2

Czym tu się podniecać, przecież i tak real wygra lm

0

Jeszcze dwie bramy Benfica i dogrywka

3

Jak city przejdzie dalej to mam nadzieję że guardiola nie wyjdzie na real akanjim i ake w obronie bo nic z tego nie będzie

1

Ale brama barelli

2

@Dieselzor niemcy jak niemcy, zawsze cieszy widok tych smutnych niemieckich mord kahna i hoenesa xd

4

@Lanosss zajęta hiszpańskimi chadami

5

Do boju benfica

3

#xavidogrudnia.

2

@PatrychoO wygląda jak typowy stadion drużyny z serie a

2

@Survier rakow w prime by się przejechał po nich 4 0

0

Ile płacą za wzięcie udziału w marszu tuska?

0

@DonCarletto średniakiem 1 ligi

0

Za 3 lata rakow 2 liga

0

Florek to chyba zaprzedał lata temu duszę diabłu żeby real wygrywał lm..

7

Marciniak co życiową formę złapał na mundialu, a teraz wraca powoli do tego co było wcześniej.

0

Ciekawe jakby to było gdyby dest zagrał na kvare

2

Rui co za dzban

3

@Gaucho wszystkich

0

Czelsi dziś po odpale bohlyego wygrywa wysoko i madryczoki w płacz

0

Morawiecki tam na flagach napoli

2

@VegetaPolska gadał że w czelsi traktują trenerów jak szmaty

0

Kołtoń co się odpalił xd

0

@kolomen2 wyrzuć to gówno do śmieci najlepiej

0

@pt9 ano już widziałem a raczej czułem

0

Ale ta kreta zielone jabłko z kfd piecze w język

10

Komentarz usunięty

3

Casillas co sesje se zrobił w Warszawie

0

Piękne hiszpańskie kino w końcówce meczu Atletico xd

3

Dobry meczyk był legia lech

0

Antuan z brameczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?