ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedźcie chłopaki, nie zmuszajcie do oglądania Jagi z puszczą
2
To co, przekładamy bo pada
1
Elegancka transmisja z TDP xd super pogoda polska
0
Proszę niech warta spadnie w tym sezonie
1
@budel17 już przewidziałem przyszłość 20 minut temu, chłop ciągle błędy robi
0
@Emhyr męczennik boży jak kononowicz. Podlasie vibe
3
Kubica by pokazał tym lamusom jak się jezdzi w deszczu. Robert kochamy cię i twoje hot dogi z Orlenu.
23
@gumaz co za różnica w jakiej pozycji się masturbujesz
2
Pan Patryk pojechał na biwak
0
@IronSanHybrid friday arena
0
@VegetaPolska prawie
1
To co, niedługo moskal zwolniony, a za rok znowu wróci zrobić awans z lksem xd
1
@Emhyr czuć już tam wschód pełną gębą
2
Nie walcie w ciula
2
@Xpert77 przynajmniej coś by się działo zanim by wskoczył na lidera ;)
1
@Tomo1989 ciekawe co bije bo góra konkret
1
Aj tak blisko żeby wyleciał
1
@Czajka90 zapomniałeś jeszcze o walkerze
0
@Medium właśnie chciałbym żeby lfc znowu zagrał fajny sezon ale nie wiem czy nie ma tam już wypalenia kloppowego
0
Ale city się osłabia w tym okienku, coś czuję że arsenal zrobi tego mistrza
1
Piękna brameczka
0
Szymczak kot.
6
Tak się gra warszawioki
0
@Kidd @HighestInTheRoom w ekstazie
2
Zapomniałem że pogoń też gra w pucharach
2
Sousa strata za stratą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Medium jej syn może to czytać
2
Ale akcja piękna
1
Nawet tam ich sędziowie ciągną za uszy