0

Wchodzi pio pio, to już salerna nic nie strzeli

0

Tam brzydko choćby u mnie w Bytomiu

6

Szaleństwo w neapolu

0

Oj chyba dwa konkretne stadiony spadną w tym roku z ekstra

0

Dzisiaj formuła na telefonie, jednak to viaplay ma jakieś plusy

1

@Survier Xavier bez transferów z przeciętną kadrą deklasuje przeciwników w lidze, arteta ze swoimi galacticos już prawie przegrał ligę z zadłużonym city ( ͡° ͜ʖ ͡°)

22

@Pawel13sz żenada ze Ćwiąkala w ogóle podejmuje dyskusje z tym chorym psychicznie pjerdoltzem

0

To się nagrał dziadzia

0

Lewandowska już pozowała do zdjęć z jakąś torebką?

1

W końcu mecz który można oglądać z przyjemnością na trzeźwo

3

GOOOOL Lewuuuus

0

Dobry kot z tego obrońcy xd

0

@Messiah10 kółko raczej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kounde to już chyba się nie chce grać ostatnio

1

Dunczyk by tam więcej z przodu podziałał niż lewus

0

Ależ gramy, pełna dominacja

8

Akurat przed spaniem idealnie siadzie xavismo

1

Łysy jak sędzinę obczaił

0

Lewy dziś wali karetę i odskakuje algierczykowi

2

Lewus w strachu

20

@dniel dalej mniej smutne niż polaczkowe zrzędzenie

8

@Kluivert_P schłodzona żubrówka biała? Top topów.

0

Anka ma swoje swieto dziś

1

@goldmetaxa pięknie tam była kasa wyprana xd

0

Ale ładna pogoda, a niby miało padać cały dzień

6

Szacun dla kloppa że zrobił z tych lamusów na parę lat liczący się klub.

0

Rakow zaraz manita

2

Boyka właśnie toczy bój z martynem fordem na pulsie :D

1

@Cotutajsiedzieje a co ma siedzieć teraz w chacie i płakać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?