ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czarni nas niszczą niestety
0
Bratan nieźle ma nogi rozbudowane xd
2
@IronSanHybrid niestety złomek win
8
Szeliga delikatnie al dente
0
Szeli z karabinem wszedł do oktagonu
0
Trochę mnie zawodzi ta walka, szybko się wypompowali
0
Tyburski strzela w powietrze jak paluch
0
Bezimienni Bezimienni Bytom
0
Świr jaki elokwentny
0
Dawać Wawrzyniaka jeszcze do klatki xd grajcie na Wawrzyniaka on jest cienki
6
Darek leży jak chrabąszcz
0
Weterani polskiego mma
1
Niezły meczyk w Lublinie
2
Dziadek Pekhart chyba pójdzie po króla strzelców znowu
1
@RosjaninBut no ale to Paweł zawsze walczył, jego brat, Piotr dopiero drugi raz w karierze walczy
1
@RosjaninBut ale to nie ten tyburski
0
Tylko Matiego nie obrażajcie bo jego syn może to czytać
1
Sasza ma tyle energii że przydałby się rodakom na froncie
0
Stara krętaczka z turynu niech spada
0
Casemiro mordę wsadził chyba w gniazdo os
0
"Nie jesteśmy w pakiecie"
9
Noszenie herbu każdego klubu który Ci płaci grube siano tego wymaga
0
Dokładnie o tym był ten post który zniknął w minutę :D
0
@IronSanHybrid mam nadzieję że ktoś ogarnie ksw tak żeby dalej mogła być jedna gala w miesiącu
3
@Bartek_VEB jan***a skończ już
2
Nogi elegancko zrobione w drodze na siłkę dzięki noszeniu olbrzymiej góry i można lecieć plecki biceps na treningu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@slayer a kogo to interesuje?
4
Tylko wiecie że felix nie będzie cichutko siedział na ławie jak ferran? Będą kwasy szybko z nim, gość ma problemy z emocjami jak Feio
2
Cały ten system z socios jest chory, idealny pod kręcenie lodów
1
Nowy szef środka pola (: real ma bellinghama a my romeu