Catalonya1992
Dołączył/a: kwiecień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie link z pozegnania Pepa!
0
ile Messi juz ma bramek w tym sezonie? 72?
0
Dasz radę Abidal!
0
Żaden sarkazm, Alexis jest świetny, dlatego chciałbym coś więcej o nim poczytać;D
0
"Dokładnie ten sam rodzaj pracy wykonuje obecnie Alexis, fantastyczny piłkarz. Jednak to jest temat na zupełnie inną rozmowę." Czekam na kolejną lekturę, ale teraz na ten temat.
0
kurde...
0
1000 gol w historii tego klubu na ich stadionie.
0
jeszcze będziecie bić mu brawo...
0
Gdyby nie ten "tragiczny Pedro" Barca mogłaby nie wygrać kilku tytułów, przypomnij sobie ile ważnych bramek dla drużyny strzelił, jest ważną częścią zespołu, jeszcze do formy wróci...najlepiej już zawodnika skreślać po kilku słabszych meczach
0
jak wylaczyc ta ramke co pojawie sie w transmisji podanej wyzej?
0
Bielsa to poważny kandydat. A co sądzicie o Emerym(trener Valenci) tez jest świetnym szkoleniowcem. Mimo wszystko mam jednak nadzieję, że Guardiola zostanie, każdy chce chyba by Pep został.
0
Ważne aby wygrac taki mecz, trzeba się skoncenttrować strzelić jeszcze z 2 bramki i grać swoje już spokojniej. Świetna gra Barcy, wszyscy na swoim najlepszym poziomie, brawoooo!
0
"Przypomina La Masię w wielu względach – to jak ćwiczymy, jakie mamy cele na treningach… Nawet przed meczami myśli się o tym, jak wyrządzić szkodę rywalowi, a nie o tym jak będziemy grać." W drugim zdaniu zabrakło "nie", bo wychodzi na to, że celem jest zrobienie krzywdy Barcelonie..taki mały bląd ;) Veb!
0
20 albo 25 maja z tego co sie orientuje, w zalezności od tego jak dalego Barca zajdzie w LM ;)
0
jak kurwa 3 minuty doliczyl jak oni z 5 na murawie lezą..
0
Damy radę;)
0
Świetny artykuł, jak najwięcej takich ;))
0
chce zobaczyć piękne akcje, dryblingi Sancheza...
0
Alexis jakiś problem z lewą nogą, ale chyba nic poważnego;D
0
Macie jakis link, wszędzie albo kanał wyłączony albo leci np, snooker:/ ?
0
Kolejna bramka strzelona przez Alexisa, a Messi znów jakoś niechętnie kieruje się w jego stronę, w sumie to nawet w druga pobiegł. Nie chcę węszyć spisku, ale mam wrażenie, że Messi nie za bardzo za Chilijczykiem przepada. Może to kwestia czasu, ale zupełnie ma się sytuacja, gdy bramkę strzelił Fabregas. W sumie to Messi, Xavi, Iniesta czy Fabregas bardzo długo się znają, może stąd ta różnica? A może po prostu Messi jako Argentyńczyk nie lubi Chilijczyka? Problem w tym, że jeśli ktoś nie podpasuje Messiemu to out z Barcy, a Sanchez to prawdziwy crack, chciałbym żeby został tu na lata. Może to moja błędna ocena sytuacji, jak uważacie?
A co do meczu to wszystko zostało już napisane, brawo, brawo i jeszcze raz brawo, Visca el Barca!
0
Dlaczego nie grał Muniesa?
0
Mam pytanie trochę z innej beczki, orientuje się ktoś czy w multikinie będą transmitowane Gran Derby?
0
ma ktos bramki z meczu?
0
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że Messi jakoś niespecjalnie przepada za Sanchezem? Miejmy nadzieję, że to początek wielkiej ery Sancheza w Barcelonie ;)))
0
Skład FCB: Valdes,Alves,Pique Mascherano,Abidal XaviIniesta Keita Villa Alexis, Messi
0
jak w oba mecze maja odpuścic?! jak z Rayo nie dostaną kartki to z Levante nie zagrają, a jeśli ja otrzymają to pauzują z Levante i na Real są..;)
0
karny!!! :/
0
0
Skład FCB: Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Sergio, Thiago, Cesc, Adriano, Cuenca and Messi
Rezerwowi: Pinto, Xavi, Iniesta, Mascherano, Alexis, Keita i Maxwell
Visca el Barca !!!