ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bieda z neapolu kontra bogaty mediolan
0
Hooi vs. Grzebyk
Gnidko vs. Kijańczuk
Ciekawe zestawienia ksw 82
1
Czekałem wczoraj na grad bramek no i niestety się zawiodłem, chyba można na to liczyć tylko jak jakaś mocniejsza drużyna nas sklepie wysoko
0
Już się nie mogę doczekać wieczornego gradu bramek
0
Będą derby Trójmiasta w 1 lidze, elegancko
6
@Luciano99 jowita XD
1
Pedri z dembele to niech se już na wakacje lecą
2
Ale się najadlem kiełbaski i jajek
4
Salamon chyba myśli że po tym dopingu co wali będzie strzelał z 35 metra (:
0
Cieniutkie te szombierki bytom
1
Real idzie po mistrza!! A nie czekaj hehe
5
@Janas11224 1,18 to nie są wysokie kursy
0
Najbardziej bezjajeczne derby europy
1
@Janas11224 daje ci drugi herb i jestes uratowany
0
Komentarz usunięty
0
@AbelKabel kogo na mistrza typujesz
0
@AbelKabel motorki robią wrrrrum
0
Proszę tego rudego z wadą wymowy usunąć z prawego dolnego rogu strony
0
@require powrót do Lubina i atak swierczok-piatek zapowiada się ciekawie
3
Już niedługo derby poznania to będzie mecz Amica Wronki-Warta Grodzisk Wielkopolski
0
@kynio302 nexta to białorusko polska stacja propagandowa
1
@tadzik447 tak mi powiedział właśnie wczoraj wieczorem
4
@HighestInTheRoom tak jak Pan Jezus powiedział
1
Przypominam że klaudia jachira zjadała wszy na sali sejmowej, dodatkowo łamała obostrzenia bo ściągała przy tym maseczkę a nie była na stołówce.
0
@Kengo właśnie mnie złapało dziś, chyba klasyk wychodzi
0
Gangsterzy z angoli albert i józef zbierają na adwokata w panamie może ktoś chce się dorzucić biednym uchodzcom
0
@esem91 emocje się skończyły po golu na 0 2
2
Kędzierzyn w finale
1
@Tasde czerwona viniego>narodziny córki
0
I tak barca panowie, i tak barca mistrzem