0

Dobra wstawaj ledwo cie drasnął chłopie

0

Xavi by mógł dać znać czy będziemy grać do końca pilnując tego wyniku, to by człowiek jakiś film obejrzał

0

Ale farfocel, polish style

0

Rupert wyjaśniony jak przez albanczykow

1

Garcia zagubiony na razie w środku pola

0

@sidi12843 jakiś dzieciak z poprawczaka

0

@mateusz1989VeB no, postarzał się już trochę na ławce Barcy. Włosy też powinien obciąć bo wtedy mniej siwiznę widać.

6

Dziś fiorentina wygrywa w Mediolanie, a za półtora tygodnia dostanie w ryja w Poznaniu, piękno piłki

0

Ciekawe ile fati dziś strzałów naszym zablokuje

1

@AFA90 XD.

0

@Kgorecki2500 jeszcze by tego brakowało żeby utrzymywać tych skorumpowanych biedaków

0

Raków dziś wyjaśniony

0

Prawdziwy polak patriota odda głos na partię Donalda Tuska. Bóg honor ojczyzna i platforma obywatelska.

0

Rezerwy zagłębia lubin mają bardzo wesołych bilans bramkowy w 2 lidze xd

0

Ale wały dzisiaj w tej bundeslidze

2

No panie komentatorze Albon to już miał kiedyś lepsze auto XD

0

@TaughtMule widziałbym go w barcy

3

Pod każdym postem o siatkówce wspomnieć o piłkarzach muszę bo się uduszę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brawo Perugia, jeszcze dwa sety

3

Wystarczy spojrzeć na twarz młodego, tak nie wygląda piłkarz formie. Wyjątkiem był Nazario.

2

Szkoci powinni grać w spódniczkach

0

Jako młody chłopak będziesz usunięty fizycznie polisz

7

Bardzo polska bramka

0

Brawo Brzydal.

0

Dawać na skrzydła Sasina z Kaliszem

0

Świderski miał chyba dziadka w SS

0

@Firestone i dobije jeszcze bardziej

0

Piękny doping i te wuwuzele XD

0

Sylvinho bym nie poznał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?