ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eleganckie lapidarium mają w tej warszawce
1
Brawo Roma.
0
A wystarczyło im nie kroić tych flag
0
@Kinginiesta nie ma
2
@matirix20 Frankiem kessiem ofc
0
Jak to, przecież bez messiego to można zamknąć ten klub
0
Piękne porażki, skąd my to znamy
0
Czekałem na komentarze nt powołań od Januszy i Grażyn na Łączy nas piłka i jak zwykle się nie zawiodłem :D
4
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji się nie zatrzymuje. Tym razem resort umieścił na czarnej liście Aleksandra Hleba, byłego piłkarza FC Barcelony i Arsenalu. Uznano, że 42-latek ma bliskie powiązania z Aleksandrem Łukaszenką. "Z informacji posiadanych przez ABW wynika, że wjazd i pobyt obywatela Białorusi stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa"
1
Mogliby smietane przy okazji wywieźć do ojczyzny
0
Stoimy pod żabką i to jest możliwe
0
Jo tu niy rzygoł
0
Na razie emocje w derbach Sevilli jak w meczu Podbeskidzia z łęczną
1
Doliczają jak na mundialu
0
Gooool napoli 3 1
0
Co za brama napoli
0
Zenujacy poziom tego augsburga tak swoją drogą
2
Ale Ale Ale tego już się nie da spieprzyć
3
Wisła Płock w ręcznej to też zawsze się zesra metr przed kiblem jak mają szansę na tego mistrza
0
Ale brzydkie te szwaby na trybunach
0
No Borussia, łatwiej już nie będzie
0
Barlinki jaka agresywna oprawa
1
Ciekawe czy Orlen dziś zdetronizuje w końcu Barlinek i zostaną mistrzami w ręcznej
2
@Medium ale wiesz ze alkus już nie gra tam ze dwa lata
0
"Ofiary rosyjskiego pocisku" i zdjęcie kurczaka pieczonego xd reklamy na tej stronie to inny wymiar
3
Spoko film na tvn7 leci
2
Bandura prowadzi doping na młynie dziecięcym xd
1
Ładnie Kwiecińskiego przekręcili xd
3
Współczuję tym co oglądają xavismo xd
2
W ekstraklasie ostatnio co kolejkę ładują zza połowy xd