3

Tylko legia może nas reprezentować w europejskich pucharach

2

@VegetaPolska to już powinien odejść

1

@Chucky najlepszy gra w szczecinie

4

@VegetaPolska możliwe że wskoczy za lewego

3

Kane proszę zostań

2

@Emhyr czym on gra, tymi paletkami z nivei co były w gratisie do kremów

0

@MOLESTA legia varszawa

2

Czas na trening i przy okazji odświeżyć płytkę Aviego

3

@P33ck fajna i przy kasie, vegeta próbuj

0

@tristan87 lloris to już ma chyba problemy z kanapy się podnieść

8

@macio_944 ach ta biedna Barcelona zawsze poszkodowana

0

Oby ten bolek de gea tam poszedł a nie navas

0

@TR3YWAY duży talent

2

@Deviler każdy chce robić biznesy z don kasjo

0

Spokojnie Lunin da radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@semafor zajebista transformacja koszulek

1

Ech i kane odchodzi, można z czystym sumieniem przestać oglądać te moje kurczaki

0

Żenada, bratanie się trupa z trupem

9

@AlexDark00 gdzie wady

1

Czekam na wiatr co rozgoni...

0

Klebaniuk wróci przed ósmą

1

Brawo pogoń, polska husaria w natarciu

0

Ten luz.. prawie jak Raphinha

https://vm.tiktok.com/ZGJgpxSwH/

4

@Popitek12 jak szukasz polki to mohamed

0

Xavi do niedzieli

0

Brawo aris jeszcze jeden

0

@abram3k będzie gotowy na fazę pucharową lm, tylko nas tam nie będzie xd

0

Postecoglu chyba się nie dogadał znowu z Generałem odnośnie tempa

26

Ja pierdole ten bolek przez 5 sezonów gola nie strzelił a nam dwie ładuje

1

Ten się już połamał xd gasze to w pizdu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?