0

@VegetaPolska ty musisz trollować, nie da się być tak ograniczonym

2

@koksik2700 trzeba mieć albo zerowe pojęcie o świecie albo bałagan na strychu żeby uważać, że to co robiła platforma ma jakikolwiek podjazd do tego co od 8 lat wyczynia PiS. Bardzo dobry wynik wyborów.

1

@okiemtypera_lucaxx95 a jednak u buka kursy wskazywały na frekwencję około 62-63%, czyli już można dużo z tych przewidywań wyrzucić do kosza.

0

@PatrykBarca chłop napisał „on akurat liczb nie robi” o gościu który jeszcze przez 2 lata legalnie nie może spijać piany z piwka.
Większość topowych zawodników w jego wieku zaczynało się powoli przebijać z młodzików do rezerw, a on jest już top 3 stricte ofensywnych piłkarzy w tym klubie.

0

@mientusek1407 za granie w koszulce z odpowiednim herbem. To działa zarówno na PR w internecie jak i decyzje sędziów.

2

Nie podejrzewałbym żadnego z potencjalnych wyborców partii rządzącej o dobrowolny wysiłek intelektualny, ale jeżeli jest tutaj chociaż jedna osoba, która się waha, to polecam ten materiał.
3 godziny mogą odstraszać, ale wystarczy i 15 minut o dowolnej z tych osób żeby ktoś, kto jest sprawny umysłowo nie miał wątpliwości, że ich głos powinien powędrować gdzie indziej.


1

@Rifek w sumie to wszędzie, bo i na stronie patty i nike i barcy, od jutra i potem od 16.10

0

Czy ktoś z tutaj obecnych ma jakieś ciuchy Patty? Na pewno będę coś brał z nowej kolekcji z Barcą (pewnie t-shirt i bluzę) i chciałem zapytać jak to wygląda jakościowo, bo cenki są konkretne + czy te ciuchy wypadają jakoś mocno oversize czy raczej zgodnie z rozmiarem, bo oczywiście żadnego info ani na stronie Nike ani Patty nie ma.

2

@pt9 polecam się tym mercem przejechać na spokojnie, umów się na jazdę testową i pozwól sobie pomacać trochę deskę, ekrany, konsole środkową.
Mercedes tak się zepsuł pod względem plastików, że to aż wstyd.
Miałem okazję przejechać się GLE skonfigurowanym za ponad 600 tysięcy i lepiej spasowane materiały można spotkać w Maździe.

3

@gumaz a to tylko jedna z wielu zalet

1

@kynio302 pięknie wyjaśniona poniżej ciekawostka z dupy. Fact checki na twitterze to jest coś pięknego.

0

@BorzyKrzys XDD to tak jakbyś przesunął Balde na ŚO i napisał to samo. Ale rozumiem, że nie każdy ogląda mecze ze zrozumieniem i sprawdza tylko ocenki na Sofascore.

0

@tristan87 Xavi robił Rafciowi krzywdę trzymając go szeroko przy linii, a jako interior gra bardzo dobrze, na pewno ma na grę większy wpływ niż Lewy.

7

Przemówienie prezydenta i premiera. Pinokio od początku swojej wypowiedzi w przeciągu minuty 3 razy odwołał się do Tuska. Chory człowiek, na którego głosować będą chorzy ludzie.

0

@AdiKingu96 w poprzednich sezonach ten mecz byłby tak samo brzydki, ale z 2 albo 3 punktami mniej. Jedyne co się liczy to wyjść z grupy na 1 miejscu, potem będzie można oceniać styl.

4

@HighestInTheRoom musiał odjechać, bo już mu się na czerwono ładował pasek aresztowania

3

@Aragorn33 spokojnie, okiem ekspertów z La Bamby jest tutaj dokładnie 100 tysięcy.

0

@ronni37 jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

7

@bart_azz jak Gundo będąc fatalny w ostatniej tercji ma już 3 asysty, to co dopiero jak zacznie grać dobrze XD

2

@BorzyKrzys ona chyba toczy bój z Panią Kają Klimek o to która się mocniej odklei

1

@NeyPL tak tak, dopiero co City dostało listę 100 zarzutów zbieranych od cholera wie ilu lat i o mój boże zaraz rozwiążą klub.
Pamięta ktoś jeszcze o tym? Ja też nie.

3

@NeyPL co wy świrujecie z tą sprawą cały czas XD
Nic się nam poważnego nie stanie, a jakieś teorie o wyrzuceniu z ligi to już jest kosmiczny farmazon.
Nikomu nie zależy żeby aż tak nam zaszkodzić, nawet Realowi, bo bez Barcelony liga hiszpańska już kompletnie upadnie.

1



Do jakiego etapu doszliśmy, że to już nikogo nie rusza, a oni dostaną w najgorszym wypadku lekko z 30%

38

Po transferach które zrobiliśmy myślałem, że Gavi będzie skazany na wchodzenie z ławki, bo przecież nie posadzisz nikogo z trójki Frenkie, Pedri, Gundo.
Tymczasem dwóch z tej trójki już zdążyło się rozwalić, a Gavi daje tyle, że ciężko mi jest wyobrazić sobie wyjście na ważny mecz bez niego od 1 minuty.

0

@DonMatteo901 tyłek sobie podetrą tym listem, tania popisówka przed wyborami. Czarnek to jest top 5 tłumoków w tej bandzie, a to jest wyjątkowe osiągnięcie.

1

@mekston szkoda go bardzo, bo jest jednym z lepszych kierowców w stawce, życzę mu miejsca w topowym teamie.

2

@Barcelonka070 w żadnym wcześniej napisanym zdaniu nie poparłem ani Tuska, ani żadnej innej partii opozycyjnej, odniosłem się tylko do tego jak patologiczna jest aktualna władza. Co do Twojego komentarza, gardzę rozdawnictwem i promowaniem siedzenia na dupie, bo się należy, a wliczając aktualny poziom inflacji i stan naszej gospodarki, wymienianie tego co napisaleś jako zalety rządów PiS są po prostu śmieszne. Jeżeli młody człowiek głosuje na partię rządzącą, bo ma 500+ albo jakieś ugli i babcia dostaje osiemnastą emeryturę, a nie zauważa o ile więcej wydaje dosłownie na wszystko to jest to dla mnie dowód, że matura z matematyki jest na żenująco niskim progu i powinno się ludzi puszczać ze szkoły średniej po przekroczeniu 70 a nie 30% + podstawy ekonomii to powinien być obowiązek do ukończenia jakiejkolwiek edukacji. Chociaż lekarstwa na ludzką głupotę niestety i tak nikt jeszcze nie wymyślił.

3

@FcPortoFan1999 jeżeli 1999 to Twój rocznik to jestem poważnie ciekaw jak wygląda Twoje życie towarzyskie, bo nie znam chyba nikogo w tym wieku kto nie patrzyłby z odrazą na wyborców partii rządzącej. Współczuję i trzymam kciuki żeby z wiekiem przyszło trochę oleju do głowy.

3

@FcPortoFan1999 tak się zastanawiam czy tak podkręcasz żeby pokazać, że za PO też były wałki czy faktycznie nie masz żadnego problemu z działaniami PiSu. Mam nadzieję, że to pierwsze.

0

@Antajbandaj Biggie, Kendrick, Eminem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?