ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ciśnienie skoczyło dla Ronalda
3
@Kgorecki2500 jarek przyszedł z żoną?
0
Kumanizm w akcji
2
Winicjusz jest rasistą
0
Będzie się działo jak los da i w przyszłym roku sevilla zagra w finale we Wrocławiu xd
0
Brawo barlinek łomza
0
Rozwiązać ich i znajdzie się kasa na transfery
0
Miłego wieczoru życzę wszystkim
0
Goool Bułgaria wyrównuje
0
Miłej soboty życzę
3
Ja pierdole te statystyki niczym Celtic Barca xd Michniewicz więcej do przodu grał
0
Żydek już tam karnego szukał
3
Dawać niemcy, dziś wygrana, w wyborach platforma i mamy dublet
0
@Danny Gaucho dobre
0
Pikniki się jeszcze nie zebrali z zarzyganych kibli
0
Czemu tam wisi flaga gornika skoro jest zakaz? Komunisci z zabrza mogą więcej
2
Bednarek eleganckie wejście w drugiej minucie xd
1
Tymczasem Słoweńcy
1
No to udeżamy na nich od początku ożełki białe
1
Ciekawe czy kanar Błaszczykowski dotrwa do tej 16 minuty
3
@Tomo1989 o, to tylko trzydziesty układ od początku wojny losowych państw które mają rzekomo gwarantować bezpieczeństwo upa xd trzeba się załamać teraz
1
Stopa cukrzycowa dla koniowała się robi się. Więcej mleczka dla jego.
1
@matirix20 przez chwilę miałem laga i myślę jakim cudem on tyle bramek załadował xd
0
Fajna fota Ansu w tej oldskulowej koszulce, mógłby robić drill z tym sygnetem i łańcuszkami
3
Ćwiąkała z żoną vs UrbanLFC w walce wieczoru pierwszej gali clout mma
0
@bartekvisca ostatnio byłem bo chciałem poziom teścia zbadać to stara rura rzekła że po co mi to, przecież jestem taki młody xd
0
W polskojęzycznych serwisach sportowych jakby nie napisali dziennie kilku nieprzychylnych Sabalance artykułów to by byli chorzy
55
5 rano, czas się ogarniać i kolejny dzień gotować swój kamień
1
Daj daj daj daj, komisjo europejska polszy karę daj, chcemy dalej wysyłać syfiaste zboże poliniakom
2
@AFA90 zostaw se go na zawsze