2

Fanpage widzewa chyba przejął wczoraj jakiś gimbus

0

@tbas chciałbym jako kibic zgody, ale arka nie ma szans na awans niestety

4

W końcu derby Trójmiasta, tyle lat trzeba było czekać

0

Sabalenka konkret dziś

17

@Emhyr a lewus jaki ma sezon

0

Gakpo hahahahah

3

Nunez się prawie o własne nogi zabił

0

Piękna akcja lfc

0

Kane to jest w niezłej formie strzeleckiej mimo fatalnej formy Tottków

0

@CZAJUN_119 przez dwa miesiące, potem zdziadzieje

1

Ciekawe jaki strazak Sam miał pomysł na ten mecz xd

0

Oj Theo, on to potrafi w te rajdy lewym skrzydłem

0

Komentarz usunięty

0

@gumaz tak tak.

2

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10 co tak mało o messim

7

@Kidd myślę że tam połowa tych świętujących miała powiązania z mafia XD

0

Mogli ten finał o północy zrobić

1

Pachołek arabów

0

Maturzysta przeprasza na rozkaz pani dyrektor kolegów z klasy, że ściągał

3

Jedź, nie ma czasu, bo do Choroszczy ja nie zdążę!

0

I znowu weekend

3

Godzina papieska

0

@AmigoBlancos nie muszą

1

Espanyol w łeb.

2

@Kondziubarca kurwa ten tekst to choćby każdy janusz na fb XD

2

@MOLESTA ten haag dobre

1

@Medium liczę że dobre chwile dopiero przede mną

0

Trzydziestka już się zbliżaa, już puka do myych drzwiii

0

@Bogan no od poniedziałku do piątku telefon jest na chodzie już od 5 rano, dość często używany bo potrzebuję go też do pracy. Mi to nie przeszkadza, ale jak ktoś nie ma możliwości ładowania w ciągu dnia to trochę lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?