ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Stracił niepotrzebnie cały sezon
0
Ale tam musi potem jechać nad Tallinem
0
Poziom klubów piłkarskich z krajów bałtyckich jest żenujący.
1
@jaras121 taki bebzon to lata ciężkiej pracy
2
Wczoraj na Rodos chodziłem ulicą imienia tego ziomka Papanikolau, to musi być niezły kozak
3
Szybko zamknijcie go gdzieś w kiblu
0
Dziadek Kosta się dzisiaj pobawi
3
Tallin dziś nie zaśnie
0
A dobra, jak romeo mówi że zostaną zarejestrowani to można być spokojnym.
0
Ale ta Bletka ma konkretną szczękę, szkoda że nie spróbowała sił w boksie
0
Brawo Ferrari haha
8
Gość ma 19 lat i nawet nie wie czy idzie do pierwszej drużyny czy do rezerw xd
0
https://vm.tiktok.com/ZGJ4YAh5L/
Szwecja
0
@Survier to chyba jedna z reptilianek
0
@TheNekro94 przeceniłem ich
4
@Survier ponoć polacy tam pojechali i stawiali za półdarmo
2
@Salchent śp Wojtek z twojego avatara coś o tym wiedział
2
@Kessie jak najciaśniejsza żeby podkreślić dorodny bebech
5
@Luciano99 da radę zrobić
9
Muza do bicia żony i lecimy z sobotnim treningiem
0
A na zdjęciu jakiś pływak boży
26
Brakuje już człowiekowi tej gry barcy na 1 0
0
Dawać tego peszke jeszcze na skrzydełko do nas
1
Ferran odpalił beast mode na ig (:
2
Piękny bezchmurny wieczór
2
@626 taki mem przez tą jego okrąglutką buźkę
7
@karolszymek po prostu w rzeczywistości brakowałoby wielu osobom języka w gębie
1
@Emhyr on ma specyficzny plan żeby żołądek rozbudować konkretnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Przecież wysłali dokumenty, słownie xd