Catalonya1992
Dołączył/a: kwiecień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
składy takie jak przewidywali zarówno Real jak i Barca;p
0
szkoda bardzo Ibrahima, mam nadzieje, ze chociaz go wypozycza a nie definitywnie sprzedadza
0
Montoya i Bartra tez sa poza skladem a informacja o nich jest, ze sa poza lawka a o Afellay nic nie ma
0
dlaczego Afellaya nie uwzglednili nawet poza skladem?
0
kto poza meczowa 18-nastka?
0
w Realu brak di Marri - w jego miejsce Callejon, reszta tak jak mialo byc
0
podajcie sklady jak znajdziecie
0
czemu wszyscy w pierwszym skladzie wystawiaja Pedro a nie Fabregasa?
Tak wiem, Tito mowił, ze Fabregas bedzie grał głownie w srodku, ale moze grac przeciez blizej Iniesty jako falszywy skrzydlowy
0
a dla tych, którzy są zdania, że po transferze Songa Busquets powinien być rezerwowym
0
Obecnie nie ma na rynku piłkarza bardziej odpowiedniego do gry na DM w Barcelonie od Busquetsa...Może i na papierze Yaya Toure/ Song wygladaja lepiej, ale nikt tak jak Busi nie czyta gry, dodatkowo zawsze świetnie sie ustawia i ma we krwi "tiki-take"...Sergio to kluczowy piłkarz w najwazniejszych meczach sezonu i teraz to sie nie zmieni;p Podobnie ma sie sytuacja z bramkarzem - najlepszy Casiias, ale w Barcelonie potrzeba bramkarza swietnie grającego nogami a takim z pewnoscia jest Valdes:)
0
Caratan...a drwiłes jak wczesniej pisalem, ze Song przejdzie:d
0
Komentator w trakcie meczu Arsenal - Sunderland powiedział, że Song przebywa obecnie w Barcelonie.
0
Caratan, a zobaczysz, ze mam racje i w poniedzialek SONG bedzie oficjalnie piłkarzem Barcelony.
0
Mówi się, że w poniedziałek prezentacja Songa;p
0
Na twitterze Frimpong napisał " wujku, wujku, dlaczego mnie opusciles?" Czyli Song w Barcelonie!!!!!!
0
brawo Affelay!
0
Rafinha
0
kto zmienil Messiego?
0
za Affelaya wszedl?
0
co Alexis dzis wyprawia!!!
0
Alexis jeszcze sie rozrkęci, nie zawsze pilkarzom wszystko wychodzi, nawet tak dobrym...
0
z rozgrzewających zauwazyłem tylko Pinto i Pique
0
dobra, nie doczytalem..Ceunca :d
0
kto z numerem 23?
0
zmiany w skladach? widzialem pique i inieste
0
Nie rozumiem, byly szanse na to, że Villa wystapi na Euro...miną miesiac a onii mowia, ze nadal nie ejst gotowy do gry. Troche mnie to dziwi....
0
a co myslicie o tym zeby sprowadzic z powrotem Yaya Toure?! jeszcze lepsza opcja niz J. Martinez
0
Sprawa ma sie nastepująco:
- najlepszy DM na swiecie to Yaya, lecz dla Barcelony najlepszym zawodnikiem na tej pozycji jej Busquets
- tak samo jest z bramkarzem, oficjalnie najlepszy Casiias, ale lepszego bramkarza dla Barcelony od Valdesa nie ma!
0
Może w związku z tym, że Guardiola odszedł Yaya chce wrócić..Pep bardziej cenił Busquetsa.. teraz mógłby liczyć na więcej minut, problem stopera i DM(po odejsciu Keity) rozwiazany!
0