0

@SkilledHydra16 no i wiklacz odpadł

1

Ten dziadek z tyłu xd

0

@VegetaPolska ja o 4

0

Mario lubi łapać i rzucać

23

Jutro o 5 mario wstaje

0

Mariusz już czas na emeryturę

2

Brawo szpila.

0

@Miszak chłopaków teczowego rafała?

0

Zawodzi na razie Pawlak

1

A ponoć ksw miało być antykibolskie, widać dla czaskoskich są wyjątki

0

Porobił go jak dziecko

1

Booyka booyka :D

0

Legionista wciry

0

Ale go trafił materla xd

3

@Kapitan hawk bez kitu chłop chyba szolą dopiero jedzie z dołu jak on ma skwar

3

@Antajbandaj ta skwar 17 stopni, ty chyba na innym slasku mieszkasz

0

@masq nie zbyt wolno tylko w ogóle, oni są gorsi niż poloki na zachodzie

0

@verdant szkoda, ktoś inny będzie musiał pokonać świątenko

3

Jutro skala jadu i nienawiści w tolerancyjnych wyjdzie poza skalę hehe jeden już się zaplul

1

@FcPortoFan1999 wczoraj trochę pochlalismy bo chłop też z Bytomia, mógł być niedysponowany delikatnie bo przed 5 wracaliśmy do domu

0

@FcPortoFan1999 to nie zjazd tylko awans

0

@IronSanHybrid ponoć jakieś kłopoty miał przy zbijaniu

0

Dziś Colosseum, szkoda że wiklacz wypadł z karty

0

Komentarz usunięty

3

@IronSanHybrid a wszystkie tytuły powinny być przypisane Barcy

1

@IronSanHybrid minęło 21 lat i nic się nie zmieniło

0

https://vm.tiktok.com/ZGJxa6BSD/

Ile jeszcze razy ten dziadzia się wywróci

1

Hamburgery bardzo nie chcą sobie dać szans w rewanżu:D

7

Marciniak 4 czerwca pójdzie na marsz króla europy i będzie rozgrzeszony

1

Zawiadomienie na Marciniaka ponoć zostało wysłane z Biura Interwencji Obywatelskich, Białystok ul. Szkolna 17

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?