0

Czarni nas niszczą niestety

0

Bratan nieźle ma nogi rozbudowane xd

2

@IronSanHybrid niestety złomek win

8

Szeliga delikatnie al dente

0

Szeli z karabinem wszedł do oktagonu

0

Trochę mnie zawodzi ta walka, szybko się wypompowali

0

Tyburski strzela w powietrze jak paluch

0

Bezimienni Bezimienni Bytom

0

Świr jaki elokwentny

0

Dawać Wawrzyniaka jeszcze do klatki xd grajcie na Wawrzyniaka on jest cienki

6

Darek leży jak chrabąszcz

0

Weterani polskiego mma

1

Niezły meczyk w Lublinie

2

Dziadek Pekhart chyba pójdzie po króla strzelców znowu

1

@RosjaninBut no ale to Paweł zawsze walczył, jego brat, Piotr dopiero drugi raz w karierze walczy

1

@RosjaninBut ale to nie ten tyburski

0

Tylko Matiego nie obrażajcie bo jego syn może to czytać

1

Sasza ma tyle energii że przydałby się rodakom na froncie

0

Stara krętaczka z turynu niech spada

0

Casemiro mordę wsadził chyba w gniazdo os

0

"Nie jesteśmy w pakiecie"

9

Noszenie herbu każdego klubu który Ci płaci grube siano tego wymaga

0

Dokładnie o tym był ten post który zniknął w minutę :D

0

@IronSanHybrid mam nadzieję że ktoś ogarnie ksw tak żeby dalej mogła być jedna gala w miesiącu

3

@Bartek_VEB jan***a skończ już

2

Nogi elegancko zrobione w drodze na siłkę dzięki noszeniu olbrzymiej góry i można lecieć plecki biceps na treningu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@slayer a kogo to interesuje?

4

Tylko wiecie że felix nie będzie cichutko siedział na ławie jak ferran? Będą kwasy szybko z nim, gość ma problemy z emocjami jak Feio

2

Cały ten system z socios jest chory, idealny pod kręcenie lodów

1

Nowy szef środka pola (: real ma bellinghama a my romeu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?