ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Smutny rummenige i hoenes=jedna uratowana panda
1
Chłop nawet Mane z ławki nie wpuści xd
3
Lepiej żeby ten bajern był mistrzem, bo znowu nam wklepia w grupie
3
Mes que un club znowu wjechał na pełnej z tymi podziękowaniami xd
1
@Przemek2323 najlepsza demokracja była w czasach pandemii
1
Jak można kibicować tym komuchom z zabrza masakra. Nawet barwy mają ruskie.
1
W Białymstoku chyba bilety za darmo rozdawali
7
Za jakie grzechy musiałem zostać fanem Tottkow ech
1
Peterborough ma zdecydowanie DNA Barcelony
0
Nieźle się rozstrzelali dziś w tych półfinałach..
0
Kiedyś to było
1
No brawo Barlinek, myślę że 3 miejsce uda się ogarnąć
0
@betonito no ta, chińska brudna kasa lepsza niż arabska
4
Vive idzie po F4
2
@VegetaPolska te niepowodzenia z kobietami wypłukały cię z emocji
3
Co za beznadziejna obrona w rewanżu z interem..
0
Komentarz usunięty
2
Można sezon uznać za udany hehe
0
Od wyniku tego meczu zależy czy będą ciekawostki z rana od Amica Pralka
1
I cyk stawiamy na awans realu żeby czasem do głowy im nie przyszło się obudzić :)
1
Tu się jeszcze będą cuda działy
3
Wystarczyło stówę poświęcić i już real zapomnial jak się gra xd
0
@Survier pewnie wina pisu, ewentualnie tuska
3
Rura zmiękła, Barcelony się nie zostawia
9
@AmigoBlancos ale po co nam to piszesz
15
Mamy środę, 7 rano, a real Madryt nadal nie rozmawia o sędziach.
2
Ale city ma posiadanie i więcej podań to jak może przegrywać (:
0
Mahrez i alvarez po przerwie to może coś z tego będzie
0
Już się nie mogę doczekać aż 37 letni modrić się odpali na półfinał i zalatwi solo całą pomoc city
0
Ciekawe co Ederson dziś ostawi