ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czym tu się podniecać, przecież i tak real wygra lm
0
Jeszcze dwie bramy Benfica i dogrywka
3
Jak city przejdzie dalej to mam nadzieję że guardiola nie wyjdzie na real akanjim i ake w obronie bo nic z tego nie będzie
1
Ale brama barelli
2
@Dieselzor niemcy jak niemcy, zawsze cieszy widok tych smutnych niemieckich mord kahna i hoenesa xd
4
@Lanosss zajęta hiszpańskimi chadami
5
Do boju benfica
3
#xavidogrudnia.
2
@PatrychoO wygląda jak typowy stadion drużyny z serie a
2
@Survier rakow w prime by się przejechał po nich 4 0
0
Ile płacą za wzięcie udziału w marszu tuska?
0
@DonCarletto średniakiem 1 ligi
0
Za 3 lata rakow 2 liga
0
Florek to chyba zaprzedał lata temu duszę diabłu żeby real wygrywał lm..
7
Marciniak co życiową formę złapał na mundialu, a teraz wraca powoli do tego co było wcześniej.
0
Ciekawe jakby to było gdyby dest zagrał na kvare
2
Rui co za dzban
3
@Gaucho wszystkich
0
Czelsi dziś po odpale bohlyego wygrywa wysoko i madryczoki w płacz
0
Morawiecki tam na flagach napoli
2
@VegetaPolska gadał że w czelsi traktują trenerów jak szmaty
0
Kołtoń co się odpalił xd
0
@kolomen2 wyrzuć to gówno do śmieci najlepiej
0
@pt9 ano już widziałem a raczej czułem
0
Ale ta kreta zielone jabłko z kfd piecze w język
10
Komentarz usunięty
3
Casillas co sesje se zrobił w Warszawie
0
Piękne hiszpańskie kino w końcówce meczu Atletico xd
3
Dobry meczyk był legia lech
0
Antuan z brameczka