0

składy takie jak przewidywali zarówno Real jak i Barca;p

0

szkoda bardzo Ibrahima, mam nadzieje, ze chociaz go wypozycza a nie definitywnie sprzedadza

0

Montoya i Bartra tez sa poza skladem a informacja o nich jest, ze sa poza lawka a o Afellay nic nie ma

0

dlaczego Afellaya nie uwzglednili nawet poza skladem?

0

kto poza meczowa 18-nastka?

0

w Realu brak di Marri - w jego miejsce Callejon, reszta tak jak mialo byc

0

podajcie sklady jak znajdziecie

0

czemu wszyscy w pierwszym skladzie wystawiaja Pedro a nie Fabregasa?
Tak wiem, Tito mowił, ze Fabregas bedzie grał głownie w srodku, ale moze grac przeciez blizej Iniesty jako falszywy skrzydlowy

0


a dla tych, którzy są zdania, że po transferze Songa Busquets powinien być rezerwowym

0

Obecnie nie ma na rynku piłkarza bardziej odpowiedniego do gry na DM w Barcelonie od Busquetsa...Może i na papierze Yaya Toure/ Song wygladaja lepiej, ale nikt tak jak Busi nie czyta gry, dodatkowo zawsze świetnie sie ustawia i ma we krwi "tiki-take"...Sergio to kluczowy piłkarz w najwazniejszych meczach sezonu i teraz to sie nie zmieni;p Podobnie ma sie sytuacja z bramkarzem - najlepszy Casiias, ale w Barcelonie potrzeba bramkarza swietnie grającego nogami a takim z pewnoscia jest Valdes:)

0

Caratan...a drwiłes jak wczesniej pisalem, ze Song przejdzie:d

0

Komentator w trakcie meczu Arsenal - Sunderland powiedział, że Song przebywa obecnie w Barcelonie.

0

Caratan, a zobaczysz, ze mam racje i w poniedzialek SONG bedzie oficjalnie piłkarzem Barcelony.

0

Mówi się, że w poniedziałek prezentacja Songa;p

0

Na twitterze Frimpong napisał " wujku, wujku, dlaczego mnie opusciles?" Czyli Song w Barcelonie!!!!!!

0

brawo Affelay!

0

Rafinha

0

kto zmienil Messiego?

0

za Affelaya wszedl?

0

co Alexis dzis wyprawia!!!

0

Alexis jeszcze sie rozrkęci, nie zawsze pilkarzom wszystko wychodzi, nawet tak dobrym...

0

z rozgrzewających zauwazyłem tylko Pinto i Pique

0

dobra, nie doczytalem..Ceunca :d

0

kto z numerem 23?

0

zmiany w skladach? widzialem pique i inieste

0

Nie rozumiem, byly szanse na to, że Villa wystapi na Euro...miną miesiac a onii mowia, ze nadal nie ejst gotowy do gry. Troche mnie to dziwi....

0

a co myslicie o tym zeby sprowadzic z powrotem Yaya Toure?! jeszcze lepsza opcja niz J. Martinez

0

Sprawa ma sie nastepująco:
- najlepszy DM na swiecie to Yaya, lecz dla Barcelony najlepszym zawodnikiem na tej pozycji jej Busquets
- tak samo jest z bramkarzem, oficjalnie najlepszy Casiias, ale lepszego bramkarza dla Barcelony od Valdesa nie ma!

0

Może w związku z tym, że Guardiola odszedł Yaya chce wrócić..Pep bardziej cenił Busquetsa.. teraz mógłby liczyć na więcej minut, problem stopera i DM(po odejsciu Keity) rozwiazany!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?