ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Grabara do juve na zmiennika Wojtka, a za rok zmiana pokolenia w bramce, tak to widzę
3
@Hadim wojsko polskie to zawsze była parodia, przecież ci chłopcy nie mają pojęcia co robić gdyby np faktycznie z Białorusi wjechali czołgami itp, większość by zginęła albo uciekła
2
@tristan87 wyniki się skończyły kiedy peszko kontuzji doznał
9
@mekston konkretna historia pojedynków
6
@Rust_Cohle ważne że wstał rano, na tym polega odpowiedzialność
1
@Emhyr był taki mecz w którym luuk walił przewrotki jedna za drugą i raz nawet w poprzeczkę trafił, odpalił wtedy goat mod
0
Ale hajto dostanie dziś w pape od Bartmana, wejdzie w niego duch starej baby z przejścia dla pieszych.
3
Piękny strzał Dankowskiego XD
3
@Criss18Barca jakby grał w barcy to rozwiązaliby z nim kontrakt i poszedłby za free
2
@Bocheno1 pewnie jest na grupce aborcja bez granic
1
@ZwyklyKibicBarcy04 kiedyś na barcatv chyba był
3
Łks nawet na pierwszy mecz na nowym stadionie w ekstraklasie nie potrafi zapełnić stadionu xd daleko im do widzewa
1
Kompletna dominancja babyjagi w drugiej połowie i kolejna porażka widzewa
2
Widzew na kolanach
0
Pululu i gol dla jagi
1
Ale luta terpiłowskiego
2
@PietrasCoelho mam nadzieję że to żart
0
https://vm.tiktok.com/ZGJbEp4Yu/
Oj już nie mogę się doczekać
0
Oho, ruszyła sprzedaż biletów na mecz polska - Mołdawia, muszę tam być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Coutinho007 fati mu bramkę ukradł
0
Dobre jaja z tym kessiem
1
XDD to jest jakiś hit, w południe będzie info ze idzie za free
0
Paprykarze w formie
1
Ale tych azerskich ciuli boli dupa, straszne wieśniaki mentalne
1
@bartas97 wspaniale to były meczyki ehh
0
@lucas/catalan Porsche Hugo Boss Orlen Enea SA team
1
Kto pamięta czasy jak transfery.info były rzetelnym źródłem informacji
3
@Faro to chyba u białych kitli z choroszczy słyszałeś
1
Już się nie mogę doczekać meczu z Getafe Bordalasa, ależ to będzie spektakl
0
Myślę że przy tych nowych przepisach to lewy może się zakręcić koło 40 bramek w samej lidze ( ͡° ͜ʖ ͡°)