0

Soto grande ma wszystko pod kontrolą

2

Velde w swoim stylu

0

Zenujacy poziom polskiej kopanej

1

@Ojciec5tkidzieci zobaczcie kurwa co on gra! To jest siatkówka!

0

@Kidd niestety neuer

3

Dziadek Araujo już nie dojeżdża, trzeba karierę kończyć

0

Zamknijcie go w sanatorium

12

Kamiński płacą ci od posta?

0

Z sevilla przegrywać, niezła beka

0

@Kluivert_P ale sezon już się zaczął, obudź się

1

Borek Fati nie istnieje nie może cię skrzywdzić

1

Ansu Fati był moją wielka nadzieją kiedy wszedł z buta na lewe skrzydełko, szkoda że tak to się kończy

3

@esem91 bohater bitwy pod Jasną Górą

0

@regatta52 w niedziele gra maszyna xaviego

5

@Kluivert_P jedynie koeman może to ogarnąć

1

@AlexDark00 Ciebie też powinni zatrudnić żebyś tego rogacza z leszna pogonił

1

Niepoważny klub, który nie szanuje swoich pracowników, od sprzątaczek po piłkarzy

2

Lampa jak ciul dziś na placu

0

@MOLESTA jak to, przecież ćwiąkała widział w nim trenera kadry hiszpanii

1

Udanej środy życzę, smacznej kawusi.

2

Gratulacje dla rakowa, widać im zależy na grze w europie w porównaniu z warszawskimi panienkami

0

@Faro pisanie xd to oznaka dorosłości

1

@Comentateiro liga fergusona ma się dobrze

4

@Michau98 won na śmietankowa

0

Manchester united, ukochany klub sędziów

2

Muły już ciągnięte za uszy od 1 kolejki

3

Uwielbiam te niskobudżetowe mordobicia na pulsie po 22

0

Ciekawe czy atletico coś ciekawego pokaże dziś

0

Za rok kolejna telenowela bo neymarowi zostanie rok umowy xd

0

Oj będą ciężary z tym cadiz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?