2

Smutny rummenige i hoenes=jedna uratowana panda

1

Chłop nawet Mane z ławki nie wpuści xd

3

Lepiej żeby ten bajern był mistrzem, bo znowu nam wklepia w grupie

3

Mes que un club znowu wjechał na pełnej z tymi podziękowaniami xd

1

@Przemek2323 najlepsza demokracja była w czasach pandemii

1

Jak można kibicować tym komuchom z zabrza masakra. Nawet barwy mają ruskie.

1

W Białymstoku chyba bilety za darmo rozdawali

7

Za jakie grzechy musiałem zostać fanem Tottkow ech

1

Peterborough ma zdecydowanie DNA Barcelony

0

Nieźle się rozstrzelali dziś w tych półfinałach..

0



Kiedyś to było

1

No brawo Barlinek, myślę że 3 miejsce uda się ogarnąć

0

@betonito no ta, chińska brudna kasa lepsza niż arabska

4

Vive idzie po F4

2

@VegetaPolska te niepowodzenia z kobietami wypłukały cię z emocji

3

Co za beznadziejna obrona w rewanżu z interem..

0

Komentarz usunięty

2

Można sezon uznać za udany hehe

0

Od wyniku tego meczu zależy czy będą ciekawostki z rana od Amica Pralka

1

I cyk stawiamy na awans realu żeby czasem do głowy im nie przyszło się obudzić :)

1

Tu się jeszcze będą cuda działy

3

Wystarczyło stówę poświęcić i już real zapomnial jak się gra xd

0

@Survier pewnie wina pisu, ewentualnie tuska

3

Rura zmiękła, Barcelony się nie zostawia

9

@AmigoBlancos ale po co nam to piszesz

15

Mamy środę, 7 rano, a real Madryt nadal nie rozmawia o sędziach.

2

Ale city ma posiadanie i więcej podań to jak może przegrywać (:

0

Mahrez i alvarez po przerwie to może coś z tego będzie

0

Już się nie mogę doczekać aż 37 letni modrić się odpali na półfinał i zalatwi solo całą pomoc city

0

Ciekawe co Ederson dziś ostawi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?