1

Jedźcie chłopaki, nie zmuszajcie do oglądania Jagi z puszczą

2

To co, przekładamy bo pada

1

Elegancka transmisja z TDP xd super pogoda polska

0

Proszę niech warta spadnie w tym sezonie

1

@budel17 już przewidziałem przyszłość 20 minut temu, chłop ciągle błędy robi

0

@Emhyr męczennik boży jak kononowicz. Podlasie vibe

3

Kubica by pokazał tym lamusom jak się jezdzi w deszczu. Robert kochamy cię i twoje hot dogi z Orlenu.

23

@gumaz co za różnica w jakiej pozycji się masturbujesz

2

Pan Patryk pojechał na biwak

0

@IronSanHybrid friday arena

0

@VegetaPolska prawie

1

To co, niedługo moskal zwolniony, a za rok znowu wróci zrobić awans z lksem xd

1

@Emhyr czuć już tam wschód pełną gębą

2

Nie walcie w ciula

2

@Xpert77 przynajmniej coś by się działo zanim by wskoczył na lidera ;)

1

@Tomo1989 ciekawe co bije bo góra konkret

1

Aj tak blisko żeby wyleciał

1

@Czajka90 zapomniałeś jeszcze o walkerze

0

@Medium właśnie chciałbym żeby lfc znowu zagrał fajny sezon ale nie wiem czy nie ma tam już wypalenia kloppowego

0

Ale city się osłabia w tym okienku, coś czuję że arsenal zrobi tego mistrza

1

Piękna brameczka

0

Szymczak kot.

6

Tak się gra warszawioki

0

2

Zapomniałem że pogoń też gra w pucharach

2

Sousa strata za stratą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Medium jej syn może to czytać

2

Ale akcja piękna

1

Nawet tam ich sędziowie ciągną za uszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?