0

Przydałby się nam taki saka na skrzydełku

0

@VegetaPolska może przejrzysz na oczy i przestaniesz być kukoldem i kibicem realu

1

@FcPortoFan1999 w polin to by jeszcze wcześniej zaczęli

1

@Cule1234 katalonskie wsiury

0

Łks nosi buty na rzepy

3

Widzew robi frytki z cebuli

4

Se lecę w klapkach najka

3

@bartas97 mokembe myśli że psg przegra dwa pierwsze mecze i zmięknie, i tak pewnie będzie

1

@Malkey95 nie wprowadzaj w błąd

12

@Ali3231 czemu na zdjęciu jest vinicius

0

@JaroCoach for money

0

Oj już w 20 minucie meczu z getafe będzie płacz za bombelkiem

1

@Rastafarnianin mój prezydent

3

Dobrze że kibice łksu dzisiaj nie wchodzą na derby bo znowu by razem z lechem kiełbasę pokradli

0

Beznadziejny materiał futbolove o dembele

0

Oo Craig bellamy, naczelny biegacz

0

Roberto na trenera

1

https://fb.watch/mmiMKX299O/

Ładnie Buła wyjął

0

@A4ron robert to już ma problemy z moldawia

0

Co za typ.. szkoda że dźwięk przyspieszony

0

Ile jeszcze razy city poda im piłkę? Co tam buquets z stegen grają

0

Widzę że vini też się skusił na arabskie pieniądze

0

Sypie się kevinek

1

Co taki mały ten wynik w rogu

2

No to lecimy z nowym sezonem najlepszej ligi świata, miłej zabawy

0

@Szopenek grubo z nimi poleciałeś

1

Jeszcze nadziei narobili że Kane zostanie a tu z rana liść w pysk. Oby przestał strzelać u niemca.

0

Patrzcie jak się kopie słoiki

1

@talizmo legia to frajerzy już od lat, pośmiewisko w pucharach od czasu tego awansu do lm

4

Już marzyli o 3 drużynach w pucharach a tu cyk, będzie jeden rakow w lidze konferencji grający w Sosnowcu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?