0

@Ukasz ta pakuje, arbajt do torby

0

@Nazio87 naziol naucz się wklejać

1

@Harnas2 od lat wstyd się utożsamiać z tym klubem, nikt go już nie szanuje

0

Informacje na temat tych planów pojawiają się na rosyjskich kanałach na Telegramie. W opinii dziennikarza Rosja w ten sposób chce zemścić się na Polsce za zmianę nazwy Kaliningradu na Królewiec. Jakie "kroki odwetowe" ma planować Moskwa?

Jak przekazał Wypartowicz, Rosja może zdecydować się więc na to, by Wrocław był nazywany Breslau, Gdańsk - Danzig, Szczecin - Stettin, Warszawa - Warschau, Kraków - Krakau, Legnica - Liegnitz, a Gdynię przemianować na Gdingen.

2

Arab niezły upadek zaliczył, od ulubieńca kibiców na fame do nokautowania żuli z gitarą na ulicy.

0

Konkretne marki w przyszłym sezonie w 1 lidze jak na polskie warunki, parę meczów się obskoczy na Śląsku

4

Haha łysy co zrobil

0

Nieciecza teraz musi kamień ugotować żeby to wyciągnąć

0

Goooool co za emocje

0

@Herato na 1 nieciecza

1

Ale ogień w sektorze puszczy

0

GOOOOL nieciecza

0

Dziś oldskulowo z nudów można cafe futbol obejrzeć

0

Ale rezerwy Serbii zbiły siatkarzy

0

Fc congratulations xd

0

Klasyka city, oni nie mają mentalu żeby wygrać lm

1

Dawaj mucha robisz ją

3

Ostatnio poziom tłumaczenia tych newsów jest dramatyczny

3

Cypis i mokra jolanta, cóż to był za duet

0

Dzisiaj za city żeby dupy pękły polaczkom na społecznościowych

1

@Kessie też byś pasował

0

@Sulimo no może i głupota, bym nawet rzekł katalonskie piłkarskie bagienko

1

@Sulimo laporta też tak robił tylko z wyjściem z grupy lm np

1

Kimicz wilkomen tu barka danza kuduro remix 2023

0

Pdw dani.

0

I jak tam magik alcaraz

1

Fujary z madrytu wara od Kanea :(

1

Ale by człowiek obejrzał takie xavismo na Mallorce

4

Cwiakala to tam miał chyba majtki mokre jak kręcił ten film o Bellinghamie

0

Oho, neymar wleciał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?