5

Ciśnienie skoczyło dla Ronalda

3

@Kgorecki2500 jarek przyszedł z żoną?

0

Kumanizm w akcji

2

Winicjusz jest rasistą

0

Będzie się działo jak los da i w przyszłym roku sevilla zagra w finale we Wrocławiu xd

0

Brawo barlinek łomza

0

Rozwiązać ich i znajdzie się kasa na transfery

0

Miłego wieczoru życzę wszystkim

0

Goool Bułgaria wyrównuje

0

Miłej soboty życzę

3

Ja pierdole te statystyki niczym Celtic Barca xd Michniewicz więcej do przodu grał

0

Żydek już tam karnego szukał

3

Dawać niemcy, dziś wygrana, w wyborach platforma i mamy dublet

0

0

Pikniki się jeszcze nie zebrali z zarzyganych kibli

0

Czemu tam wisi flaga gornika skoro jest zakaz? Komunisci z zabrza mogą więcej

2

Bednarek eleganckie wejście w drugiej minucie xd

1

Tymczasem Słoweńcy

1

No to udeżamy na nich od początku ożełki białe

1

Ciekawe czy kanar Błaszczykowski dotrwa do tej 16 minuty

3

@Tomo1989 o, to tylko trzydziesty układ od początku wojny losowych państw które mają rzekomo gwarantować bezpieczeństwo upa xd trzeba się załamać teraz

1

Stopa cukrzycowa dla koniowała się robi się. Więcej mleczka dla jego.

1

@matirix20 przez chwilę miałem laga i myślę jakim cudem on tyle bramek załadował xd

0

Fajna fota Ansu w tej oldskulowej koszulce, mógłby robić drill z tym sygnetem i łańcuszkami

3

Ćwiąkała z żoną vs UrbanLFC w walce wieczoru pierwszej gali clout mma

0

@bartekvisca ostatnio byłem bo chciałem poziom teścia zbadać to stara rura rzekła że po co mi to, przecież jestem taki młody xd

0

W polskojęzycznych serwisach sportowych jakby nie napisali dziennie kilku nieprzychylnych Sabalance artykułów to by byli chorzy

55

5 rano, czas się ogarniać i kolejny dzień gotować swój kamień

1

Daj daj daj daj, komisjo europejska polszy karę daj, chcemy dalej wysyłać syfiaste zboże poliniakom

2

@AFA90 zostaw se go na zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?