0

Ciekawe co materace dziś pokażą

0

Xavi do grudnia

0

Po tym meczu barcy nawet ekstraklasa wydaje się ciekawa

0

Wspaniały był to mecz, jak co tydzień zresztą

0

Dobra odpalam polski klasyk

2

Brawo araujo, dopasowuje się do poziomu reszty

0

Wchodzi terminator kolejny katalonski

1

Busiemu się paznokieć złamał

0

Dawać xaviego do środka pola

1

Ale to wyjął ładnie

3

Ten Damian suarez to kiedyś mi kebaba robił

0

W tym meczu jeszcze nie było strzału celnego

2

Chłopaki co się wjebali na drzewo, jak my kiedyś z kumplami kiedy kradliśmy jabłka sąsiadowi na działce

1

Piękne rozegranie akcji przez tego kota z Leeds United

0

@KrwawiaceoczyVEB Roberto bez O na końcu

3

Xavi na msze chyba się wybiera po meczu

0

Ale przerzut Roberto piękny

1

Ale palucha złamał zjawinski z widzewa

0

Jeszcze pol godzinki i w końcu maszyna xaviego wraca

0

Widzę po statach że cadiz gra swoje

0

98 asysta de bruni

0

@Kengo polsza też ma swojego konia

0

@Yoshi94 banki padają to zaczynają robić biznesy w piłce

0

Jak oni ten Kursk pokazują na polsacie 2 xd

1

Lubin wypieprzać do okręgówki, niech nadejdzie koniec wywalania pieniędzy państwowych na ten klub.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły.

6

Dajcie sobie buzi chłopaki

1

Ale zepsuł leao

0

@regatta52 polacki społeczniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?