ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SkilledHydra16 no i wiklacz odpadł
1
Ten dziadek z tyłu xd
0
@VegetaPolska ja o 4
0
Mario lubi łapać i rzucać
23
Jutro o 5 mario wstaje
0
Mariusz już czas na emeryturę
2
Brawo szpila.
0
@Miszak chłopaków teczowego rafała?
0
Zawodzi na razie Pawlak
1
A ponoć ksw miało być antykibolskie, widać dla czaskoskich są wyjątki
0
Porobił go jak dziecko
1
Booyka booyka :D
0
Legionista wciry
0
Ale go trafił materla xd
3
@Kapitan hawk bez kitu chłop chyba szolą dopiero jedzie z dołu jak on ma skwar
3
@Antajbandaj ta skwar 17 stopni, ty chyba na innym slasku mieszkasz
0
@masq nie zbyt wolno tylko w ogóle, oni są gorsi niż poloki na zachodzie
0
@verdant szkoda, ktoś inny będzie musiał pokonać świątenko
3
Jutro skala jadu i nienawiści w tolerancyjnych wyjdzie poza skalę hehe jeden już się zaplul
1
@FcPortoFan1999 wczoraj trochę pochlalismy bo chłop też z Bytomia, mógł być niedysponowany delikatnie bo przed 5 wracaliśmy do domu
0
@FcPortoFan1999 to nie zjazd tylko awans
0
@IronSanHybrid ponoć jakieś kłopoty miał przy zbijaniu
0
Dziś Colosseum, szkoda że wiklacz wypadł z karty
0
Komentarz usunięty
3
@IronSanHybrid a wszystkie tytuły powinny być przypisane Barcy
1
@IronSanHybrid minęło 21 lat i nic się nie zmieniło
0
https://vm.tiktok.com/ZGJxa6BSD/
Ile jeszcze razy ten dziadzia się wywróci
1
Hamburgery bardzo nie chcą sobie dać szans w rewanżu:D
7
Marciniak 4 czerwca pójdzie na marsz króla europy i będzie rozgrzeszony
1
Zawiadomienie na Marciniaka ponoć zostało wysłane z Biura Interwencji Obywatelskich, Białystok ul. Szkolna 17