ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po co nam Mapembe skoro mamy lepszego Dembele
5
Deco na czarno robi
12
@karolszymek wyglądają jak karyny z uk
0
Dajcie tego z długimi włosami co kopał naszą panią
2
Ale piękna akcja i brama widzewa
1
GOOOOOL Puszcza
1
Konkretna ekipa z Niepołomic przyjechała
0
Komuchy z zabrza w łeb i humor gituwa
0
Ale się pary potworzyły w top10
1
Lando po zwycięstwo
0
Spodziewam się zajebistego wyścigu dziś
0
Oby jak najszybciej ten dziad z Portugalii odszedł a razem z nim podnóżek z podlasia. Czas na nowe rozdanie.
2
To co, czas na portugalczyka z lublina
0
@Jackazz nasi strzelają w klopie
1
@Sulimo podziękuj ładnie rządowi za kasę
0
Wracam właśnie z Kołobrzegu, moja polonia dala radę, fajna przygoda
0
Ci to zawsze dadzą powody żeby się z nich pośmiać
0
@tomek8756 do tego ci nieudacznicy się tylko nadają
0
@takisobiektos w tym ksenofobicznym kraju nic nie zdziwi
0
Fajne kwale były
43
@tomek8756 polki tym pomysłem dotarły do granic swojej kreatywności
0
@kamilop opaska doda Roberto skilla i wiary w siebie, jeszcze wygryzie Kundla
8
Na pewno jest motorem napędowym fcbarca.com
1
Wyrównana walka już skończcie że przekręt
0
@koziar przepraszam
3
Boras niezłą fokę wyrwał
3
@koziar zesra sie
0
Dobra dobra dobra znowu w łeb
1
Kto by pomyślał że ostatnia bramka mapembe dla psg będzie w sparingu z le havre
3
@KrychaFCB bo to pozer i lamus jak jego kumpel polak