0

Co dla Pique sie stało??!1

0

super!

0

Fabregas jest potrzebny, dopiero w Barcelonie by pokazał wszystkim osobom wątpiącym w jego umiejętności jakim fenomenalnym zawodnikiem jest;) Da bardzo dużo możliwości dla Guardioli, wyobraźcie sobie jaka mocna ławkę byśmy mieli....Sanchez, Affelay, Thiago, Fabregas, Keita, Adriano, Jeffren....oczywiście biorąc pod uwagę odejście Bojana;] No jeszcze pozostają tacy zawodnicy jak Fontas, Milito, Femenia, Maxwell, Bartra albo Montoya okazyjnie;D Jak już ktoś napisał, że obrońców nie potrzebujemy, pojawila się informacja o tym, że Milito najprawdopodobniej zostanie więc mamy 8 obrońców z dużą wymiennością + Masche, Busi;D

0

REMD

Zjechal cała defensywe Realu strzelajac na 2:0, zdobyl 12 bramke w LM, wymieniac mozna dlugo. Jest lepszym pilkarzem od Ronlado, to nie podlega dyskusji, glupia debata;d

0

srry za SPAM;))

0

Moim zdaniem Sanchez jest juz Blaugrana. Gdy kluby doszly do porozumienia najprawdopodobniej wtedy pojawila sie informacja "Alexis Sanchez nieoficjalnie piłkarzem Barcy". Nieoficjalnie bo wiadomo, bo Sanchez teraz gra w reprezentacji i nie moze podpisac kontraktu, itd. Ale kązdy zna jego stosunek do Barcy i jezeli kluby sie dogadaly to on po Copa America przyjedzie poprostu kontrakt podpisac bo sam zawodnik juz wczensiej się z Barca dogadal;D Przynajmniej tak mi sie wydaje;]

0

Moim zdaniem Sanchez jest juz Blaugrana. Gdy kluby doszly do porozumienia najprawdopodobniej wtedy pojawila sie informacja "Alexis Sanchez nieoficjalnie piłkarzem Barcy". Nieoficjalnie bo wiadomo, bo Sanchez teraz gra w reprezentacji i nie moze podpisac kontraktu, itd. Ale kązdy zna jego stosunek do Barcy i jezeli kluby sie dogadaly to on po Copa America przyjedzie poprostu kontrakt podpisac bo sam zawodnik juz wczensiej się z Barca dogadal;D Przynajmniej tak mi sie wydaje;]

0

Mam nadzieje, że to prawda;D Sanchez, Cecs i moze jakis obronca i jest git;)

0

Fajnie jeśli Cesc zasili nasze szeregi ale priorytetem powinien być Sanchez. Moim zdaniem w najbliższych latach będzie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Wiem, że wielu osobom się nie spodoba to co za chwilę napisze ale uważam, że z Alexisa będzie grajek podobny do C.Ronaldo. Sądzę iż graja bardzo podobnie, oczywiście inne typu charakteru Alexis jest bardziej pokorny;] Podnieść trochę tą ofertę, kupmy go, ale jak Fabregasa nie kupimy teraz to takiej wielkiej afery nie będzie bo jest Thiago. Kupimy go za rok;)

0

Według The Sun Cesc Fabregas poinformował swoich kolegów z zespołu, że nie zamierza już grać dla Arsenalu Londyn.

Jak donosi The Sun Cesc wykonał prawdopodobnie ostatni krok w sprawie swojego odejścia z Arsenalu Londyn. Według angielskiego dziennika Hiszpan miał powiedzieć do swoich kolegów z zespołu, "że nie zagra już więcej dla Arsenalu".

Piłkarz mógł zdecydować się na taki krok, aby Arsene Wenger nie zabrał go na tournee The Gunners w Azji. Miałoby to na celu zmuszenie francuskiego szkoleniowca na zaakceptowanie oferty Barcelony.

Najpierw Sanchez, potem Fabregas i sklad kompletny. Thiago, Fontas, Femenia. Sanchez i Fabregas - wzmocnienia na kolejny sezon;))

0

obejrzyjcie sobie, świetny filmik o Thiago;)

0

Sakho kupic jak sprzedamy Milito i młodych z Barcy B właczyc;D niech graja troche tu troche tu;)

0

Dołóżmy im Soriano, a w Barcie B zastąpi go Icardi;)) Bojana nie tykać. Jezeli przejdzie Alexis Sanchez to oczywiste jest, że ktos z klubem musi sie pozegnac, wypozyczylbym Jeffrena gdzies do Hiszpanii;D A Fabregasa mozna by kupic, ale zostawic w Arsenalu. Wszyscy zadowoleni, Barca dopnie swego, bo w koncu go kupi, Thiago wiecej minut ma na granie, a Wenger ma swojego najlepszego piłkarza, tylko co na to Barca, wyda grube miliony i zostawi go w innym klubie, nie sądze, choc mi sie taki scenariusz podoba. W tym roku Thiago by sie ogrywał, a za rok jeden z nich z powodzeniem moglby zastepowac Xaviego, choc wydaje mi sie ze jeszcze z 3 lata general pogra. Kto wie, moze to nasz taki Scholes bedzie;))

0

świetny klip;))

0

Tak, tak i jeszcze raz TAK!!!! Valdes(Pinto) - Alves(Bartra) Pique(Fontas) Pouyol (Milito) Abidal(Adriano&Maxwell)

Busquets(Mascherano) Xavi( Fabregas) Iniesta (Thiago)

Pedro(Alexis Sanchez) Messi (Bojan) Villa(Affelay)

Zostaje Jeffren, Keita, ewantualny zakup Rossiego, sprzedaż Maxwella bądz Milito. Visca el Barca!

0

Zobaczycie, jeśli Fabregas przejdzie do Nas to w Barcelonie będzie grał o klasę lepiej niż w Arsenalu;)

0

No to Fabregas i Rossi/Sanchez i przyszły sezon można rozpoczynać;)

0

Do boju Barca, damy rade!!! Visca el Barca!!

0

Oczywiście ciężko wybrać najlepszego, ale moim zdaniem Ronaldinho w ciągu tych swoich 2 lat grał lepiej niż inny wielcy. Najlepszy w historii ogólnie nie był , bo nie grał równo, ale te lata 2005,2006 były moim zdaniem najlepsze w wykonaniu jednego piłkarza w historii piłki nożnej. Może Pele, Maradona, itd. są uważani za lepszych patrząc na całokształt, ale gdyby było dane nam wybrać, np rok z kariery tych najlepszych to nie sądzę, żeby ktoś mógł rywalizować z Ronaldinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?