ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
97
Jednak ktoś go zauważył
0
Filipek nie chciał dostać kosy gdzieś na ulicy więc szybko się podłożył
0
W maszynie xaviego to z ławki może wchodzić na 15 minut
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
@Barca1992 słudzy upainy
0
Dla zajawkowiczów, Babilon mma leci na super polsat
0
Brawo pliskova, jeszcze jeden
0
@ProMILs już ostatnio pisałem że Florek przypieczętował pakt swoją krwią
0
Kozacka karierę u nas zrobił ten Julian araujo xd
1
Gual do legii idzie i poczul moc od razu
0
@Walker prawdziwy polak by nawet tych trzech dni nie wykorzystał
4
Środek obrony Maguire-Upamecano i De Gea za ich plecami, ależ by to chodziło.
1
Masakra 16 stopni w kwietniu, skończcie już jeździć tymi autami poza swoimi strefami.
3
@Comentateiro a tusk co powiedział na tiktoku?
5
Magłaja z de gea to zajebiscie memowy duet. Flip i flap.
0
Sevilla pojechała z united jak z dziećmi, a nas manchester mógł wyjaśnić już w 1 meczu gdyby lepsza skuteczność przy stanie 1 2 xd
6
Piękne to były czasy jak przy zdobywcach bramek na flashscore był od razu odnośnik do filmiku z bramką, kto pamięta?
5
Kaj ten ziomek co rano pisał że 3 0 dla violi do 20 minuty xd
2
@Kgorecki2500 historia organizacji marszu tuska będzie przedstawiona
1
@ranger3120 hiszpański pedzio xd
0
@Kuba_1 guardiole czeka zaraz wypad z realem i znowu każdy będzie go hejtowal xd co roku to samo
1
Test, tren, mk677 to jak z alko i narkotykami, wszystko jest zajebiscie az zrobisz pauzę
5
Andrzej Duda-prezydent wszystkich ukraincow
1
@Sensible na Filipinach
2
@clyde oczywiste to jest ze city się zesra, przed Realem wszystkie drużyny drżą
3
Jarku Mexicano.. ty nawet toalety nie masz w domu
0
@klopx jadą klapy zamykać w piecach
1
Widać że tym młodym kozakom jeszcze psycha siada w takich ważnych momentach jak karny w ćwierćfinale LM, Cristiano miał nerwy ze stali w takich sytuacjach
0
Według hajty to dobra pierwsza połowa bajernu chyba anuluje pierwszy mecz XD