ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra wstawaj ledwo cie drasnął chłopie
0
Xavi by mógł dać znać czy będziemy grać do końca pilnując tego wyniku, to by człowiek jakiś film obejrzał
0
Ale farfocel, polish style
0
Rupert wyjaśniony jak przez albanczykow
1
Garcia zagubiony na razie w środku pola
0
@sidi12843 jakiś dzieciak z poprawczaka
0
@mateusz1989VeB no, postarzał się już trochę na ławce Barcy. Włosy też powinien obciąć bo wtedy mniej siwiznę widać.
6
Dziś fiorentina wygrywa w Mediolanie, a za półtora tygodnia dostanie w ryja w Poznaniu, piękno piłki
0
Ciekawe ile fati dziś strzałów naszym zablokuje
1
@AFA90 XD.
0
@Kgorecki2500 jeszcze by tego brakowało żeby utrzymywać tych skorumpowanych biedaków
0
Raków dziś wyjaśniony
0
Prawdziwy polak patriota odda głos na partię Donalda Tuska. Bóg honor ojczyzna i platforma obywatelska.
0
Rezerwy zagłębia lubin mają bardzo wesołych bilans bramkowy w 2 lidze xd
0
Ale wały dzisiaj w tej bundeslidze
2
No panie komentatorze Albon to już miał kiedyś lepsze auto XD
0
@TaughtMule widziałbym go w barcy
3
Pod każdym postem o siatkówce wspomnieć o piłkarzach muszę bo się uduszę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brawo Perugia, jeszcze dwa sety
3
Wystarczy spojrzeć na twarz młodego, tak nie wygląda piłkarz formie. Wyjątkiem był Nazario.
2
Szkoci powinni grać w spódniczkach
0
Jako młody chłopak będziesz usunięty fizycznie polisz
7
Bardzo polska bramka
0
Brawo Brzydal.
0
Dawać na skrzydła Sasina z Kaliszem
0
Świderski miał chyba dziadka w SS
0
@Firestone i dobije jeszcze bardziej
0
Piękny doping i te wuwuzele XD
0
Sylvinho bym nie poznał