0

Spalony ewidentny

1

Czarne koszule coś nie dają rady haha

0

Spoko barca też by w tym szymkencie przegrała 1 0

1

Brawo Kazachowie, jeszcze 3 wrzućcie zelusiom

1

Teraz patrzę że w tych Ordabasach gra ten ziomek Islamczan, pamiętacie jak kręcił naszymi chłopakami w eliminacjach jak graliśmy w Kazachstanie na sztucznej

1

@barcelonaLM haha chłop z błyskawicą na profilowym nie mogę

1

@MESSIah16 araujo też chyba grał finał lm ;)

1

@FcPortoFan1999 realistą

17

@Medium niemożliwe, przecież to walczak idealny pod nasza pomoc

1

@escarabajo legia będzie musiała odrabiać na łazienkowskiej

3

@Albatros ci trzeci

0

Ciekawe czy Chechik jeszcze wróci do zawodu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Michael24 Kamil gała, mała ...

0

@SenoX odpowiedz sobie z kim można łatwiej kręcić kasą

1

@SenoX nie podłapią choćby ktoś dawał i 20mld bo gdyby ktoś wyłożył taką kasę ze swoich to patrzyłby na ręce tym katalonskim kretaczom

0

Maruderom już przeszły poranne humorki?

0

Xavi do grudnia

0

Arsenal jeszcze nie wie co ich czeka, maszyna Xaviego rozkręci się w tym sezonie od pierwszego sparingu

0

Bach bach bach potężny karabach polaczki znowu na kolanach

12

Słodkie pierdzenie dziennikarzyny o niczym

2

Dziadostwo.

1

@Uukasz_93 jeszcze jak na polecenie media katalonskie podkręciły że tworzy parę w gierkach z Araujo

1

Kolejne krętactwa pod parasolem mes que un club

4

@Pawci023x ta, do następnego chlania

0

Lapcio zrobił zizu zi zizu za z blondynami i się zgodził w euforii na ten zajebisty deal z juve

1

Diablo Włodarczyk w fame mma

2

Kompromitacja zarządu

0

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 potężny nosacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?