1

Eleganckie lapidarium mają w tej warszawce

1

Brawo Roma.

0

A wystarczyło im nie kroić tych flag

0

@Kinginiesta nie ma

2

@matirix20 Frankiem kessiem ofc

0

Jak to, przecież bez messiego to można zamknąć ten klub

0

Piękne porażki, skąd my to znamy

0

Czekałem na komentarze nt powołań od Januszy i Grażyn na Łączy nas piłka i jak zwykle się nie zawiodłem :D

4

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji się nie zatrzymuje. Tym razem resort umieścił na czarnej liście Aleksandra Hleba, byłego piłkarza FC Barcelony i Arsenalu. Uznano, że 42-latek ma bliskie powiązania z Aleksandrem Łukaszenką. "Z informacji posiadanych przez ABW wynika, że wjazd i pobyt obywatela Białorusi stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa"

1

Mogliby smietane przy okazji wywieźć do ojczyzny

0



Stoimy pod żabką i to jest możliwe

0

Jo tu niy rzygoł

0

Na razie emocje w derbach Sevilli jak w meczu Podbeskidzia z łęczną

1

Doliczają jak na mundialu

0

Gooool napoli 3 1

0

Co za brama napoli

0

Zenujacy poziom tego augsburga tak swoją drogą

2

Ale Ale Ale tego już się nie da spieprzyć

3

Wisła Płock w ręcznej to też zawsze się zesra metr przed kiblem jak mają szansę na tego mistrza

0

Ale brzydkie te szwaby na trybunach

0

No Borussia, łatwiej już nie będzie

0

Barlinki jaka agresywna oprawa

1

Ciekawe czy Orlen dziś zdetronizuje w końcu Barlinek i zostaną mistrzami w ręcznej

2

@Medium ale wiesz ze alkus już nie gra tam ze dwa lata

0

"Ofiary rosyjskiego pocisku" i zdjęcie kurczaka pieczonego xd reklamy na tej stronie to inny wymiar

3

Spoko film na tvn7 leci

2

Bandura prowadzi doping na młynie dziecięcym xd

1

Ładnie Kwiecińskiego przekręcili xd

3

Współczuję tym co oglądają xavismo xd

2

W ekstraklasie ostatnio co kolejkę ładują zza połowy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?