ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe co materace dziś pokażą
0
Xavi do grudnia
0
Po tym meczu barcy nawet ekstraklasa wydaje się ciekawa
0
Wspaniały był to mecz, jak co tydzień zresztą
0
Dobra odpalam polski klasyk
2
Brawo araujo, dopasowuje się do poziomu reszty
0
Wchodzi terminator kolejny katalonski
1
Busiemu się paznokieć złamał
0
Dawać xaviego do środka pola
1
Ale to wyjął ładnie
3
Ten Damian suarez to kiedyś mi kebaba robił
0
W tym meczu jeszcze nie było strzału celnego
2
Chłopaki co się wjebali na drzewo, jak my kiedyś z kumplami kiedy kradliśmy jabłka sąsiadowi na działce
1
Piękne rozegranie akcji przez tego kota z Leeds United
0
@KrwawiaceoczyVEB Roberto bez O na końcu
3
Xavi na msze chyba się wybiera po meczu
0
Ale przerzut Roberto piękny
1
Ale palucha złamał zjawinski z widzewa
0
Jeszcze pol godzinki i w końcu maszyna xaviego wraca
0
Widzę po statach że cadiz gra swoje
0
98 asysta de bruni
0
@Kengo polsza też ma swojego konia
0
@Yoshi94 banki padają to zaczynają robić biznesy w piłce
0
Jak oni ten Kursk pokazują na polsacie 2 xd
1
Lubin wypieprzać do okręgówki, niech nadejdzie koniec wywalania pieniędzy państwowych na ten klub.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Nie pytają cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły.
6
Dajcie sobie buzi chłopaki
1
Ale zepsuł leao
0
@regatta52 polacki społeczniak