ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damianex10 przeczytane głosem prostego chłopaka z Dębicy
1
Kounde nie chce grać na po to teraz może oddychać spokojnie na ławce po przyjściu Cancelo
2
Ordobasy dziś robią legiunie
0
Zaskoczył mnie Raków gratulacje
2
@escarabajo klasyczek
1
@MesQueUnClub96 4 im wbiją
0
Lfc w drugiej połowie nie istnieje
1
Ciekawe jak tam nasza gwiazda boliłud holiłud, pewnie pracuje przy kolejnych filmach
0
Konkretnie Fati zapierdzielił, ale miejsca to mu zostawili jakby miał covida
5
Wy piłkarze to jesteście tak samo prawdomówni jak politycy
0
@barcelonaLM aktor nawet o polaczkach nie wspomniał w podziękowaniach ostatnich haha
1
@wojopancer aguero jaki ruby
0
@Compadre vidal na prawym skrzydełku za dembusia ;)
2
Pena-Roberto-Lenglet-Eric-Alonso i przed nimi Romeu, tak widzę naszą defensywe w meczu z Milanem
1
@CatalanDream to nie puć
0
@Criss18Barca najlepsze że alemany to w sumie jak dembele, też już walizę spakował ale coś nie pyklo i wrócił z podkulonym ogonem
5
@szkutnik91 dla barcy 120mln, dla reszty 18mln
0
@PatrychoO musi się skończyć chory system kretaczy z socios
2
@KrychaFCB gitara, polski piesek do nogi ukraińskiego pana :D
1
@Rastafarnianin temu Panu nie wierzę że mówi do mnie :D
0
Ciekawe jak tam nasz ambasador, widły już w poszły w ruch czy to jeszcze nie ten czas
1
@Limit_l3ss ale się złapali na wędkę
7
@gumaz iniesta znowu na skrzydle, tym razem na prawym
0
@FCB_dimiC ona nawet nie jest lepsza od ziomka z okręgówki
0
@KrychaFCB polska władza się po prostu wzoruje na barcelonie
0
Ponoć Barca będzie opłacać 50% kontraktu Bombla
0
@macio_944 konkretnie to rozegrał nasz zarząd szacun
0
Wow Exposito już w Interze strzela, a dla Jacka Magiery był za gruby
0
@kamiVeB ziomek to weź nie podpowiadaj im bo mogą to czytać ;)
0
@Bobo25 udawaj ukrainca, wtedy jakiś fajnopolak cię podrzuci