CZAJUN_119
Dołączył/a: maj 2019
Bydgoszcz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Visca_barca a mi nie, takie powroty to często nie jest dobry pomysł. Był u nas, wygrał wszystko i ma status legendy, teraz przyszedłby po takim czasie z klubu który ma nieskończone zasoby finansowe i mogłoby nie być tak kolorowo. Wczorajszy mecz też pokazał, że chyba Pep z wiekiem coraz bardziej nakręca się na ten jeden wybitny plan na mecz i choćby Bernardo stracił czterdziestą piłkę a Haaland przegrał piętnasty pojedynek to on nie reaguje, bo przecież w końcu musi jego plan wypalić. No i wypalil tak, że real na jakieś 90% zgarnia LM.
5
Dopóki Haaland jest na boisku to City gra w 10, a wczoraj widzieliśmy jak ciężko się gra w 10.
3
@Emhyr masz rację, ale ten gen się nie pojawił z nieba tylko jest efektem naszych ostatnich lat w europejskich pucharach. Przy tylu kompromitacjach cieżko znowu naiwnie podejść do meczu i nie zakładać najgorszego. Ja będę przez 90 minut ogladał na stojąco z tętnem 160 i oszaleje z radości jak awansujemy, ale jestem w pełni gotowy mentalnie na hattrick żółwia po kontrach i szybkie zderzenie z rzeczywistością.
1
Dzisiaj żadnych wymówek, był czas się dobrze przygotować, mamy mocniejszy skład i przewagę w postaci rewanżu u siebie - najważniejszy mecz w dotychczasowej karierze wielu naszych piłkarzy + największy sprawdziań Denzela. JAZDA!!!
0
@jacob345 Raphinha daje dużo więcej z tyłu, a będzie trzeba na lewej powstrzymać Dembele + Felix w ostatnim meczu nie trafił takiej sety, że na orliku by mi koledzy nie odpuścili szydery przez tydzień.
1
No i git, jak Liverpool to przegra to nie zasługuje na mistrza, frajerstwo lepsze niż w finale LM z realem.
1
@Encore nie no, nie wiem kto go słucha nieironicznie, jest masa lepszych z nowej szkoły, a co dopiero ogólnie.
0
@partymaker spójrz na to kim jest dla nich Xavi, mogą grać dla ukochanego klubu pod wodzą jednego z najlepszych (a może najlepszego) pomocnika w historii w klubie, którego jest legendą. Przecież on był magnesem dla większości osób które tu przyszły i największym idolem młodych którzy weszli do drużyny z La Masii. Nie dziwi mnie, że pomimo średnich wyników i stylu w tym sezonie sami zawodnicy chcą kontynuować współpracę z nim, ja pewnie na ich miejscu też bym dalej w niego wierzył.
6
@Kapitan hawk Ile z tych 4 to legendarny tytan intelektu WHITE-POWER?
26
Od czasu jak skończył sędziować i nie ma już presji z Madrytu to nagle się okazuje, że to jest rozsądny gość, który umie obiektywnie oceniać sytuacje. Szkoda, że dopiero teraz.
0
@Arden dobrze, że każdy nosi przy sobie dwa przepychacze do kibla i taśmę, teraz zamknięte dzieci w lato już będą bezpieczne
14
@TR3YWAY ja np. chciałbym tylko w spokoju obejrzeć mecz, a sam widok tego osobnika mi to uniemożliwia
6
@tomek8756 żeby nie uciułać 30% z podstawy (która z roku na rok jest coraz prostsza) trzeba być po prostu debilem. Kogoś może boleć ten fakt, ale nie umieć zrobić części zadań zamkniętych dobrze (co wystarczy do zdania) to jest już tak niski poziom, że i tak taka osoba do niczego nie nada się w pracy, która by takiej matury wymagała.
1
@Arden ja tę wymienioną przez Ciebie dwójkę naprawdę podziwiam, bo stanowią u mnie prawdziwą konkurencję dla Viniciusa na liście piłkarzy, na których mordy nie da się patrzeć bez odruchu wymiotnego
0
@FCBurnley ale ja nie mówię, że jesteśmy faworytem, PSG ma lepszego trenera, sztab i większą głębię składu. Po prostu chciałem zestawić najmocniejsze jedenastki pod względem zawodników, gdzie uważam, że Barca ma przewagę.
0
@Ziemny fatalny lewy ma w tym sezonie udział przy 18 bramkach w lidze, a Muani 8 XDD
Nie ma co porównywać gościa który mając najgorszy czas w swojej karierze i tak w miarę regularnie strzela do chłopa, który na razie zagrał jeden dobry sezon w poważnej piłce
3
@Ziemny pomijając Mbappe, którego już wymieniłem, to Dembele nie ma podjazdu do Yamala, Hakimi może, chociaż nie gra jakiegoś wybitnego sezonu, a Muani nawet się nie łapie do pierwszej XI PSG, więc ciężko go stawiać nad Robertem XD
Ja naprawdę uważam, że takim murowanym kandydatem jest tylko Mbappe.
0
@Xpert77 z tym się we zupełności zgadzam i myślę, że to może zaważyć w tym dwumeczu, ale uważam, że mamy kadrę wystarczającą a nawet trochę lepsza na papierze do tego by awansować dalej.
3
Większość osób stawia PSG jednak w roli faworyta i z jednej strony to rozumiem, ale z drugiej, tak zupełnie obiektywnie:
Ilu piłkarzy PSG oprócz Mbappe z marszu wchodzi teraz do pierwszej XI Barcelony?
2
@baster82 a ten czysty kąt to ty sprzątałeś czy jak?
0
@MesQueUnClub96 scam? Dostał piłkę od boku, w powietrzu.
To samo powoli po ziemi i bliżej bramki byłoby 0.99
Po to jest ta statystyka żeby uwzględniać takie niuanse.
22
@LM10GOAT ale przecież to jest charakter dla madrytczoka idelany - ego w kosmosie, zero klasy, a potem będzie płacz, że go rasiści wyzywają
1
@Mario96w a widzisz, postawiłem remis=zwrot i po prostu wyszedłem na zero. Ale nawet jakbym przegrał tutaj hajs, to płacz madrytczokow cieszy bardziej niż parę zeta więcej na koncie.
4
Dziwię się każdemu, kto przy wyniku 2:0 nie rzucił na real chociaż kilku zeta. Przecież pieniądze leżą na ziemi i trzeba było je tylko podnieść po kursie 7.
2
@Encore redbull w tym roku będzie jeszcze lepszy niż w poprzednim, ja się serio zdziwię jak czystym tempem bez jakiejś awarii albo zamieszania ktoś inny wygra chociaż jeden wyścig.
3
@partymaker według mnie mimo wszystko niedoceniany, ludzie się mocno kierują nostalgią, ale dla mnie na koniec kariery KDB będzie stawiany z totalnym topem jak Zidane, Pirlo, Xavi czy Iniesta.
8
@bartas97 tępa hipokrytka na paskudnym stadionie, ale to będzie wydarzenie
0
@tbas mówię o Barcy Valverde, która przez 2 sezony zagrała z 3 słabe mecze i była taktycznie tak poukładana, że Busi z Rakiticem w środku dominowali nad Casemiro, Modricem i Kroosem jakby grali z drugoligowcem.
0
@Safrani To ostatnie zdanie to jest coś czego nie widziałem w tym klubie od odejścia Valverde.
6
@karolszymek bo w dłuższej formie gość ma czas na zastanowienie się nad odpowiedzią, a nie jest zasypywany podchwytliwymi pytaniami i tekstami w stylu „a 14 lat temu o 11:34 w telewizji powiedział pan inaczej”.
Z Czarnkiem nie zgadzam się w prawie niczym i absolutnie gardzę PiSem, ale wczoraj po prostu zjadł i wypluł Mazurka pod każdym względem.