ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan mam s22ultra, i po roku użytkowania nie trzyma nawet doby
1
Witaj maj 4 maj, 0 stopni na placu i zimowa kurteczka
0
@Salchent 60kg w końcu poszło?
4
Można już gasić światło bo odchodzi nasz szołmen, spoko przyjdzie następny i nie zauważycie różnicy
0
Lampardy robią kumbek
1
@Jackazz jezu jakie to ma już znaczenie
0
Azpilicueta jaki psychol
3
Kiwior jeszcze prawie brame strzelił xd
0
@ViscaBarca85 mordo u Ciebie dalej grają?
1
@Messiah10 ale przynajmniej kosztuje grosze, coś za coś
1
@Bernard777 o dziwo dobrze
3
@Firestone to prawda, aż dziwne że barca taki dobry deal ogarnęła, ale chyba chce to zjebac i ściągnąć go z powrotem :D
0
Też macie dźwięk szybciej niż obraz na viaplay?
1
@Medium karny ewidentny
0
Zaraz karny dla arsenalu
0
Przecież fati i dembele niezłe wejście zaliczyli, w końcu coś się zaczęło dziać wtedy
0
Dobra do trzech razy sztuka, odpalam arsenal chelsea, tam już musi być dobra piłka
1
Lewy nawet dzisiaj nieźle zagrał jak na niego
5
Czelsi idzie po szosta porażkę z rzędu pod wodzą Lamparda, gratulacje
1
Mamy swój wynik, proszę już nic nie dokładać panowie
0
Całkiem niezła akcja wyszła
0
Xavi jaki szczęśliwy xd
0
Trzeba jeszcze jakieś dźwignie panie laporta, go tu nikt strzelać nie potrafi
0
Hahah to jest normalnie kabaret
0
@Zieliniak tam był lepszy doping
20
Pomyślcie o tym chłopie co spełnił marzenie, wydał tyle siana na podróż i bilet i ogląda ten syf :D
4
Chelsea jest takim pośmiewiskiem że arteta nawet kiwiora wystawia
1
Ładnie stopkę dołożył ale bramka trochę za mała
2
No to w końcu odpocznie
1
Ale de jong piłeczki rzuca niczym de bruni