ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Fanpage widzewa chyba przejął wczoraj jakiś gimbus
0
@tbas chciałbym jako kibic zgody, ale arka nie ma szans na awans niestety
4
W końcu derby Trójmiasta, tyle lat trzeba było czekać
0
Sabalenka konkret dziś
17
@Emhyr a lewus jaki ma sezon
0
Gakpo hahahahah
3
Nunez się prawie o własne nogi zabił
0
Piękna akcja lfc
0
Kane to jest w niezłej formie strzeleckiej mimo fatalnej formy Tottków
0
@CZAJUN_119 przez dwa miesiące, potem zdziadzieje
1
Ciekawe jaki strazak Sam miał pomysł na ten mecz xd
0
Oj Theo, on to potrafi w te rajdy lewym skrzydłem
0
Komentarz usunięty
0
@gumaz tak tak.
2
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10 co tak mało o messim
7
@Kidd myślę że tam połowa tych świętujących miała powiązania z mafia XD
0
Mogli ten finał o północy zrobić
1
Pachołek arabów
0
Maturzysta przeprasza na rozkaz pani dyrektor kolegów z klasy, że ściągał
3
Jedź, nie ma czasu, bo do Choroszczy ja nie zdążę!
0
I znowu weekend
3
Godzina papieska
0
@AmigoBlancos nie muszą
1
Espanyol w łeb.
2
@Kondziubarca kurwa ten tekst to choćby każdy janusz na fb XD
2
@MOLESTA ten haag dobre
1
@Medium liczę że dobre chwile dopiero przede mną
0
Trzydziestka już się zbliżaa, już puka do myych drzwiii
0
@Bogan no od poniedziałku do piątku telefon jest na chodzie już od 5 rano, dość często używany bo potrzebuję go też do pracy. Mi to nie przeszkadza, ale jak ktoś nie ma możliwości ładowania w ciągu dnia to trochę lipa