CZAJUN_119
Dołączył/a: maj 2019
Bydgoszcz
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odpalenie o 21 Barcy po obejrzeniu Arsenalu z Liverpoolem to jak ustawić filmik na yt na 0.25 prędkości.
2
@Blanco16 zawsze sobie gdybam co by grał ten chłopak gdyby cały ten czas spędził w City. Czasami na niego po prostu nie zasługujemy.
0
@4drian0 na siłowni się nie nauczy przyjąć piłki niestety
0
Kocham go oglądać jak jest w zdrowy i w formie, ale te dwie rzeczy występują razem zdecydowanie za rzadko. Za więcej niż 100 baniek bym go sprzedał.
6
"Brazylijczyk w rozgrywkach Ligi Mistrzów osiągnął maksymalną prędkość 34,6 km/h co można było przewidzieć, ponieważ jest to jedna z jego najwybitniejszych cech."
Doprawdy? Nie widziałem raphinii robiącego obrońcę na obieg ani razu od jego przyjścia do Barcelony. Jest wolniejszy od większości bocznych obrońców i w sumie żeby objechał środkowego typowo szybkościowo też nie kojarzę.
Wolny brazol bez dryblingu, genialny pomysł na skrzydłowego.
5
Pedri tragedia, boli mnie to jakie on ma liczby i jak rzadko wchodzi na "swój" poziom.
Jakby on był po prostu słaby to by tak nie irytował, ale z nim jest jak z fatim, wiesz że sufit jest gdzieś w kosmosie, a na boisku tego nie pokazuje z różnych względów (taktyka, kontuzje, forma itp.).
1
@Deviler to znajdź coś tańszego w podobnym standardzie. Nowa E klasa z 4 cylindrowym dieselem jak kilka opcji zaznaczysz kosztuje 400 tysięcy. Takie są po prostu realia na rynku aktualnie.
11
W 2016 roku na urodziny dostałem wino z Barcelony, które miałem otworzyć z okazji najbliższej wygranej w LM.
Możemy uznać, że jest ono w procesie leżakowania.
0
Czego brakuje City do sekstetu?
0
@DonMatteo901 zarówno Żabson jak i Wiz od kilku ładnych lat są tragiczni.
Dużym wydarzeniem to był Sokół na beacie DJ Premiera albo nawet Malik z Bonezem.
15
@Alex1995 rynsztokowy poziom widzieliśmy w telewizji publicznej przez ostatnie 8 lat. 90% wpisów tutaj na temat poprzedniej władzy są po prostu trafne.
0
@Damian_Balde wysokie podatki i dość wysokie koszty życia, tak naprawdę zależy od tego jaką robotę możesz dostać. Pamiętaj też, że jak to w Hiszpanii, angielski jest pomocny, ale bez nauczenia się hiszpańskiego jest ciężko, większość firm wymaga żebyś na start mógł się chociaż dogadać „kali jeść, kali pić”
3
Odpalenie tego Leverkusen po naszym meczu to jak otworzyć sobie dobrego krafta po spożyciu ciepłego kuflowego.
1
@papryk13 od pierwszej minuty raczej czegoś takiego nie zobaczymy, prędzej Roque z ławki obok Roberta jak będziemy znowu w którymś meczu gonić wynik.
0
@LukaszFan ciekawego od czasu Tamagotchi XD
Chłop jako „ciekawe” podał największy syf w jego dyskografii
0
@Roobo a jednak przeszli Bayern, Real i Inter. Przy takim losowaniu i tak w 1/4 praktycznie nie będzie łatwej do obstawienia pary, bo teraz awansują same mocne ekipy.
0
@partymaker co za różnica, dla nich liczy się tylko wygrana i tak czy siak do tego będą musieli zagrać z najlepszymi.
1
@LukaszJ to pewnie dlatego zrobil mistrza i Superpuchar i ma pozytywny bilans w klasykach.
8
Podziwiam, że Ferran tak stoi za Xavim, bo jest chyba najbardziej skrzywdzonym przez niego piłkarzem w naszej kadrze.
6
@Borneo widok „najkrudszą” wykręcił mnie bardziej niż wczorajsza gra Barcelony.
1
@ViscaelBarca2007 To jest chyba pytanie do Pana Roberta.
2
@LM10GOAT gdyby Borussia umiała wygrywać ważne mecze to by miała już na koncie LM i z przynajmniej 2 Bundesligi więcej.
Chcę żeby PSG odpadło, ale obawiam się, że jutro rozjadą Niemców.
2
@insp1re na Garnacho się przede wszystkim nie da patrzeć, ten sam rodzaj twarzy nieskalanej rozumem co Vini
44
@Aragorn33 spokojnie, zaraz zlecą się młodzi eksperci z konfederscji, którzy wiedzą, że Tusk to złodziej i Niemiec, a za jego rządów ich największym zmartwieniem była kartkówka z przyrody na 8:30.
1
@Gracek10 w jaki sposób Araujo flirtuje z Bayernem? Coś mnie ominęło? Bo z tego co wiem, to Bayern robi podchody, a Ronald ma ich w pompie.
0
@sevs ja bym mimo wszystko pochwalił Gundo. Zmarnował parę okazji, ale przez 90 minut pod grą, bramka, masa kluczowych podań, widać było piłkarza, który potrafi brać na siebie ciężar kiedy drużyna nie daje rady.
3
@HypeR ludzie którzy stawiają swoje ciężko zarobione pieniądze na Chelsea zasługują żeby je stracić.
28
Ale to Ty dzwonisz
0
@FCB24 Emery to jeden z najlepszych aktualnie trenerów dla zespołów poniżej absolutnego topu (obok np. Alonso czy Michela)
Gdyby był najlepszy to prowadziłby najlepszych i zdobywał tytuły.
4
Kolejny mecz gdzie widać, że najważniejszym puzzlem w układance Guardioli jest Rodri. Dla mnie top 3 piłkarzy na świecie zarówno w ubiegłym sezonie jak i teraz, gdyby nie Messi to on zasługiwał na ZP bardziej niż Haaland, ale wiadomo, że nikt nigdy nie doceni defensywnego pomocnika, tak jak u nas Busi nawet w prime nie dostawał żadnych nagród.