11

Stracił niepotrzebnie cały sezon

0

Ale tam musi potem jechać nad Tallinem

0

Poziom klubów piłkarskich z krajów bałtyckich jest żenujący.

1

@jaras121 taki bebzon to lata ciężkiej pracy

2

Wczoraj na Rodos chodziłem ulicą imienia tego ziomka Papanikolau, to musi być niezły kozak

3

Szybko zamknijcie go gdzieś w kiblu

0

Dziadek Kosta się dzisiaj pobawi

3

Tallin dziś nie zaśnie

0

A dobra, jak romeo mówi że zostaną zarejestrowani to można być spokojnym.

0

Ale ta Bletka ma konkretną szczękę, szkoda że nie spróbowała sił w boksie

0

Brawo Ferrari haha

8

Gość ma 19 lat i nawet nie wie czy idzie do pierwszej drużyny czy do rezerw xd

0

0

@Survier to chyba jedna z reptilianek

0

@TheNekro94 przeceniłem ich

4

@Survier ponoć polacy tam pojechali i stawiali za półdarmo

2

@Salchent śp Wojtek z twojego avatara coś o tym wiedział

2

@Kessie jak najciaśniejsza żeby podkreślić dorodny bebech

5

@Luciano99 da radę zrobić

9

Muza do bicia żony i lecimy z sobotnim treningiem

0

A na zdjęciu jakiś pływak boży

26

Brakuje już człowiekowi tej gry barcy na 1 0

0

Dawać tego peszke jeszcze na skrzydełko do nas

1

Ferran odpalił beast mode na ig (:

2

Piękny bezchmurny wieczór

2

@626 taki mem przez tą jego okrąglutką buźkę

7

@karolszymek po prostu w rzeczywistości brakowałoby wielu osobom języka w gębie

1

@Emhyr on ma specyficzny plan żeby żołądek rozbudować konkretnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Przecież wysłali dokumenty, słownie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?