ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Soto grande ma wszystko pod kontrolą
2
Velde w swoim stylu
0
Zenujacy poziom polskiej kopanej
1
@Ojciec5tkidzieci zobaczcie kurwa co on gra! To jest siatkówka!
0
@Kidd niestety neuer
3
Dziadek Araujo już nie dojeżdża, trzeba karierę kończyć
0
Zamknijcie go w sanatorium
12
Kamiński płacą ci od posta?
0
Z sevilla przegrywać, niezła beka
0
@Kluivert_P ale sezon już się zaczął, obudź się
1
Borek Fati nie istnieje nie może cię skrzywdzić
1
Ansu Fati był moją wielka nadzieją kiedy wszedł z buta na lewe skrzydełko, szkoda że tak to się kończy
3
@esem91 bohater bitwy pod Jasną Górą
0
@regatta52 w niedziele gra maszyna xaviego
5
@Kluivert_P jedynie koeman może to ogarnąć
1
@AlexDark00 Ciebie też powinni zatrudnić żebyś tego rogacza z leszna pogonił
1
Niepoważny klub, który nie szanuje swoich pracowników, od sprzątaczek po piłkarzy
2
Lampa jak ciul dziś na placu
0
@MOLESTA jak to, przecież ćwiąkała widział w nim trenera kadry hiszpanii
1
Udanej środy życzę, smacznej kawusi.
2
Gratulacje dla rakowa, widać im zależy na grze w europie w porównaniu z warszawskimi panienkami
0
@Faro pisanie xd to oznaka dorosłości
1
@Comentateiro liga fergusona ma się dobrze
4
@Michau98 won na śmietankowa
0
Manchester united, ukochany klub sędziów
2
Muły już ciągnięte za uszy od 1 kolejki
3
Uwielbiam te niskobudżetowe mordobicia na pulsie po 22
0
Ciekawe czy atletico coś ciekawego pokaże dziś
0
Za rok kolejna telenowela bo neymarowi zostanie rok umowy xd
0
Oj będą ciężary z tym cadiz