0

@VandaI aż nie chce mi się wierzyć, że chłop przez 90 minut co tydzień nie umie odciąć myśli od bachaty, ale kto wie...

2

@Sulimo topka polskich filmów bez dnia świra XD

5

@AmigoBlancos wiek może wpływać na szybkość, siłę albo kondycję. Pokaż mi drugiego piłkarza, który z bycia top 3 na świecie w rok zapomniał jak się przyjmuje piłkę. Tu jest problem z głową, tylko ciężko powiedzieć z czego on wynika.

16

Odpowiedź brzmi: nie.

1

@Cotutajsiedzieje niebieskie niebo, białe chmury, żółty śnieg

0

@abram3k do powrotu KDB się zgadzam, chociaż trzeba oddać białym, że oni mają większe pole manewru w środku (6 topowych piłkarzy, u nas na razie 4).

1

@Roobo i do tego jakość w środku pola. Trzech najlepszych technicznie piłkarzy grało obok siebie i to było widać.

3

@tbas Robert Lewandowski:
Bramki 0 (1,50 xG)
Asysty 0 (0,11 xA)
Celne podania 19
Kluczowe podania 0

Kawał kurde meczu

0

Jakby mi ktoś powiedział z 2 sezony temu, że chciałbym żeby Barca grała tak jak Girona…

8

@dariooo Pep publicznie powiedział, że Walker się nie nadaje do jego systemu, a ten wziął się za siebie i zrobił wszystko żeby udowodnić, że zasługuje na grę.
Może zamiast po każdym tragiczny meczu chwalić Lewego, Xavi powinien w końcu nazwać rzeczy po imieniu, a Lewy w końcu dostanie kopa i na to zareaguje.

0

@lntrowertyk z jednej strony nie chce mi się wierzyć, że na takim poziomie piłkarz się potrafił obrazić i na podstawie tego trener zmienia ustawienie, a z drugiej - ubiegły sezon z Kounde na prawej to była jedna z najskuteczniejszych linii defensywy w historii i dziwnym trafem w ogóle jej nie powtarzamy. To wygląda jakby Xavi faktycznie obiecał Kounde, że już nigdy nie musi tam zagrać.

2

Araujo znowu na siłę wrzucony na bok obrony i pakuje golazo najlepszej reprezentacji na świecie. Nie da się nie kochać tego gościa.

4

@FCB24 wirtualne wyścigi psów, zawsze na tego który ma najgłupszą nazwę, niezależnie od kursu.

0

Pytanko do osób, które były jakoś w ostatnim czasie w USA.

Jak ogarnęliście internet w telefonie? Kupowaliście na miejscu ich kartę SIM czy jakąś eSIM w Polsce czy jeszcze inaczej?

2

@_barti za taki wpis powinien być ban

5

@VegetaPolska uwielbiam takie gadanie po fakcie, Fermin by uderzył 15 centymetrów w prawo i nagle genialna taktyka oszczędzania sił realu teraz byłaby opisywana jako dominacja Barcelony i zamknięcie meczu w 45 minut.
Real był słaby przez 60 minut i dopiero Modric z Camavingą pomogli ułożyć grę (no i Robercik z Romeu też im pomogli)

11

@Bartas7VeB niesamowicie zaimponował, nasz „kapitan” Roberto nie udzielił tak szczerej odpowiedzi chyba przez całą karierę. Potrzebujemy takich piłkarzy jak Gundo, którzy wiedzą jak to jest wygrywać wszystko i dalej chcieć więcej.

1

@DonMatteo901 po pierwsze zagraliśmy naprawdę dobry mecz i dominowaliśmy ich przez większość czasu, a po drugie było wiadomo, że jeżeli nie wsadzimy na 2:0 to przegramy, bo w końcówce każdego meczu piłka musi się magicznie zacząć odbijać tak jak chcą madrytczoki. Zero zaskoczenia, dlatego cieżko się denerwować.

1

@MrKozamm jak kibicujesz drużynie i oglądasz mecze tylko dla wyniku, to zapraszam na cafe bernabeu

15

@MrKozamm przez godzinę absolutnie zdominowaliśmy podobno najlepszy środek pola na świecie grając Gundo i dwoma dzieciakami. Najlepsze: nic?

1

@626 chyba jeszcze nie pokazali, trzyma Denzel w napięciu

0

@QQL5 niestety nie jestem fanem tego stylu, także ciężko mi coś polecić, poszukaj po opiniach na ocen-piwo albo obczaj czy Kopyra jakichś nie testował

0

@Emhyr nie wiem skąd taki pomysł, wszystko co masz wypisane w tym tweecie to style piwa. Tripel? Pojedź do Belgii masz z 50 różnych. Weissbier? Białych piw nawet w Polsce mamy spokojnie z kilkanaście.
Wszystko w tym rankingu to style a nie konkretne piwa.

0

@QQL5 to nie jest konkretne piwo tylko styl, możesz się napić bardzo dobrego i bardzo średniego grodziskiego, tak samo jak reszty z tej listy.

6

@Lordzi Balde na bank zagra na lewej, prędzej uwierzę w Cancelo wyżej, grającego jako pomocnik

0

@Dankho94isback oni lepszy atak i pomoc, a przy naszym ataku ich „słabsza” obrona wystarczy
I nie ujmuje tutaj naszym piłkarzom, po prostu real nas zrobi kontrami, bo wóz z węglem Romeu nie nadąży za akcją albo Vini dostanie lagę kiedy Cancelo będzie wysoko na skrzydle.
Dawno nie byłem tak przekonany o porażce w klasyku.

0

Dawno tak nie miałem żeby zamiast czekać na klasyk z niecierpliwością to nie chce mi się go oglądać. Wyjdziemy połamanym składem bez najlepszych piłkarzy i Żyd strzeli jakiś faflun na pustą, przecież tego nie trzeba odpalać żeby wiedzieć jak się mecz potoczy.

6

@Patrykl145 po 3 pkt i brak kontuzji^

3

@DaPidejpi to już jest totalnie scenariusz z football managera, ale gdyby za hajs z Pedriego wykupić Cancelo + Felixa i wyciągnąć Kimmicha z jakimś kreatywnym rozłożeniem transferu na raty, to by było marzenie.

0

Sprzedajemy latem Pedriego i za te pieniądze przychodzi Kimmich + solidny boczny obrońca.
Tak czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?