ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 ciekawe spostrzeżenia
5
Tamtaramtamramtam
0
Czemu oni tańczą na herbatnikach bonitkach
0
Na mecze wisly w 1 lidze więcej ludzi chodzi niż dzisiaj jest na tym otwarciu
1
Dla sandry głowa prawie spadła
0
Krakusek i Sandra boża
1
Myślałem że Kimicia Alemany ogarnia
0
Czuje ze to będzie kolejna kopalnia memow po meczu legii w szymkent xd
9
Dzieci ze szkoły w East Sussex otrzymały reprymendę za odmowę akceptacji decyzji kolegi z klasy o samoidentyfikowaniu się jako kot – pisze "Daily Telegraph".
0
Już po dziesiątej a Santos dalej na stanowisku, panie Kulesza czas na męską decyzję, Marco Papszuno nie będzie czekał wiecznie (:
0
W Hiszpanii jak w lesie
0
Nasi w żałobie po Majorze
0
@PatrychoO ta twoja polaczku xd
0
Co wydarzyło się w kiszyniowie zostaje w kiszyniowie
7
Milik zamyka mordy xd
4
Jak widzę ta transmisję to mi się przypominają nasze ciężkie boje na szcztucznej murawie w Kazachstanie xd
1
O zajebisty pomysł, może by się udało drugie miejsce zdobyć
0
Fajnie rakow trafił, tak czułem że będzie flora
1
Trzeba szanować ludzi, którzy są zmęczeni życiem.. żegnaj Wojtek, niech Ci nitro wieczne będzie.
0
Ale high kick poszedł xd
1
To kurtła dał popis swoim zachowaniem
0
W Paryżu to jest atmosfera a nie jak na tym kurniku januszowym w wawie
1
@czarnatom zabolało
14
@draxidox pamiętam jak wtedy się nakręciłem że zagramy coś fajnego na tym mundialu a tu po pierwszym meczu już było po wszystkim xd
0
Ale odjebal russel
0
Brawo niemcy, niedługo koniec żebraków z kielc
0
Dawać magdeburg robicie to
1
@LioMessi10 Eurosport
3
Wichniarek komentuje ręczną xd
0
Magdeburg dziś bierze lm