 30 stopni słoneczka.
To klub z siebie zrobił finansowego frajera i największą dojną krowę dla agentów i piłkarzy z zerowymi ambicjami. Brawa dla Gundo, że poszedł nam na rękę, a oprócz tego bardzo tutaj nie pasował, bo potrafił głośno powiedzieć o myśli.
13
@PIWOSZ89 Zaryzykuję stwierdzenie, że wypadł najważniejszy piłkarz w naszej defensywie obok Kounde.
36
Ciekawostka: gdyby przed startem tego okienka Barca dostała zakaz transferowy to mielibyśmy aktualnie lepszą sytuację kadrową.
2
@krefi10 myślę, że jednak większość ludzi narzeka (słusznie), że potrzebując na wczoraj topowego LS i solidnego ŚPD wywaliliśmy cały hajs na ofensywnego pomocnika (tak jakby w kadrze nie było Fermina, Torre, Gundo, Pedriego i aktualnie Raphinhi który ostatnio gra w środku) przez co zniszczyliśmy sobie okienko, nie kupimy już nikogo konkretnego, a wyrzuciliśmy z klubu najlepszego piłkarza ubiegłego sezonu i teraz myślimy nad oddaniem za grosze jednego z najlepszych obrońców LaLiga.
9
@Pnog37 Araujo może być naszym najlepszym stoperem jak się wyleczy a jego mózg wróci na pełne obroty, ubiegły sezon w kratkę, a jego faul zabrał nam finał ligi mistrzów.
0
Tak zupełnie poważnie, mieliśmy kiedyś gorsze okienko transferowe?
1
Bycie totalnym pośmiewiskiem na rynku transferowym - W końcu jesteśmy w czymś najlepsi, chociaż i w tej kategorii, co prawda w trochę inny sposób, tempa dotrzymuje nam Chelsea.
0
@blakkudium A Lenglecik dalej czilera XD
0
@mate92 "zmiennik" Gundo w tym sezonie zrobi więcej minut niż szklanka Pedri i szklanka Olmo - zakład?
23
Usprawiedliwianie wypchnięcia (bo inaczej tego nazwać nie można) Gundo to już jest totalna odkleja. Za darmo przyszedł do nas jeden z najlepszych pomocników na świecie, był najlepszym piłkarzem ubiegłego sezonu, robił liczby, zapierdzielał po 90 minut co mecz bez żadnych kontuzji czy narzekania, jeden z niewielu potrafiących w wywiadzie pomeczowym powiedzieć prawdę, a nie "musimy wyciągnąć wnioski" i teraz odchodzi za darmo. Jak słyszę argument, swoją drogą 100% plota wypuszczona przez grubasa żeby się usprawiedliwić, że Gundo niechciany przez Flicka, bo nie dojedzie fizycznie, to naprawdę już ręce opadają - naprawdę ktokolwiek z was, tytani intelektu, uważa że Gundo nie dojedzie fizycznie w Barcelonie, ale dojedzie w City u Pepa?
Możliwe, że jesteśmy świadkami najgorszego okienka od nie wiem kiedy, a jedyne co nas trzyma przy życiu to ostatnimi czasy niesamowita seria talentów z La Masii.
0
@KrwawiaceoczyVEB piękny był to transfer i piękna przygoda w Barcelonie. Ważne, że przedłużamy na 4 lata Lengleta.
2
@KrisVEB81 jeden wpis z losowego źródła i już wiesz czego chce Flick XD
Na pewno to on nalegał na kupno Olmo kiedy potrzebujemy lewego skrzydła, a teraz wypycha najlepszego pomocnika w kadrze.
4
Naprawdę podziwiam ludzi, którzy oglądają ten mecz a jeszcze bardziej nie rozumiem cieszenia się z tego, że prześcieradła nic nie grają. Przecież i tak każdy zna końcowy efekt.
0
Trzymam kciuki za Hiszpanów, ale po cichu liczę na jak najlepszy wynik Niemców, bo to ostatnia nadzieja żeby ani przehajpowany brytol, ani opóźniony w rozwoju fawelarz nie dostali złotej piłki.
14
@TaleOfUs to pewnie dlatego u Flicka debiutował 17 letni Musiala XD
0
@dafik85 real gra w 12 w pucharach i to może być decydujące w takim starciu.
0
@FinNin dopiero co słabszym składem zrobiliśmy mistrza, w tym sezonie rządowi grają zdecydowanie lepiej, ale nikt nie wie co będzie w następnym. Jakby drużyny będące na papierze mocniejsze zawsze dominowały to piłka by nie miała sensu, ja uważam, że jeżeli nie wydarzy się kolejny cios w stylu więzadeł Gaviego, to spokojnie powalczymy o mistrza i CDR.
7
Jeszcze niedawno Marciniak nienawidzony przez rządowych za dobrze posędziowany finał MŚ. Teraz w końcu odkupił swoje winy robiąc wał na ich korzyść w LM.
0
Większość osób będzie pisać o niesamowitych dwóch słupkach i poprzeczkach, ale ja nie jestem zaskoczony ani trochę - postawiłem btts.
4
@VegetaPolska Hazard to był gość, który grał z zajawki, mentalnie bardziej Brazol, któremu w pewnym momencie po kontuzji się po prostu odechciało.
Kimmich całe życie gra w maszynie, w której jest nauczony dyscypliny i ma dobre zdrowie, oprócz tego presja byłaby dużo mniejsza, bo Hazard przychodził jako „następca CR7”
5
@Deviler przede wszystkim takie auta mają nieporównywalnie lepsze hamulce - to kierowca jest winny wypadku, a nie auto. Większa moc i lepsze hamulce są zaletą dopóki ktoś umie jeździć, niestety często ktoś jeździć nie umie ale ma kasę i po zdaniu prawka na yarisie dostaje od starych M3 i wtedy przepis na tragedię jest gotowy.