97

Jednak ktoś go zauważył

0

Filipek nie chciał dostać kosy gdzieś na ulicy więc szybko się podłożył

0

W maszynie xaviego to z ławki może wchodzić na 15 minut

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

@Barca1992 słudzy upainy

0

Dla zajawkowiczów, Babilon mma leci na super polsat

0

Brawo pliskova, jeszcze jeden

0

@ProMILs już ostatnio pisałem że Florek przypieczętował pakt swoją krwią

0

Kozacka karierę u nas zrobił ten Julian araujo xd

1

Gual do legii idzie i poczul moc od razu

0

@Walker prawdziwy polak by nawet tych trzech dni nie wykorzystał

4

Środek obrony Maguire-Upamecano i De Gea za ich plecami, ależ by to chodziło.

1

Masakra 16 stopni w kwietniu, skończcie już jeździć tymi autami poza swoimi strefami.

3

@Comentateiro a tusk co powiedział na tiktoku?

5

Magłaja z de gea to zajebiscie memowy duet. Flip i flap.

0

Sevilla pojechała z united jak z dziećmi, a nas manchester mógł wyjaśnić już w 1 meczu gdyby lepsza skuteczność przy stanie 1 2 xd

6

Piękne to były czasy jak przy zdobywcach bramek na flashscore był od razu odnośnik do filmiku z bramką, kto pamięta?

5

Kaj ten ziomek co rano pisał że 3 0 dla violi do 20 minuty xd

2

@Kgorecki2500 historia organizacji marszu tuska będzie przedstawiona

1

@ranger3120 hiszpański pedzio xd

0

@Kuba_1 guardiole czeka zaraz wypad z realem i znowu każdy będzie go hejtowal xd co roku to samo

1

Test, tren, mk677 to jak z alko i narkotykami, wszystko jest zajebiscie az zrobisz pauzę

5

Andrzej Duda-prezydent wszystkich ukraincow

1

@Sensible na Filipinach

2

@clyde oczywiste to jest ze city się zesra, przed Realem wszystkie drużyny drżą

3

Jarku Mexicano.. ty nawet toalety nie masz w domu

0

@klopx jadą klapy zamykać w piecach

1

Widać że tym młodym kozakom jeszcze psycha siada w takich ważnych momentach jak karny w ćwierćfinale LM, Cristiano miał nerwy ze stali w takich sytuacjach

0

Według hajty to dobra pierwsza połowa bajernu chyba anuluje pierwszy mecz XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?