0

@Bogan mam s22ultra, i po roku użytkowania nie trzyma nawet doby

1

Witaj maj 4 maj, 0 stopni na placu i zimowa kurteczka

0

@Salchent 60kg w końcu poszło?

4

Można już gasić światło bo odchodzi nasz szołmen, spoko przyjdzie następny i nie zauważycie różnicy

0

Lampardy robią kumbek

1

@Jackazz jezu jakie to ma już znaczenie

0

Azpilicueta jaki psychol

3

Kiwior jeszcze prawie brame strzelił xd

0

@ViscaBarca85 mordo u Ciebie dalej grają?

1

@Messiah10 ale przynajmniej kosztuje grosze, coś za coś

1

@Bernard777 o dziwo dobrze

3

@Firestone to prawda, aż dziwne że barca taki dobry deal ogarnęła, ale chyba chce to zjebac i ściągnąć go z powrotem :D

0

Też macie dźwięk szybciej niż obraz na viaplay?

1

@Medium karny ewidentny

0

Zaraz karny dla arsenalu

0

Przecież fati i dembele niezłe wejście zaliczyli, w końcu coś się zaczęło dziać wtedy

0

Dobra do trzech razy sztuka, odpalam arsenal chelsea, tam już musi być dobra piłka

1

Lewy nawet dzisiaj nieźle zagrał jak na niego

5

Czelsi idzie po szosta porażkę z rzędu pod wodzą Lamparda, gratulacje

1

Mamy swój wynik, proszę już nic nie dokładać panowie

0

Całkiem niezła akcja wyszła

0

Xavi jaki szczęśliwy xd

0

Trzeba jeszcze jakieś dźwignie panie laporta, go tu nikt strzelać nie potrafi

0

Hahah to jest normalnie kabaret

0

@Zieliniak tam był lepszy doping

20

Pomyślcie o tym chłopie co spełnił marzenie, wydał tyle siana na podróż i bilet i ogląda ten syf :D

4

Chelsea jest takim pośmiewiskiem że arteta nawet kiwiora wystawia

1

Ładnie stopkę dołożył ale bramka trochę za mała

2

No to w końcu odpocznie

1

Ale de jong piłeczki rzuca niczym de bruni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?