1

@Sysia11 ciekawe spostrzeżenia

5

Tamtaramtamramtam

0

Czemu oni tańczą na herbatnikach bonitkach

0

Na mecze wisly w 1 lidze więcej ludzi chodzi niż dzisiaj jest na tym otwarciu

1

Dla sandry głowa prawie spadła

0

Krakusek i Sandra boża

1

Myślałem że Kimicia Alemany ogarnia

0

Czuje ze to będzie kolejna kopalnia memow po meczu legii w szymkent xd

9

Dzieci ze szkoły w East Sussex otrzymały reprymendę za odmowę akceptacji decyzji kolegi z klasy o samoidentyfikowaniu się jako kot – pisze "Daily Telegraph".

0

Już po dziesiątej a Santos dalej na stanowisku, panie Kulesza czas na męską decyzję, Marco Papszuno nie będzie czekał wiecznie (:

0

W Hiszpanii jak w lesie

0

Nasi w żałobie po Majorze

0

@PatrychoO ta twoja polaczku xd

0

Co wydarzyło się w kiszyniowie zostaje w kiszyniowie

7

Milik zamyka mordy xd

4

Jak widzę ta transmisję to mi się przypominają nasze ciężkie boje na szcztucznej murawie w Kazachstanie xd

1

O zajebisty pomysł, może by się udało drugie miejsce zdobyć

0

Fajnie rakow trafił, tak czułem że będzie flora

1

Trzeba szanować ludzi, którzy są zmęczeni życiem.. żegnaj Wojtek, niech Ci nitro wieczne będzie.

0

Ale high kick poszedł xd

1

To kurtła dał popis swoim zachowaniem

0

W Paryżu to jest atmosfera a nie jak na tym kurniku januszowym w wawie

1

@czarnatom zabolało

14

@draxidox pamiętam jak wtedy się nakręciłem że zagramy coś fajnego na tym mundialu a tu po pierwszym meczu już było po wszystkim xd

0

Ale odjebal russel

0

Brawo niemcy, niedługo koniec żebraków z kielc

0

Dawać magdeburg robicie to

1

@LioMessi10 Eurosport

3

Wichniarek komentuje ręczną xd

0

Magdeburg dziś bierze lm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?