ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przydałby się nam taki saka na skrzydełku
0
@VegetaPolska może przejrzysz na oczy i przestaniesz być kukoldem i kibicem realu
1
@FcPortoFan1999 w polin to by jeszcze wcześniej zaczęli
1
@Cule1234 katalonskie wsiury
0
Łks nosi buty na rzepy
3
Widzew robi frytki z cebuli
4
Se lecę w klapkach najka
3
@bartas97 mokembe myśli że psg przegra dwa pierwsze mecze i zmięknie, i tak pewnie będzie
1
@Malkey95 nie wprowadzaj w błąd
12
@Ali3231 czemu na zdjęciu jest vinicius
0
@JaroCoach for money
0
Oj już w 20 minucie meczu z getafe będzie płacz za bombelkiem
1
@Rastafarnianin mój prezydent
3
Dobrze że kibice łksu dzisiaj nie wchodzą na derby bo znowu by razem z lechem kiełbasę pokradli
0
Beznadziejny materiał futbolove o dembele
0
Oo Craig bellamy, naczelny biegacz
0
Roberto na trenera
1
https://fb.watch/mmiMKX299O/
Ładnie Buła wyjął
0
@A4ron robert to już ma problemy z moldawia
0
Co za typ.. szkoda że dźwięk przyspieszony
0
Ile jeszcze razy city poda im piłkę? Co tam buquets z stegen grają
0
Widzę że vini też się skusił na arabskie pieniądze
0
Sypie się kevinek
1
Co taki mały ten wynik w rogu
2
No to lecimy z nowym sezonem najlepszej ligi świata, miłej zabawy
0
@Szopenek grubo z nimi poleciałeś
1
Jeszcze nadziei narobili że Kane zostanie a tu z rana liść w pysk. Oby przestał strzelać u niemca.
0
Patrzcie jak się kopie słoiki
1
@talizmo legia to frajerzy już od lat, pośmiewisko w pucharach od czasu tego awansu do lm
4
Już marzyli o 3 drużynach w pucharach a tu cyk, będzie jeden rakow w lidze konferencji grający w Sosnowcu xd