ChampionLW
Dołączył/a: październik 2011
Bytom
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny to tak jak ja
0
Kilka tygodni temu cały internet się śmiał z rajdu Jóźwiaka lewym skrzydłem, a od tego czasu co mecz asysty albo bramki. Taki to sport jest przewrotny.
3
@!34RC3!_0N4 mogłeś napisać mama zamiast kobieta, to żaden wstyd
16
@AmigoBlancos prawdę napisali akurat
2
Wtorek wieczór, 22 koszmarna wyprawa, 23 narkowojny na National Geographic, to lubię
0
Prześcieradła teraz będą za każdym razem jak ligę przegrają gadać ze nie warto grać bo ustawiona jest XD madryccy foliarze tfu
1
Ale by pooglądał jak lewy ładuje tyle bramek.. chociaż w ciągu czterech kolejek
2
Myślałem że takie pieprzenie o związkach znanych osób to domena bab na pudelku i onecie, ale widzę że my faceci nie jesteśmy lepsi.
2
@barcanawieki tak było, byłem tym słoikiem
6
Jaki ten świot jest.. jacy ludzie są.. jaki Kononowicz, ten spaślak.
1
@Pawlak1992 przecież to nie on pisze ino Korwin
1
Meczyk w środku tygodnia o 22, kocham to
1
@Encore niech zostanie już do końca
1
@Kondziubarca i alba z lewej bo messiemu podaje
3
Ależ to będzie chodzić, Messi a przed nimi auba z lewym, młoda krew nadchodzi.
0
Ach, w robocie na kiblu trzeba siedzieć do odcięcia, aż nogi zdrętwieją.
2
Dla mnie fajne nowe logo
1
Lewy mu nie podał bo wcześniej rafa zjebał na pustą po jego podaniu xd zachowanie jak dzieci na wfie
0
Araujo skończ już te balony rzucać do nikogo
0
Widzew kolejny mecz z rzędu w papę do zera
2
Sędzia już nas kręci
0
@MesQueUnClub96 ta, słabiutko wygląda
22
Publika skanduje Kessie
0
A mówicie ze dryblować nie potrafi
0
@Qlewer co w tym dziwnego
0
@Deviler dzięki za info
8
Mam wrażenie że tam co tydzień ktoś umiera
0
Antek się zesra klasycznie w ważnym meczu i nic nie pokaże
0
@SteuerFreiMoney lwowioki paskudne
0
Czemu musiałem Tottenhamowi zacząć kiedyś kibicować w PL, co za przegryw.