ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tylko legia może nas reprezentować w europejskich pucharach
2
@VegetaPolska to już powinien odejść
1
@Chucky najlepszy gra w szczecinie
4
@VegetaPolska możliwe że wskoczy za lewego
3
Kane proszę zostań
2
@Emhyr czym on gra, tymi paletkami z nivei co były w gratisie do kremów
0
@MOLESTA legia varszawa
2
Czas na trening i przy okazji odświeżyć płytkę Aviego
3
@P33ck fajna i przy kasie, vegeta próbuj
0
@tristan87 lloris to już ma chyba problemy z kanapy się podnieść
8
@macio_944 ach ta biedna Barcelona zawsze poszkodowana
0
Oby ten bolek de gea tam poszedł a nie navas
0
@TR3YWAY duży talent
2
@Deviler każdy chce robić biznesy z don kasjo
0
Spokojnie Lunin da radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@semafor zajebista transformacja koszulek
1
Ech i kane odchodzi, można z czystym sumieniem przestać oglądać te moje kurczaki
0
Żenada, bratanie się trupa z trupem
9
@AlexDark00 gdzie wady
1
Czekam na wiatr co rozgoni...
0
Klebaniuk wróci przed ósmą
1
Brawo pogoń, polska husaria w natarciu
0
Ten luz.. prawie jak Raphinha
https://vm.tiktok.com/ZGJgpxSwH/
4
@Popitek12 jak szukasz polki to mohamed
0
Xavi do niedzieli
0
Brawo aris jeszcze jeden
0
@abram3k będzie gotowy na fazę pucharową lm, tylko nas tam nie będzie xd
0
Postecoglu chyba się nie dogadał znowu z Generałem odnośnie tempa
26
Ja pierdole ten bolek przez 5 sezonów gola nie strzelił a nam dwie ładuje
1
Ten się już połamał xd gasze to w pizdu