ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wchodzi pio pio, to już salerna nic nie strzeli
0
Tam brzydko choćby u mnie w Bytomiu
6
Szaleństwo w neapolu
0
Oj chyba dwa konkretne stadiony spadną w tym roku z ekstra
0
Dzisiaj formuła na telefonie, jednak to viaplay ma jakieś plusy
1
@Survier Xavier bez transferów z przeciętną kadrą deklasuje przeciwników w lidze, arteta ze swoimi galacticos już prawie przegrał ligę z zadłużonym city ( ͡° ͜ʖ ͡°)
22
@Pawel13sz żenada ze Ćwiąkala w ogóle podejmuje dyskusje z tym chorym psychicznie pjerdoltzem
0
To się nagrał dziadzia
0
Lewandowska już pozowała do zdjęć z jakąś torebką?
1
W końcu mecz który można oglądać z przyjemnością na trzeźwo
3
GOOOOL Lewuuuus
0
Dobry kot z tego obrońcy xd
0
@Messiah10 kółko raczej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kounde to już chyba się nie chce grać ostatnio
1
Dunczyk by tam więcej z przodu podziałał niż lewus
0
Ależ gramy, pełna dominacja
8
Akurat przed spaniem idealnie siadzie xavismo
1
Łysy jak sędzinę obczaił
0
Lewy dziś wali karetę i odskakuje algierczykowi
2
Lewus w strachu
20
@dniel dalej mniej smutne niż polaczkowe zrzędzenie
8
@Kluivert_P schłodzona żubrówka biała? Top topów.
0
Anka ma swoje swieto dziś
1
@goldmetaxa pięknie tam była kasa wyprana xd
0
Ale ładna pogoda, a niby miało padać cały dzień
6
Szacun dla kloppa że zrobił z tych lamusów na parę lat liczący się klub.
0
Rakow zaraz manita
2
Boyka właśnie toczy bój z martynem fordem na pulsie :D
1
@Cotutajsiedzieje a co ma siedzieć teraz w chacie i płakać?