0

@Worny to tak jak ja

0

Kilka tygodni temu cały internet się śmiał z rajdu Jóźwiaka lewym skrzydłem, a od tego czasu co mecz asysty albo bramki. Taki to sport jest przewrotny.

3

@!34RC3!_0N4 mogłeś napisać mama zamiast kobieta, to żaden wstyd

16

@AmigoBlancos prawdę napisali akurat

2

Wtorek wieczór, 22 koszmarna wyprawa, 23 narkowojny na National Geographic, to lubię

0

Prześcieradła teraz będą za każdym razem jak ligę przegrają gadać ze nie warto grać bo ustawiona jest XD madryccy foliarze tfu

1

Ale by pooglądał jak lewy ładuje tyle bramek.. chociaż w ciągu czterech kolejek

2

Myślałem że takie pieprzenie o związkach znanych osób to domena bab na pudelku i onecie, ale widzę że my faceci nie jesteśmy lepsi.

2

@barcanawieki tak było, byłem tym słoikiem

6

Jaki ten świot jest.. jacy ludzie są.. jaki Kononowicz, ten spaślak.

1

@Pawlak1992 przecież to nie on pisze ino Korwin

1

Meczyk w środku tygodnia o 22, kocham to

1

@Encore niech zostanie już do końca

1

@Kondziubarca i alba z lewej bo messiemu podaje

3

Ależ to będzie chodzić, Messi a przed nimi auba z lewym, młoda krew nadchodzi.

0

Ach, w robocie na kiblu trzeba siedzieć do odcięcia, aż nogi zdrętwieją.

2

Dla mnie fajne nowe logo

1

Lewy mu nie podał bo wcześniej rafa zjebał na pustą po jego podaniu xd zachowanie jak dzieci na wfie

0

Araujo skończ już te balony rzucać do nikogo

0

Widzew kolejny mecz z rzędu w papę do zera

2

Sędzia już nas kręci

0

@MesQueUnClub96 ta, słabiutko wygląda

22

Publika skanduje Kessie

0

A mówicie ze dryblować nie potrafi

0

@Qlewer co w tym dziwnego

0

@Deviler dzięki za info

8

Mam wrażenie że tam co tydzień ktoś umiera

0

Antek się zesra klasycznie w ważnym meczu i nic nie pokaże

0

@SteuerFreiMoney lwowioki paskudne

0

Czemu musiałem Tottenhamowi zacząć kiedyś kibicować w PL, co za przegryw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?